برگزیده های پرشین تولز

ماشین حساب حافظه دار برای تقلب که ضایه نباشه چی پیشنهاد میدید ؟

ghostputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان ماشین حسابی میخوام مهندسی باشه و قیمتش زیره 200 چوب باشه و حافظه داشته باشه جوری که خیلی راحت بشه باش تقلب کرد سره جلسه و مهمترین نکته برام اینه که قیافش داد نزنه من حافظه دارم که بشه بردش سره همه جلسات درسی ( مثلا درسایی رو در دانشگاه دارم که چند تا فرمول ساده داره و اگه ماشین حساب ببنن دستم سره جلسه فاینال کایرمون ندارن اما اگه ببین اووو این حافظه داره توی این درس چه میکنه میگیرنش دیگه قایفش ساده باشه ولی حافظه خوبی داشته باشه)

خودم میشناسم یه چیزاریی رو اما میخوام ببینم بچه هایا ینجا چکارهان

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان ماشین حسابی میخوام مهندسی باشه و قیمتش زیره 200 چوب باشه و حافظه داشته باشه جوری که خیلی راحت بشه باش تقلب کرد سره جلسه و مهمترین نکته برام اینه که قیافش داد نزنه من حافظه دارم که بشه بردش سره همه جلسات درسی ( مثلا درسایی رو در دانشگاه دارم که چند تا فرمول ساده داره و اگه ماشین حساب ببنن دستم سره جلسه فاینال کایرمون ندارن اما اگه ببین اووو این حافظه داره توی این درس چه میکنه میگیرنش دیگه قایفش ساده باشه ولی حافظه خوبی داشته باشه)

خودم میشناسم یه چیزاریی رو اما میخوام ببینم بچه هایا ینجا چکارهان

ALGEBRA FX-2/0 PLUS
یا
Casio FX-9860G SD
یا
Casio FX-9950GB PLUS

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
پشت ماشین حساب با اتود ریز بنویس خیلی خوبه ، از دور هم دیده نمیشه، در مواقع خطر هم با یه دست کشیدن ساده کل اطلاعات نابود میشه :D

بالا