برگزیده های پرشین تولز

مباحث مربوط به Mask Network MASK

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
مباحث مربوط به Mask Network MASK

کد:
https://mask.io/

Mask Network allows you to encrypt content when posting on You-Know-Where.
Only you and your friends can decrypt them.
Not even developers of Mask Network.

Mask Network is now available on Facebook and Twitter. We will support more platforms in the future.

Go to https://mask.io/install to install Mask Network directly. You can also install through the Chrome Webstore, Google Play Store(beta), or the Apple App Store(beta).

How to create a persona?Explain like I am a nerd
Max Supply
100,000,000
Total Supply
100,000,000

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
1625328017262.png

$MASK, the native token of Mask Network, is now a cross-chain asset, marking the official start of the Mask Network multi-chain ecosystem. Mask Network has finished bridging $MASK from Ethereum to Binance Smart Chain (BSC). The bridge from Ethereum to Polygon will be available soon.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
آقا جواد، دوست گرامی، برادر عزیز ما 5 هزار + کوین داریم اگر بخواهیم برای همشون تاپیک بزنیم و فقط متن انگلیسی بذاریم که نمیشه، من هر جوری به شما میگم، توضیح میدم خواهش میکنم شما اصلا توجهی نداری!!!

اتریوم کلاسیک چیست؟ :D
تاریخچه ی اترکلاسیک؟
تیم مدیریتی و...

این توضیحات حداقلی در مورد هر کوینی هست آقا جواد که باید به فارسی درج بشه.

لطفا این مورد رو رعایت کنید، از شما به عنوان عضو قدیمی و فعال این بخش انتظار داریم.

برای نمونه حداقل این تاپیک رو مشاهده کنید:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
آقا جواد، دوست گرامی، برادر عزیز ما 5 هزار + کوین داریم اگر بخواهیم برای همشون تاپیک بزنیم و فقط متن انگلیسی بذاریم که نمیشه، من هر جوری به شما میگم، توضیح میدم خواهش میکنم شما اصلا توجهی نداری!!!

لطفا این مورد رو رعایت کنید، از شما به عنوان عضو قدیمی و فعال این بخش انتظار داریم.

برای نمونه حداقل این تاپیک رو مشاهده کنید:

عزیزم من هدفم آشنایی و معرفی و این حرفا نیستش

هدفم فقط بحث و گفتگو و ارسال خبرهای مربوط به کوین هستش

حالا اگه شما احساس میکنی که اینجا کلاس آموزشی و آشنایی بچه های 7 ساله با کوین و توکن هستش خودت اون مطالب رو بزار

من فقط رو اخبار و مباحث نیمه تخصصی کار میکنم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
هدفم فقط بحث و گفتگو و ارسال خبرهای مربوط به کوین هستش

خب هدف خوبی هست، اما باید به فارسی حداقل یک خط توضیح داده بشه، همش انگلیسی باشه که 90% متوجه نمیشن، همه که انگلیسی بلد نیستند، انجمن هم انجمن فارسی هست، درست میگم؟

حالا اگه شما احساس میکنی که اینجا کلاس آموزشی و آشنایی بچه های 7 ساله با کوین و توکن هستش خودت اون مطالب رو بزار

من احساس نمیکنم، نظر مدیران ارشد هم همینه که فارسی توضیح داده بشه برادر.

من فقط رو اخبار و مباحث نیمه تخصصی کار میکنم

رو هر چی دوست داشتی کار کن، مشکلی که نیست، اما خواهش کردم حداقل 2 خط فارسی بذار، مطالب رو در quote بذار که یک ظاهر خوبی به خودش بگیره.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
خب هدف خوبی هست، اما باید به فارسی حداقل یک خط توضیح داده بشه، همش انگلیسی باشه که 90% متوجه نمیشن، همه که انگلیسی بلد نیستند، انجمن هم انجمن فارسی هست، درست میگم؟

من احساس نمیکنم، نظر مدیران ارشد هم همینه که فارسی توضیح داده بشه برادر.

رو هر چی دوست داشتی کار کن، مشکلی که نیست، اما خواهش کردم حداقل 2 خط فارسی بذار، مطالب رو در quote لذار که یک ظاهر خوبی به خودش بگیره.

خداییش کسی که این دو خط انگلیسی رو نفهمه یا لااقل توی یه ترنسلیتور نزنه باید بره گردو بازی کنه و دور و بر ارزهای مجازی نچرخه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
خداییش کسی که این دو خط انگلیسی رو نفهمه یا لااقل توی یه ترنسلیتور نزنه باید بره گردو بازی کنه و دور و بر ارزهای مجازی نچرخه

حالا شما هوای اون عده ای هم که مثل من سواد زبان انگلیسی ندارن رو داشته باش.

دم شما گرم

بالا