برگزیده های پرشین تولز

مدت زمان بهینه سازی روی بعضی کلمات

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
سلام
خواستم بدونم چقدر زمان مییره روی کلمات دانلود انیمیشن دانلود کارتون دانلود بازی و دانلود نرم افزار کار کرد تا بیان صفحه اول گوگل ؟

cd3

Registered User
لایک‌ها
106
بستگی به سایت شما داره که کی راه اندازی شده باشه.. به نظر من سه تا چهار ماه شاید هم کمتر
ولی این ها هیچ وقت پایدار نیست

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
بستگی به سایت شما داره که کی راه اندازی شده باشه.. به نظر من سه تا چهار ماه شاید هم کمتر

به بعضی از سئو کارا میگیم میگن اینا کلمات سخت و رقابتی هستن زمان و هزینه زیادی میبره

cd3

Registered User
لایک‌ها
106
بله... واقعا...
باید اصولی باشه... البته اصولی هم باشه اآخر یکی پیدا می شه بیارتش بالا....

کار سختی هست... مثلا کلمه "دانلود" یه روز وطن دانلود اول بود یه روز دیگه میهن دانلود یه روز دیگه دانلودها.... امروز هم سرزمین دانلود....
فردا یه سایت دیگه پیدا می شه... می یاد اول...

mazbabaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
دقیقا رو سخت ترین کلمات هم دست گذاشتید
اما مهمتر از اون که بیاریدشون صفحه اول اینه که بتونید تو صفحه اول نگهشون دارید!

• Like
Reactions: cd3

Web Master

Registered User
لایک‌ها
65
با Link Bulding اساسی و طبیعی در کمتر از 2 ماه میاید صفحه اول و البته به تلاش و مطالب سایتتون هم بستگی داره

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
راههای ساختن لینک بیلدینگ چیا هستند؟

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49

بله... واقعا...
باید اصولی باشه... البته اصولی هم باشه اآخر یکی پیدا می شه بیارتش بالا....

کار سختی هست... مثلا کلمه "دانلود" یه روز وطن دانلود اول بود یه روز دیگه میهن دانلود یه روز دیگه دانلودها.... امروز هم سرزمین دانلود....
فردا یه سایت دیگه پیدا می شه... می یاد اول...

دقیقا رو سخت ترین کلمات هم دست گذاشتید
اما مهمتر از اون که بیاریدشون صفحه اول اینه که بتونید تو صفحه اول نگهشون دارید!

با Link Bulding اساسی و طبیعی در کمتر از 2 ماه میاید صفحه اول و البته به تلاش و مطالب سایتتون هم بستگی داره

راههای ساختن لینک بیلدینگ چیا هستند؟

من دیروز اومدم عنوان سایت رو تغییر دادم قبلش رو این کلمات تست کردم تو گوگل جز کلمه دانلود نرم افزار رو بقیه اون کلمات صفحه اول گوگل بودم لینک اخر ، وقتی تغییر دادم بعد از چند دقیقه دیگه نبودم اومدم دوباره عنوان رو تغییر دادم به همون قبلی امروز تست کردم دوباره همون کلمات رو سرچ کردم دیدم اومده سرجاش یعنی صفحه اول لینک اهر
یه نکته که وجود داره کلمه دانلود نرم افزار رو سرچ میکنم صفحه گوگل پلاسم رو میاره صفحه اول وی لینک دوم
من کمتر از 3 ماه هست سایت رو راه اندازی کردم

sepul.boy

Registered User
لایک‌ها
138
من دیروز اومدم عنوان سایت رو تغییر دادم قبلش رو این کلمات تست کردم تو گوگل جز کلمه دانلود نرم افزار رو بقیه اون کلمات صفحه اول گوگل بودم لینک اخر ، وقتی تغییر دادم بعد از چند دقیقه دیگه نبودم اومدم دوباره عنوان رو تغییر دادم به همون قبلی امروز تست کردم دوباره همون کلمات رو سرچ کردم دیدم اومده سرجاش یعنی صفحه اول لینک اهر
یه نکته که وجود داره کلمه دانلود نرم افزار رو سرچ میکنم صفحه گوگل پلاسم رو میاره صفحه اول وی لینک دوم
من کمتر از 3 ماه هست سایت رو راه اندازی کردم

این نتایج واقعی نیست
اول از اکانتت خارج شو
با آی پی ایران سرچ کن
یه نکته مهم هم هست اگه روی لینکی کلیک کرده باشی اون رو میاره رتبه1
پس باید با سیستم و بروزری سرچ کنی که نسبت اون کلمه بکر و دست نخورده باشه

aminem25197

Registered User
لایک‌ها
176
سلام
خواستم بدونم چقدر زمان مییره روی کلمات دانلود انیمیشن دانلود کارتون دانلود بازی و دانلود نرم افزار کار کرد تا بیان صفحه اول گوگل ؟

شما توی یک موضوع دیگه تو همین فروم عنوان کردید که کار سئو سایتتون رو به کاسپید سپردید. چرا اجازه نمیدید همونا براتون انجام بدن و خودتون جداگانه فعالیت میکنید؟
در مورد گوگل پلاسی که توی صفحه اول میبینید با دوستمون هم عقیده ام که احتمالا با اکانت گوگل وارد شده بودید و روی نتایج تاثیر گذاشته بوده

بالا