برگزیده های پرشین تولز

مشكل Network با Sony Ericsson T630

liti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اول سلام به همه اساتید
جریان از این قرار بود که من یک گوشی T630 خریدم، همه چیش روبراه بود فقط مشکلش این بود که وقتی روشنش می کردی فول آنتن داشت، میگذاشتیش کنار، میرفت تو مد Stand by، یه 5 دقیقه بعد میومدی سراغش دیگه آنتن نداشت و Network هم نداشت ! این مشکل توی خونه و محل کار وجود داشت ( جاهای دیگه اینجوری امتحانش نکردم ) رفتم پیش فروشندهه امتحان کرد ( روشن – stand by و دوباره برگشت )
درست بود ! یه دو دفعه ای امتحان کرد و کار کرد.
خلاصه گوشیه رو پس دادم. می خواستم بدونم که ممکنه یک گوشی توی یک منطقه مخابراتی خاص register نشده باشه ؟ یا کلا اون گوشی مورد داشته ؟ برم یه T630 دیگه بخرم ؟

مرسی

LiTi

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
من الان 630 دارم و يه همچين مشكلي نداشتم . ولي اينم بگم كه الان تو تهران مشكل شبكه و ترافيك هست و مختص يك مدل يا برند خاصي نيست . در مورد register شدن واسه نوكيا ها قبلا اين مشكل بود اما سوني اريكسون رو من تاحالا نشنيدم.

mori

Registered User
لایک‌ها
14
رجيستر شدن ربطي به شركت سازنده نداره
بلكه به مخابرات ما ربط داره
اگه شركت هاي معتبر گوشي رو وارد كنن رجيستر ميكنن وگرنه اگه خودت بيارين يا ... رجيستر شده نيستن
حالا چه نوكيا چه سوني اريكسون چه زيمنس و .....

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
به نقل از hsn :
اما سوني اريكسون رو من تاحالا نشنيدم.
من براي سوني اريكسون شنيدم. اما نه براي 630 و البته مال 2سال پيش بود.

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
به نقل از darya_s :
من براي سوني اريكسون شنيدم. اما نه براي 630 و البته مال 2سال پيش بود.

البته بحث فركانس و استاندارد ارتباطي كشور هم هست .بعضي گوشي ها خاص آمريكا و يا اروپا طراحي ميشن و اصولا جاهاي ديگه درست كار نميكنن. الان همه گوشي هاي معروف كه باند GSM900 هستند بدون مشكل كار ميكنن و بقول آق موري ربطي به رجيستر شدن ندارن.... ;)

بالا