برگزیده های پرشین تولز

مشکل با فروشنده اسکریپت تراوین دیزاین !

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
سلام خدمت دوستان
چند وقت پیش بود دنبال اسکریپت تراوین میگشتم که تو نت پر بود واسه دانلود ولی یه سایتی بود به اسم تراوین دیزاین که ادعا کرده بود تراوین رو کامل رفع باگ کرده و یه سری امکانات دیگه هم بهش اضافه کرده . فکر کنم تو همین پرشین تولز هم تاپیک داشت .
منم پیش خودم گفتم مبلغش مهم نیست حداقل یه اسکریپت بدون باگ بخرم و کار کنم
ما با اقای عالی مقام که مسئول این سایت بود صحبت کردیم و قرار شد کار کنیم قیمت اسکریپت های ورژن 3.6 + 4.2 با یه ایندکس اختصاصی رو به ما گفت 750 تومن که 500 نقدی دادیم باقی قرار شد 20 روز دیگه بدم که اون ایندکس اختصاصیشون به قدری مشکل داشت و کد نویسیش بد بود که همون روز اول ما از ایندکس قدیمی استفاده کردیم و اونو ریختیم دور . این اولین ضرری بود که ایشون زد ولی ما چیزی نگفتیم
مشکل از جایی شروع شد که ایشون ادعا کرد 500 تا شماره داره که همه کاربر سایتشون بودن و فعال هستن برای اینا اس ام اس بفرستم و سایتو تبلیغ کنم فیدبک خوبی داره
منم دنبال تبلیغات بودم ایشون گفتن این پک رو 400 میدن به من با این شرط که حداقل نصف این 500 نفر سایتو ببینن و عضو بشن و ... من بنا رو گذاشتم روی 100 نفر گفتم همون 100 نفرم برای ما بیاد کافیه وقرار شد پول این شماره ها رو من یک ماه بعد تقدیم ایشون کنم
قرار شد پنل اس ام اسم خودشون بهم بدن که از اونجا ارسال کنیم
ایشون پنل رو دادن و من هرچی اومدم ارسال بزنم هی توسط اپراطور رد میشد ! و اس ام اس قبول نمیشد
به ایشون گفتم و راهکار هایی دادن که در نهایت جواب نداد و قرار شد خودشون برام ارسال کنن و من هزینه شارژ رو بدم
2 بار ایشون برا من ارسال کردن تقریبا 15 روز پیش . و توی هر دوی این ارسال کل کسانی که روی لینک زدن و از سایت دیدن کردن به 5 نفر هم نرسید !!!! من به ایشون گفتم مشکل رو گفتن میان نگران نباشید خلاصه 10 روز از قضیه گذشت و همون 3-4 نفر فقط از سایت بازدید کرده بودن و رفته بودن
موقع پرداخت هزینه شد من بهشون گفتم اقا من هزینشو نمیدم چون هیچکس از این راه اصلا وارد سایت من نشد چه برسه به اینکه بخواد عضو بشه
من کلا پک شماره ها رو پاک میکنم شما هم اون دوباری که برا ما ارسال کردی رو هزینشو میدیم
این وسط هیچ ضرری هم به شما نرسیده چون اصلا بازخوردی نداشت خودشونم به سایت دسترسی داشتن و داشتن میدیدن نتیجه رو اینجوری نبود که از خودم در بیارم و الکی بگم خلاصه ایشون زیر بار نرفتن و گفتن نه باید بدید
دست اخر ایشون قبول کردن که پک شماره هاشون به درد نمیخورده و گفتن پاک کنید و نیاز به پرداخت نیست
250 تومنی که از مبلغ مونده بود رو من براشون پرداخت کردم و کامل هزین اسکریپت بهشون داده شد و تسویه شد
تا قبل واریز هزینه کامل ایشون قشنگ جواب میدادن و راهنمایی میکردن . به محض گرفتن پول کامل کلا دیگه خبری ازشون نشد فقط یه بار یه پیام دادن که به خاطر قضیه اس ام اس ها دیگه به من پشتیبانی نمیدن و من بهشون پیام ندم دیگه ! در صورتی که ما هزینه رو کامل دادیم با پشتیبانی اصلا ربطی به اس ام اس نداشت
ما موندیم و یه اسکریپت با کلی مشکل که کسی نبود حلش کنه
و یکی از کوچکترین مشکل هاشم این بود که به درگاه بانک متصل نمیشد . هربار تو ساخت سرور جدید خود این اقا مشکل رو حل میکرد و راه حل رو نمیگفت و حالا که دیگه نیست ما هیچ راهی برای اتصال سرور جدیدمون به بانک نداریم .
مشکلای دیگه هم ارسال نکردن ایمیل
مشکلاتی توی بخش خرید نیرو و تجهیزات که با مبلغی که تو سایت زده بیشتر سکه کم میکنه از کاربر
صفحه سفید شدن سرور به مدت چندین ساعت که اینا همه مربوط به کد بوده و از هاستینگ هم کاری بر نمیومد چون سایت باز میشد ولی صفحه سفید بود

در کل من تو این مدت حدود 1 تومن خرج تبلیغاتم کردم که بعد از کار ایشون کامل سایتم رفته رو هوا و همه کاربرام رفتن
به ایشونم که زنگ میزنم و پیام میدم میگم اقا من حاضرم اون 400 تومن اس ام اساتم بدم با اینکه شماره هارو پاک کردم و اصلا دیگه استفاده نمیکنم ولی ایشون منو بلاک کرده گوشیمو قطع میکنه و جوابمو نمیده !! با خط ناشناسم که جواب میده تا میفهمه منم میگه من با شما حرفی ندارم و قطع میکنه
در صورتی که من میگم اگر مشکلی هست لطفا بیاید با صحبت حل کنیم اگر پولی میخواید اگر هرچی من اماده حل کردن رو دارم ولی ایشون چون پول اسکریپت رو کامل گرفته و یه اسکریپت مشکل دار به ما داده دیگه حاضر به جواب ما نیست و مشکل مارو حل نمیکنه

اینو گفتم تا ایشون رو بشناسن همه و بفهمن کارشون چطوریه
سایت ایشون : http://traviandesign.ir
اکانت ایشون تو پی تی : https://forum.persiantools.com/thre...ت-تراوین-ورژن-4-2-بهینه-و-رفع-باگ-شده.646756/

من همینجا اعلام میکنم ایشون بیاد اینجا توضیحات منو بخونه و حرف بزنه و مشکل رو همینجا جلو عموم حل کنه من این تاپیکو حذف میکنم و خودم یکی از تبلیغ کننده هاشون میشم
من امادگی کامل برای صحبت و حل مشکل رو دارم ولی تا زمانی که ایشون جواب تلفن رو نده و بخواد بپیچونه این اقا رو به عنوان یک ادمی که نمیشه ازش خرید کرد معرفی میکنم همه جا

Danial.P

Registered User
لایک‌ها
78
درود
بنده از روز اولی که باهاتون در این انجمن آشنا شدم ارادت خاصی بهتون داشتم و دارم
و این رو میدونم که صبر و تحملتون برای روبرویی با این افراد بسیار زیاده و نهایته نهایتش دست به ایجاد چنین تاپیکی میزنید
کاش از همون ابتدا به ادعای همچین افرادی که مثل قارچ تو نت هستن گوش نمیکردین و خودتون شخصی سازی میکردین اسکریپت رو
امیدوارم مشکلتون حل بشه ، اگر کمکی هم ازم برمیاد بفرمایید در به اتمام رساندن اسکریپت و یا هرگونه کمک و همکاری دیگر

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
درود
بنده از روز اولی که باهاتون در این انجمن آشنا شدم ارادت خاصی بهتون داشتم و دارم
و این رو میدونم که صبر و تحملتون برای روبرویی با این افراد بسیار زیاده و نهایته نهایتش دست به ایجاد چنین تاپیکی میزنید
کاش از همون ابتدا به ادعای همچین افرادی که مثل قارچ تو نت هستن گوش نمیکردین و خودتون شخصی سازی میکردین اسکریپت رو
امیدوارم مشکلتون حل بشه ، اگر کمکی هم ازم برمیاد بفرمایید در به اتمام رساندن اسکریپت و یا هرگونه کمک و همکاری دیگر
شما لطف دارید قربان
والا من اسکریپت رایگان نصب نکردم و از ایشون خریداری کردم به خاطر اینکه ایشون گفتن رفع باگ کردن و پشتیبانی دارن منم چون وقت ازادم کمه گفتم این بهتره واسم نمیدونستم اینجوری میخوان بعد از گرفتن پول تو زرد از اب در بیان
در حال حاضرم خودم شروع کردم به حل مشکلات فقط خواستم ایشون رو معرفی کنم تا کسای دیگه مثل من گرفتار نشن و پولشون به باد نره
برای کمکتون هم ممنونم حتما مزاحمتون میشم

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان
اقای عالی مقام لطف کردن و تماس گرفتن صحبت کردیم و خداروشکر مشکلات با گفتگو حل شد و ایشون هم مشکلاتی که داخل اسکریپت داشتیم رو لطف کردن و حل کردن .
من همینجا اعلام میکنم که دیگه هیچ مشکلی با ایشون ندارم و پشتیبانی اسکریپت هم به خوبی داره انجام میشه
ممنون

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان سلام
متاسفانه بعد از چند روز دوباره بازی های اقای عالی مقام شروع شد!
و الان ۱۰ روزه که سایت من با مشکل شدید لود نشدن و ارور ۵۰۰ رو به رو هست از اول این مشکل بود ولی کم بود منتها این ۱۰ روز ترکیده

ایشون فرمودن سرور مجازی میخواد ماهم گفتیم چشم از ۳ شرکت بزرگ مختلف سرور خریدم با بهترین کانفیگ ها منتها بعد انتقال سایت روی اونها با صفحه سفید و ارور ۵۰۰ مواجه بودیم و کلا باز نمیکرد!
هر ۳ مدیر سرور به اتفاق گفتن مشکل از کداس که هم قدیمیه و باگ داره هم هک شده ولی اشون فقط میگفتن سرورهاشون ضعیفه!!
من چند روز پیش گفتم پول میدم خودت جایی که قبول داری رو بخر که متاسفانه غیبشون زد و هیچ جوابی ندادن دیگه

میخوام که همه در جریان این مشکل باشن
یا باید مشکلو حل کنن یا ۷۰۰ هزار تومن منو پس بدن من کسی نیستم که بیخیال این موضوع بشم

فعلا یا حق منتظر جوابشون هستم

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
همه کارتون باید طبق قرار داد میبود و مکتوب مینوشتید که چه انتظاری هست از خروجی.من گفتم و اون گفت فایده نداره این مدلی که شما رفتی جلو عمررررررررااااااااااااااا به حقت نمیرسی چون شکایت هم بکنی اصلا معلوم نیست این وسط چی چی بوده قضیه

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
همه کارتون باید طبق قرار داد میبود و مکتوب مینوشتید که چه انتظاری هست از خروجی.من گفتم و اون گفت فایده نداره این مدلی که شما رفتی جلو عمررررررررااااااااااااااا به حقت نمیرسی چون شکایت هم بکنی اصلا معلوم نیست این وسط چی چی بوده قضیه
مهم نیست
این دله دزد تو نت و پرشین تولز زیاد کلاه برداری میکنه همین که اسمشو گفتم و چندتا از مشتری هاش تاحالا پریدن خودش خوبه ...

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان این ادم خیلی کثیفه !! امروز بعد از یک ماه که سایت من به خاطر مشکل دان بوده و تمامی کاربرا و هزینه های تبلیغاتیم رفتن اومده میگه ما نسخه جدید اسکریپت رو اماده کردیم مشکلاتو توش رفع کردیم 300 هزار تومن بدید واستون اپلود کنم و کار کنید !!!
چقدر یه ادم میتونه ....
700 هزار تومن از من گرفت بابت اسکریپت بدون مشکل و با پشتیبانی الان که کلی بهم ضرر زده به جای عذرخواهی و حل مشکل اومده میگه مشکلتون رو حل کردیم 300 تومن بده تا اپلود کنم !!!

به خدا کاری میکنم هرکس تو گوگل سرچ کنه محمد علی عالی مقام تاپیک های کلاه برداریش بیاد واسه همه تا ببینن ....
شماره این اقا : 09398533517
دوستانی که قصد کار با محمدعلی عالی مقام رو دارن مواظب باشن گیرش نیافتن مثل من که بدبخت میشن ....

mohammadali3517

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما 700 هزارتومان فاکتور پرداخت نشده دارین و اعلام کردین پرداخت نمیکنین لایسنستونو اکسپایر کردم
نمونه اسکریپت ما که بدون مشکل داره کار میکنه: ts1.tramian.ir
دوستان عزیز هم لطفا از روی ارادت و این حرفا قضاوت نکنین
ایشون عملا از اعتماد من استفاده کردن و واسم خیلیم جالبه این پر رو پر رو دارن راه میرنو این حرکاتو در میارن
نمیدونم ادمینای پرشین تولز کجا هستن واقعا
موفق باشید

بالا