برگزیده های پرشین تولز

مشکل با Msg Storer

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام و درود!

آقایون بنده یه گوشیِ 6670 دارم ( جواد خودتی ) گوشی خوبیه! :D یه برنامه هست به نام Message Storer که میشه کلِ SMS های دریافتی رو از طریق این برنامه بریزی توی کامپیوتر که قبلا هم این کار رو انجام میدادم! اما الان برنامه Expire شده و به قولی باید Key وارد کنی و از این حرفا..حالا من قبلا از طریق برنامه ی SeleQ این برنامه رو پاک میکردم و دوباره نصب میکردم که بشه از نسخه ی Trial استفاده کرد،اما الان هر کاری میکنم نه پاک میشه، نه چیزی..رفته رو اعصاب..

حالا من 2 تا سوال دارم!!

1.چه جوری میتونم این برنامه رو پاک کنم و دوباره نصب کنم که مشکل Key نداشته باشه و این SMS ها رو بریزیم تو PC.

2.آیا برنامه ای دم دست دارید که بشه باهاش این کار رو کرد و Key رو هم داشته باشید؟؟و با 6670 سازگار باشه؟

- جناب حامد خان و Manutd هر چه سریع تر به من کمک کنن،وگرنه میگم کاربر فعالی رو ازتون بگیرن!
N_aggressive%20%2816%29.gif

مرسی!

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
:D
چه پیغامی میده موقع پاک کردن برنامه؟ ( معمولا اگه عادی پاک نشه با فایل منیجر ها میشه پاک کرد)

این نسخه MessageStorer V1.02 رو امتحان کن
+ یه نرم افزار دیگه هم برای اینکار هست : SMS Diary که میتونی ازش استفاده کنی
این نرم افزار قادر بوده پیام های ارسالی و دریافتی را بر اساس نام فرستنده برای دسترسی سریعتر طبقه بندی کرده و به صورت صفحات Html ذخیره نماید .

فایل های ضمیمه

• MessageStorer V1.02.zip
    38.6 KB · نمایش ها: 12
  • SMS Diary - Cracked.zip
    234.1 KB · نمایش ها: 20

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
:D
چه پیغامی میده موقع پاک کردن برنامه؟ ( معمولا اگه عادی پاک نشه با فایل منیجر ها میشه پاک کرد)

این نسخه MessageStorer V1.02 رو امتحان کن
+ یه نرم افزار دیگه هم برای اینکار هست : SMS Diary که میتونی ازش استفاده کنی

والا پیغامی که نمیده،پاک میشه،اما وقتی برنامه رو نگاه میکنم..میبینم هنوز هستش! :(

نرم افزار هایی رو که گذاشتید دانلود میکنم..انشالله که جواب بده،چون من از طریق بلوتوث میریزم توی کامپیوتر..

مرسی مهدی خان! :)

بالا