برگزیده های پرشین تولز

معتمد یا واسطه در پرشین تولز

yaser_jab

Registered User
لایک‌ها
231
سلام :general601:
دوستان خیلی از دوستان توی این سایت خرید و فروش میکنن و بعضی از دوستان حتی شاید شلوغشون همین کار باشه

بعضی از دوستان هم که وارد این سایت میشن امتیاز ندارند و مشکل میشه کار این دوستان برای خرید و فروش

گهگاهی هم میخونم که فلانی کلاه برداری کرد و این جوری شد و اون جوری حتی سر خودم هم اومده:general709:

میخواستم بدونم چرا چند نفر معتمد نیستن توی پی تی که واسطه بشن بین دو نفر که مثلا من پول واریز کنم به ( واسطه مورد اطمینان) بعد طرف مقابل دستگاه رو که برام فرستاد من اوکی بدم به واسطه و ایشون واریز کنن مبلغ فروشنده کالا
این وسط واسطه هم میتونه یه کمیسیونی بگیره;)
حتی خوده سایت پرشین تولز هم میتونه ادمین برای این کار قرار بدهد:)

دقیقا مثل سیستم ال

کسی نظر داره خوشحال میشم بنده رو راهنمایی کنه مرسی از همه:general510:

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
با سلام

بدون هزینه ای خواستید میتونم به عنوان واسط براتون کمکی کنم ...

این پیشنهادتون رو بنده چندین بار به مدیرا ی این فروم گفتم 99% مشکل دزدی و و کلاه برداری رو میگیره امیداوارم به گونه ای باشه که باعث بی اعتمادی و... نباشه ..

yaser_jab

Registered User
لایک‌ها
231
با سلام

بدون هزینه ای خواستید میتونم به عنوان واسط براتون کمکی کنم ...

این پیشنهادتون رو بنده چندین بار به مدیرا ی این فروم گفتم 99% مشکل دزدی و و کلاه برداری رو میگیره امیداوارم به گونه ای باشه که باعث بی اعتمادی و... نباشه ..
واقعا این روش خیلی خوبه
مثلا یه گروه سه نفر توی تلرام بزنن و معامله انجام بشه
لطف دارید شما

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
با سلام.
این پیشنهاد توی معامله‌های نورمال که صرفا بحث اعتمادسازی هست و بدون مشکل پیش میره کاربردی هست. اما در نظر بگیرید که طی ارسال و دریافت کالا از فروشنده به خریدار، یه مراحلی هست که کاملا از دست هر 2 طرف خارج هست. مثلا فروشنده کالایی رو پست کرده و بصورت معیوب به دست خریدار میرسه (که هر از چندگاهی نمونه تاپیک‌های شکایتش رو توی انجمن میبینیم).
اینجا هست که دیگه بحث قضاوت پیش میاد و حالا باید ببینیم که اون شخصِ واسطه صلاحیت قضاوت توی این مسائل رو داره؟ واسط چطور میتونه متوجه بشه که کالای ارسال شده مثلا از اول ایراد داشته یا توی اداره پست و با حمل غیر اصولی مامورای پست دچار مشکل شده؟
این دست موارد هست که کار رو برای تعیین معتمد و واسطه سخت میکنه.

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,608
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
سلام :general601:
دوستان خیلی از دوستان توی این سایت خرید و فروش میکنن و بعضی از دوستان حتی شاید شلوغشون همین کار باشه

بعضی از دوستان هم که وارد این سایت میشن امتیاز ندارند و مشکل میشه کار این دوستان برای خرید و فروش

گهگاهی هم میخونم که فلانی کلاه برداری کرد و این جوری شد و اون جوری حتی سر خودم هم اومده:general709:

میخواستم بدونم چرا چند نفر معتمد نیستن توی پی تی که واسطه بشن بین دو نفر که مثلا من پول واریز کنم به ( واسطه مورد اطمینان) بعد طرف مقابل دستگاه رو که برام فرستاد من اوکی بدم به واسطه و ایشون واریز کنن مبلغ فروشنده کالا
این وسط واسطه هم میتونه یه کمیسیونی بگیره;)
حتی خوده سایت پرشین تولز هم میتونه ادمین برای این کار قرار بدهد:)

دقیقا مثل سیستم ال

کسی نظر داره خوشحال میشم بنده رو راهنمایی کنه مرسی از همه:general510:
اتفاقا برای کاربران تازه وارد راه مطمئن و بی دردسری است
بنده برای چند تا از دوستان واسط بودم
تا بتونن خرید کنن که بعد از دریافت بنده مبلغ واریزی خریدار رو برای فروشنده انتقال دادم

جواد.

Registered User
لایک‌ها
210
با سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی
جناب معصومی درست میفرمایند و ممکنه برخی مشکلات از دست 2 طرف خارج باشه و بحث قضاوت درمیان بیاد ولی در کل واسط بودن افراد معتمد در سایت خیلی میتونه به کاربران تازه وارد و یا کسانی که وسواس در خرید دارند کمک کنه. من هم خودم بارها واسط بودم و شکر خدا معامله 2 طرف به خوبی انجام شد
ولی به نظر من دوستان معاملات قطعات الکترونیکی و یا موبایل و .... را در سایت هایی مثل ایسام انجام بدن بهتر هست. چون ایسام قانون هایی که داره برای فروشنده به نوعی الزام اور هستن و با تجربه ای که دارم متاسفانه اکثر مشکلات بوجود امده از طرف عدم همکاری و دقت مناسب برخی فروشندگان بوده. اگر دوستان دقت کنند 99 درصد مشکلات در بخش خرید و فروش قطعات الکترونیکی و مرتبط هست

2hid

Registered User
لایک‌ها
198
موافقم اگر انجام بشه البته با توجه به کم بودن مدیران جهت رسیدگی... اگر این امکان فراهم شود میزان و آمار مشکلات تا مقدار زیادی کم می‌شود.

بالا