برگزیده های پرشین تولز

موسسه مالی اعتباری فرشتگان فاقد مجوز

snebi

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام به همه دوستان

من تو موسسه فرشتگان سپرده دارم و قبلا مجوز بانک مرکزی رو داشت امروز رفتم یکی از شعبه هاش دیدم نوشته مجوز رو برداشته !!! پرسیدم گفتن داریم با چند تا موسسه ادغام میشیم بشیم (( آرمان ))

میخواستم از دوستانی که اطلاع دارند این صحت داره ؟؟

آیا الان باید پول رو برداشت ؟؟

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوست عزیز
شما اگه یادتون باشه اوایل سال گذشته هم همین اتفاق افتاد ولی سریع رفع شد.
در ضمن اینکه چند موسسه قراره ادغام بشن که باعث بزرگتر شدن مجموعه میشه نه نگرانی.
الانهم بانک مرکزی دو موسسه جدید آرمان (فرشتگان - فردوسی - افضل توس) و نور (کارسازان آینده - ریحانه گستر مشیز - پیشگامان) رو با ادغام شش موسسه قبلی داره تشکیل میده تا کنترل و نظارت بهتری روی اونها داشته باشه.
فاز بعدی اون برای سالهای آینده هم اینه که باز هم همین موسسات ادغام شده با هم تشکیل یه بانک رو بدن. (چیزی شبیه همین بانک آینده)
موفق باشید

پ.ن: این موسسات هم که اکثراً خاستگاهشون مشهد هست در سالهای گذشته از ادغام یا تبدیل تعاونی های اعتبار که معضلی برای سیستم بانکی شده بودن تشکیل شد.

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
موسسه الان ادغام شده . تو سایت بانک مرکزی برو هست اسمش و شده ارمان . قبلا در شرف تاسیس بود الان شده موسسه اعتباری آرمان

azada

Registered User
لایک‌ها
279
وضعیت و شرایط سودش چه جوریاس؟

snebi

Registered User
لایک‌ها
2
20 درصد روز شمار میده من الان 2 ساله حساب دارم پیشش مشکلی هم نبوده اما این مجوز رو دیدم برداشتن نگران شدم

al2

Registered User
لایک‌ها
3,251
20 درصد روز شمار میده من الان 2 ساله حساب دارم پیشش مشکلی هم نبوده اما این مجوز رو دیدم برداشتن نگران شدم
میشه به عبارتی میلیونی ماهی چند دوست عزیز؟؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
خیلی مسخره هست
شما یه مغازه باقالی بزنی ، دولت جمعت می کنه به خاطر بی مجوز کسب بودن
بعد طرف چند شعبه بزنه و غیر قانونی باشه

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
من اخر نفهمیدم سرمایه گذاری در این موسسات مطمئنه یا خیر یعنی اینجا کسی نیست که اطلاعات حقوقی و بانکی دقیق در باره این موضوع داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385

دوست عزیز بذار روزشمار گردشگری 22درصد میده بانک هم هست خیلی اعتبارش بیشتره از موسسه

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
دوست عزیز بذار روزشمار گردشگری 22درصد میده بانک هم هست خیلی اعتبارش بیشتره از موسسه
مرسی از پاسختون ولی حقیقت اینه که این موسسه با توجه به تورم 40% سود بهتری نسبت به 22% بانک را میدهند و در واقع بانک مرکزی این موسسات را دارای مجوز اعلام کرده ایا باید از این موسسات حتی در صورت داشتن مجوز بانک مرکزی ترسید؟؟؟؟؟؟؟؟ یه خبر در مرداد ماه در باره ارمان بیرون اومده که این موسسه مبلغ 150 میلیارد تومانی اولیه مجوز را به حساب بانک مرکزی واریز کرده......یکی از مشکلات اعتبار داشتن یا نداشتن این موسسات اینه که نمیشه چیزی در عدم اعتبارشون در اینترنت پیدا کرد ولی بعضی از دوستان در باره عدم اعتبارشون صحبت میکنن لطفا یکی از دوستان با دلیل در باره عدم اعتمادشون صحبت کنه با تشکر

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
مرسی از پاسختون ولی حقیقت اینه که این موسسه با توجه به تورم 40% سود بهتری نسبت به 22% بانک را میدهند
چطوری حساب کردین شما؟22درصد توی تورم 40 درصدی کمتره از 20درصد؟

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
موسسه فرشتگان زیر بار ادغام نمی‌رود

»
موسسه فرشتگان زیر بار ادغام نمی‌رود

۲۳:۴۵ - ۱۳۹۲/۷/۳۰
سرمایه اولیه موسسه آرمان تائید شد
واقعا معلوم نیست اینجا چه خبره یه خبر میگه که مشترکا پیش پرداخت اولیه را دادند یه خبر هم شما میزارید میگید فرشتگان راضی نیست!!!!!!!!!

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
سرمایه اولیه موسسه آرمان تائید شد
واقعا معلوم نیست اینجا چه خبره یه خبر میگه که مشترکا پیش پرداخت اولیه را دادند یه خبر هم شما میزارید میگید فرشتگان راضی نیست!!!!!!!!!

واقعا هم همینه مثلا خود من ایمیل زدم بانک مرکزی همینجوری ببینم پاسخ میدن در مورد موسسه نور بعد یک هفته پاسخ داد 50 درصد سرمایه اولیه رو نزدک بانک مرکزی جهت تایید موسسه واریز کردن

والا معلوم نیست چی به چیه از اون طرف هیچ موسسه ای بدون اجازه بانک مرکزی متصل به شتاب نمیتونه بشه مگر مجوز بگیره ولی موسسه ثامن به دو تا بانک سپه و صادارت متصل کرده کارتشو ......

واقعا اینها مردم رو چی فرض کردن؟؟؟؟

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
واقعا هم همینه مثلا خود من ایمیل زدم بانک مرکزی همینجوری ببینم پاسخ میدن در مورد موسسه نور بعد یک هفته پاسخ داد 50 درصد سرمایه اولیه رو نزدک بانک مرکزی جهت تایید موسسه واریز کردن

والا معلوم نیست چی به چیه از اون طرف هیچ موسسه ای بدون اجازه بانک مرکزی متصل به شتاب نمیتونه بشه مگر مجوز بگیره ولی موسسه ثامن به دو تا بانک سپه و صادارت متصل کرده کارتشو ......

واقعا اینها مردم رو چی فرض کردن؟؟؟؟
به نظر میاد این بانک مرکزی خودش داره از قصد اطلاعات را غیر شفاف به مردم بده تا مردم برن و در بانک های دولتی که واقعا پول سودشون با این تورم شرم اور سرمایه گذاری کنند.....جالب اینجاست که من هر چی در اینترنت دنبال اشکالی در موسسات گشتم چیزی پیدا نکردم !!!!!! دوستان فروم کسی هست که خبری از ورشکستی موسساتی با 1000 شعبه در کشور داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا