برگزیده های پرشین تولز

موس من از کار افتاده

marjanr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام Mouse کار نمی کند و خودبخود کلیک میکند و هنگ میکند و خلاصه اصلا قابل استفاده نیست خود Mouse را عوض کردم و بنظر نمی آید که مشکل سخت افزاری داشته باشد با نورتون آنتی ویروس search کردم و فایلهای ویروس دار را قرنطینه کردم ولی مشکل برطرف نشد. help خود ویندوز هم کمکی نمیکند و ضمنا winxp است.

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوست عزیز
اگر گرفتار ویروس شده باشید، به ترین و اطمینان بخش ترین راه حل فرمت دیسک سخت و نصب دوباره ویندوز است.
روش ساده تر و نه کاملن اطمینان بخش:
در پایگاه نورتن با وارد کردن نام ویروس، مشخصات و چگونگی درمان آن را بیابید و موارد سفارش شده برای رهایی از ویروس را به دقت اجرا کنید.
فایل های ویروس دار را به جای نگه داری(یا قرنطینه)، نابود کنید!
ویندوز XP و ME دارای امکانی به نام System Restore هستند. به Accesoories و سپس System Tools در All Programs بروید و با اجرای آن و گزینش زمانی (Checkpoint) در گذشته که در آن وقت مشکلی(ویروسی) نداشتید، زمان را به عقب برگردانید!
همه آن چه در پوشه های Temporary Internet Files و TEMP موجود است، پاک کنید.
چند پیش نهاد برای ایمنی بیش تر:
برنامه AntiVirus خود و نیز ویندوز را همواره به روز نگه دارید.
بدون یک Firewall مانند Norton Personal Firewall و یا ZoneAlarm به اینترنت متصل نشوید.
هر گونه فایلی را که از اینترنت می گیرید پیش از اجرا به وسیله AntiVirus ِخود اسکن نمایید و نیز هفته ای یک بار تمام دیسک سخت را.
هرگز و به ویژه هنگام اتصال به اینترنت AntiVirus و Firewall ِ خود را unload و یا disable نکنید.
(Firewall را در زمان هایی که به شبکه متصل نیستید برای در اختیار داشتن حافظه بیش تر می توانید disable کنید)
ابزاری به نام Roxio GoBack وجود دارد که با بکارگیری آن ویندوز و دیسک سخت می توانند بدون کم و کاستی بازگشت کاملی به گذشته داشته باشند(نظر شخصی: این برنامه حجم زیادی از فضای دیسک سخت و حافظه را اشغال می کند و نصب و یا زدودن آن در بسیاری موارد مشکل زا است > پس همان System Restore و یک AntiVirus ِخوب بهتره!)

[left:e9c9303aee]
---------------------
You'll never know unless you try.[/left:e9c9303aee]

بالا