برگزیده های پرشین تولز

مکان مناسب برا احداث کافی نت و گیم نت تو شیراز

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
درود
من با شراکت یکی از دوستام قصد داریم یه کافی نت و گیم نت تو شیراز راه اندازی کنیم
یه خواهشی از دوستان شیرازی یا احیانا غیر شیرازی دارم اینه که اگر مکان مناسب یا دانشگاهی که کافی نت نداره یا هر مکانی که به نظر خودتون برا کافی نت و گیم نت مناسبه سراغ دارید رو به بنده معرفی کنن
با تشکر از کلیه دوستان :blush:

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
رد نزدیکی مدرسه ها، عموما مدرسه های راهنمایی و دبیرستان پسرونه، گیم نت خیلی خوب میگیره
ملاصدرا را بیخیال، خیلی هست !
بگردید 1 خیابونی پیدا کنیدی که حداقل 2 تامدرسه پسرونه توش باشه
1 پیشنهاد دارم، 1 اتتاق را بگذارید برای کافی نت و باقی جاها برای گیم نت، در واقع درآمد اصلی شما از گیم نت در خواهد اومد.
فراموش نکنید که حتما از ال سی دی به جای مانیتور استفاده کنید و اینکه هیچ وقت اجازه ندید سر و صدای بچه ها آرامش محل را به هم بزنه

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
رد نزدیکی مدرسه ها، عموما مدرسه های راهنمایی و دبیرستان پسرونه، گیم نت خیلی خوب میگیره
ملاصدرا را بیخیال، خیلی هست !
بگردید 1 خیابونی پیدا کنیدی که حداقل 2 تامدرسه پسرونه توش باشه
1 پیشنهاد دارم، 1 اتتاق را بگذارید برای کافی نت و باقی جاها برای گیم نت، در واقع درآمد اصلی شما از گیم نت در خواهد اومد.
فراموش نکنید که حتما از ال سی دی به جای مانیتور استفاده کنید و اینکه هیچ وقت اجازه ندید سر و صدای بچه ها آرامش محل را به هم بزنه
ممنون از پاسختون البته فصل تعطیلی مدارس هم نزدیکه :wacko:

ماهستیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنظرم امکانات در شیراز فقط در بالای شهر تمرکز پیدا کرده
خیابان فضیلت
خیابان ده پیاله مکان هایی هستند که حتی یک کافی نت پییدا نمیشه
خیل زیادی از مردم اونجا از کافی نت برای ثبت نام دانشگاه بی بهره اند

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
بنظرم امکانات در شیراز فقط در بالای شهر تمرکز پیدا کرده
خیابان فضیلت
خیابان ده پیاله مکان هایی هستند که حتی یک کافی نت پییدا نمیشه
خیل زیادی از مردم اونجا از کافی نت برای ثبت نام دانشگاه بی بهره اند
اینی که شما میگید مختص شیراز نیست در شهرهای دیگه هم تقریبا همینطوره
ممنون از پیشنهادتون

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
نزدیک چهار راه ادبیات / چهار راه حافظیه / دروازه قرآن به خاطر وجود دانشگاه ها و بودن کمابیش 50% از اماکن گردشی ( حافظیه، باغ جهان نما، دروازه قرآن، کتابخانه ی اسناد که به زودی بازگشایی خواهد شد، ارشاد، تالار حافظ، خواجو و ...)

از نظر من خوب جایی هست. تنها یکی دو ماه کار تبلیغاتی عالی جلوی همگی این امکانی که گفتم نیاز داره.

همین یه مدت پیش روبروی باغ جهان نما یکی از دوستان من می خواست برای کافی شاپ یک زیر زمین تجاری 110 متری رو با قیمت عالی 500 هزار تومن کرایه کنه با پول پیش بسیار کم نزدیک به 2 میلیون. که به خاطر سقفش که 3.20 بود و نه 4 نگذاشتن این کارو بکنه.

روبروی باغ جهان نما - روبروی پمپ بنزین قرآن پارچه ی تبلیغاتیش هنوز هستش. (عقب نشینی کرده بود یادمه ولی مغازه جلوییش هنوز هستش.

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
نزدیک چهار راه ادبیات / چهار راه حافظیه / دروازه قرآن به خاطر وجود دانشگاه ها و بودن کمابیش 50% از اماکن گردشی ( حافظیه، باغ جهان نما، دروازه قرآن، کتابخانه ی اسناد که به زودی بازگشایی خواهد شد، ارشاد، تالار حافظ، خواجو و ...)

از نظر من خوب جایی هست. تنها یکی دو ماه کار تبلیغاتی عالی جلوی همگی این امکانی که گفتم نیاز داره.

همین یه مدت پیش روبروی باغ جهان نما یکی از دوستان من می خواست برای کافی شاپ یک زیر زمین تجاری 110 متری رو با قیمت عالی 500 هزار تومن کرایه کنه با پول پیش بسیار کم نزدیک به 2 میلیون. که به خاطر سقفش که 3.20 بود و نه 4 نگذاشتن این کارو بکنه.

روبروی باغ جهان نما - روبروی پمپ بنزین قرآن پارچه ی تبلیغاتیش هنوز هستش. (عقب نشینی کرده بود یادمه ولی مغازه جلوییش هنوز هستش.

الان جلوی جهان نما یک کافی شاپ هست که خیلی هم شلوغ می شه . چند بار رد شدم خیلی باهاش حال کردم .پایین تر از کتاب فروشی هست ... جلوی جهان نما

درود
من با شراکت یکی از دوستام قصد داریم یه کافی نت و گیم نت تو شیراز راه اندازی کنیم
یه خواهشی از دوستان شیرازی یا احیانا غیر شیرازی دارم اینه که اگر مکان مناسب یا دانشگاهی که کافی نت نداره یا هر مکانی که به نظر خودتون برا کافی نت و گیم نت مناسبه سراغ دارید رو به بنده معرفی کنن
با تشکر از کلیه دوستان

چطوری شهرام کجایی پیدات نیست ؟! :rolleyes:
من خودم در مورد اطراف ادبیات نظرم مثبت نیست چون هست . بعد هم جلوی دید نیست مغازه هاش .
فقط هرجا میخوای انشالله راه اندازی کنی امنیتش خوب باشه اول از همه .

bodyguard

Registered User
لایک‌ها
32
شمامیدونی توی قانون جدید کافی نت نمیتونه گیم نت هم باشه؟
الان به همه کافی نت ها هم میان هشدار میدن که اگه گیم نت هم هستن یکیشو تعطیل کنن!

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
من شیرازی نیستم ولی شیرازی ها رو دوست دارم ( از بیانات ره )
دوست عزیز برای گیم نت بهترین مکان روبروی پارک های خانواده است در هر شهری که باشید
و برای کافی نت هم لزومی نداره نزدیک دانشگاه باشه بلکه در مسیر تاکسی گردشی ها و خط واحد دانشگاه هم باشه خوبه و جواب میده .

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
تاریخ تاپیک رو نگاه میکردید بد نبود !

بالا