برگزیده های پرشین تولز

نسخه قابل چاپ براى آرشيو موضوعي

dordikesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من برای درست کردن نسخه قابل چاپ موضوعی و نه ماهانه! در به در يه tag تو movable type هستم که به اسم category ها اشاره کنه. یه MTEntrytitle هست که به اسم واقعيش اشاره می کنه و يه MTEntryPermalink که به کل آدرس اون اشاره می کنه. هر چی هم گشتم چيزی که مثلاً به اين قسمت cat_uoeoeoeu اشاره بکنه نيافتم. هر چند با همون MTEntrytitle و اسم های فارسی اين کار انجام شد ولی منطقی به نظر نمياد!!
http://mazze.maykade.com

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظرم وبلاگ مژده يه همچنين چيزي داشت . البته براي ماهانه كه ميشه با عوض كردن يكي دو جاش براي آرشيو موضوعي هم درست اش كرد . يه نگاهي به اون بكن .

dordikesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از dashamir :
به نظرم وبلاگ مژده يه همچنين چيزي داشت . البته براي ماهانه كه ميشه با عوض كردن يكي دو جاش براي آرشيو موضوعي هم درست اش كرد . يه نگاهي به اون بكن .

آره دقيقا توضيح داده اما در مورد ماهانه. و مشكل من هم در همينه. اگه اون تگ پيدا بشه مشكل حل مي شه! مرسي از تكرار مشكل!! ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آسونترين راه براي كسي كه زياد از تگهاي مووبل تايپ سر در نمياره اينه كه نسخه معمولي همون آرشيو رو برداره و يه فرمت مناسب براي چاپ با استفاده از همون كدها بسازه. يعني مثلا كدها آرشيو معمولي رو بريزي توي FrontPage و بعدش هم اونجور که ميخواي اديتش کني به شرطي که نظم کدهاي خود مووبل تايپ عوض نشه.
راستي اين cat_uoeoeoeu ماله اينه که اسم کتگوري ها رو فارسي انتخاب ميکنين واسه همين نميتونه اسم فايلش رو بسازه.

بالا