برگزیده های پرشین تولز

نیازمند به یک بازاریاب جهت فروش کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام خدمت دوستان عزیز
برای فروش مواردی که داخل امضام هست نیاز به کمک دارم دوستانی که بتونن کمک کنن و مشتری پیدا کنند یه درصدی از فروش بهشون میدم
برای فروش چیزایی که داخل سایت خودم هست ceeb.ir مثل کرم ابریشم و کود کریستال هلندی و نشا و گیاه مادر توت فرنگی درصد بیشتری میدم
حتی می تونید داخل وبلاگ یا سایت خودتون تبلیغاتو بگذارید با شماره تماس خودتون مشتری با شما صحبت کرد تعداد و مقدار سفارشو ازش بگیرید بعد اسم مشتری رو به من معرفی می کنید و به اندازه خریدش پورسانتشو میدم
فعلا چیزایی که خیلی واجبه بفروشم دوچرخه اره عمود بر و تلسکوپ هندزفری بلوتوث و سکه های خارجی و ایرانی هستش
دوستان اگه مشتری پیدا کردند می تونن قبلش بهم پیام بدن تا از درصدی که بهشون میدم با خبر بشن

اگه کسی بتونه وقت بگذاره با وبلاگ ها و سایت های مربوط به خرید و فروش حیوانات و گیاهان تبادل لینک کنه و باعث بشه آمار مفید بازدید روزانه سایت بره بالا بابت اضافه شد هر 100 بازدید روزانه به بازدید روزانه پورسانت تعلق می گیرد
در حال حاظر بازدید روزانه در حدود 200 نفر است به ازای اضافه شدن هر 1000 بازدید به بازدید غیر مفید 10 هزار تومان و هر 1000 بازدید مفید 25 هزار تومان پورسانت داده می شود
خلاصه دوستان اینترنتی فعال که سایت وبلاگ یا مغازه و ... دارن می تونن هم برای افزایش بازدید فعالیت کنن و پوسانت بگیرن و هم برای فروش کالا ها
بیشتر برای دوستانی محصل مناسب است که به صورت پاره وقت ساعاتی را پای اینترنت می گذرانن از این راه می توانند پول در آورند
برای فروش نشا توت فرنگی با گل فروشی های محل هم می توانید صحبت کنید برای گرفتن قیمت پایه می تونید پیام بدید و تا هر سقفی که بتونید بفروشید و حالشو ببرید مثلا از من 1500 بخرید 3000 بدید مغازه مغازه هم 5 هزار بفروشه

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا