برگزیده های پرشین تولز

نیازمند نویسنده

aquaquest

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
نیاز به یک نویسنده برای سایت فارسی مچ به آدرس farsimatch.ir دارم.
همان گونه که از سایت مشخص است کار سایت قرار دادن اخبار مسابقات می باشد؛ روش جمع آوری اخبار نیز به نویسنده منتخب گفته می شود؛ این نویسنده باید روزی 5 تا خبر مسابقه را با تنظیم ارسال خبر در پنج ساعت مختلف روز ارسال نماید.

توجه: منابع پیدا کردن خبر داده می شود منتها فرد باید از آن منبع استفاده کرده و سپس به سایت جشنواره مراجعه و فراخوان را از خود سایت یا کانال جشنواره منتشر کند نه اینکه از سایت منبع کپی پیست کند.

سیستم سایت وردپرس می باشد.

همان طور که در ابتدا ذکر شده است پست ها تقریبا کپی پیست با کمی تغییر است و منابع نیز داده خواهد شد؛ اگر اینکاره باشید بیشتر از روزی 30 دقیقه وقتتان را نخواهد گرفت.

شرایط:
1. مراجعه به سایت جشنواره و تنظیم فراخوان از آن سایت نه کپی از منبع، طوری که گوگل مطلب ما را کپی تشخیص ندهد.
1. قرار دادن به گزارش فارسی مچ در ابتدای خبر و به گزارش خبرنگار فارسی مچ بعد از لید مطلب همانند دیگر اخبار سایت
2. قرار دادن یک تصویر شاخص مناسب برای خبر
3. استفاده از چند تگ مناسب
4. پر کردن بخش چکیده
5. انتخاب دسته یا دسته های مناسب
6. تعیین زمان های مختلف برای اخبار به شکلی که 5 خبر شما در طول روز در سایت به نمایش دربیاید مثلا یکی 6 صبح دیگری 12 ظهر و ...

## در بازه آزمایشی مطالب شما به صورت مستقیم در سایت نمایش داده نمی شود اما پس از آن مطالب طبق ساعت شما در سایت درج می گردد.##

دوستانی که مایل به همکاری هستند شرایط و قیمت خود را ارسال نمایند؛ ضمن اینکه در صورتی که با هم به توافق برسیم مدیریت ارسال خبر در 2 پیام رسان هم به ایشان سپرده می شود.

دوستان توجه داشته باشید شما بزرگواران به عنوان نویسنده باید مبلغ درخواستی به ازای هر پست، نحوه تسویه حساب و ... را ذکر نمایید تا ما به عنوان کارفرما بتوانیم شرایط شما را با مقتضیات خود تطبیق دهیم و نفر مناسب را انتخاب نماییم.

blackheart1996

Registered User
لایک‌ها
18
مطالعه کردم قبلا هم پیام ارسال کرده براتون همینجا منتها پاسخی ندادید به بنده به تلگرام من مراجعه کنید تا کامل صحبت کنیم: @jigsawoffice
با تشکر از شما دوست عزیز

بالا