برگزیده های پرشین تولز

نیازمند یک طراح گرافیک برای سایت موزیک به صورت دائمی

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام نیازمند یک طراح کاور - بنر و........... کارهای گرافیکی هستم واسه سایت
من ماهیانه 50 هزار تومان میدم شما باید هر مقدار کار بود انجام بدید شاید 30 - 40 کار در ماه باشه شایدم بیشتر
این قیمت واسه بیشتر گرافی کار ها مورد انتقاد قرار میگیره ولی من از دوستانی خواهش میکنم تایپیک بزند و اعلام آمادگی کنند که استعداد خاصی دارند در این زمینه و دوست دارند این شغل رو .
موفق باشید

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
عزیز دل برادر ی موقع زیاد ندیا
شما ب کل گرافیست ها ی پی تی داری توهین میکنی ینی ماهی 50-60 تا کار بدن ب شما اونوقت 50 تومن بگیرن :D
اگر خاستی من ماهی200میگیرم برات انجام میدم اونم فقط
8 تا بنر متحرک گیف
1دونه فلش
10تا لوگو
4تا هدر

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
اولا گفتم کسانی که علاقه دارند پی ام بدند که زیاد مورد مالی براشون مهم نیست
در ثانی شما اصلا با سایت موزیک آشنا نیستید که باید چیکار کرد چون نوشتی 10 تا لوگو که آخه مگه سفارش میگیرم و نمیدونم 10 تا لوگو چه به درد سایت موزیک میخوره
سوما کسی که 200 میده دیگه باید دائمی باشه نه که دوباره تعداد بزنه
خوشگلم به زور که نمیشه کار پیدا کرد من شرایطم رو گفتم این که میایی میگی تمیدونم من بای این کار میکنم و توهین کردی و... میخوای سنگ خودت رو به سینه بزنی
دوستا تکرار میکنم کسانی که علاقه دارند و مسائل مالی براشون مهم نیست تایپیک بزنند
در ضمن ایدی گرافک کار داخل سایت قرار میگیره و طراحی کاور شما برای خواننده ها در سایت های بزرگ و معروف مثل تهران موزیک - بیا تو موزیک - فارس کیدذ و گانجا موزیک و.. قرار میگیره
که میتونه خارج از سایت سفارش های مالی زیادی داشته باشید
موفق باشید .

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
اولا گفتم کسانی که علاقه دارند پی ام بدند که زیاد مورد مالی براشون مهم نیست
در ثانی شما اصلا با سایت موزیک آشنا نیستید که باید چیکار کرد چون نوشتی 10 تا لوگو که آخه مگه سفارش میگیرم و نمیدونم 10 تا لوگو چه به درد سایت موزیک میخوره
سوما کسی که 200 میده دیگه باید دائمی باشه نه که دوباره تعداد بزنه
خوشگلم به زور که نمیشه کار پیدا کرد من شرایطم رو گفتم این که میایی میگی تمیدونم من بای این کار میکنم و توهین کردی و... میخوای سنگ خودت رو به سینه بزنی
دوستا تکرار میکنم کسانی که علاقه دارند و مسائل مالی براشون مهم نیست تایپیک بزنند
در ضمن ایدی گرافک کار داخل سایت قرار میگیره و طراحی کاور شما برای خواننده ها در سایت های بزرگ و معروف مثل تهران موزیک - بیا تو موزیک - فارس کیدذ و گانجا موزیک و.. قرار میگیره
که میتونه خارج از سایت سفارش های مالی زیادی داشته باشید
موفق باشید .
305807.jpg

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
با سلام و خسته نباشید
اینجانب اردشیر نوروزی طراح و گرافيست با تجربه ۸ ساله در زمينه تصويرگري كتاب كودك.طراحی كاراكتر هاي تبليغاتي.تايپو گرافي .طراحی قالب وب و... بسيار خوشحال و مفتخر هستم تا آمادگي خود را در جهت همكاري با شما اعلام داشته
.اميد است تا در صورت تمايل .هر چه بيشتر و بهتر با شما همكاري داشته باشم
برای آشنایی با نمونه کارهای اینجانب به لینک زیر مراجعه فرموده و در صورت تمایل با شماره 09364146587 تماس فرمایید
http://negarkhaneh.ir/~ardeshirghafourian/Gallery/
http://negarkhaneh.ir/User/MyGallery/ لطفا میل خود را جهت ارسال نمونه قالب های وب برای بنده به میل [email protected] ارسال نمایید

بالا