برگزیده های پرشین تولز

نیاز فوری به راهنمایی در رابطه با باتری جسجار

Mamad_Javad

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان

راستش من 5 - 6 ماه پیش یه گوشی جسجار داشتم که باتریش خراب بود , به دلیل نیاز مبرم به پول تصمیم گرفتم که بفروشمش و چون احتمال میدادم که گیر آوردن باتریش تو ایران مشکل باشه تصمیم گرفتم که به یکی از آشنایان که انگلیس زندگی میکنه و میخواست یه سفر بیاد ایران بگم واسم یه باتری بیاره ! خلاصه به دوستم گفتم که واسم یدونه باتری بیار اونم گفت چشم تا یه ماه دیگه واست میارم . تو همین حوالی یه مشتری دست به نقد پیدا شد منم چون نمیخواستم این مشتری رو از دست بدم باتری گوشی پسر خالم رو ( پسرخالم هم جسجار داره ) قرض گرفتم و گذاشتم رو گوشیم و گوشیو فروختم , به پسر خالم هم گفتم هر وقت این باطری جدیده اومد , میدمش به تو .

حالا این باطری با چند ماه تاخیر اومده و من همون طور اکبند دادمش به پسر خالم ! امروز بهم زنگ زده میگه که این باطری خرابه ! میگه 2 روز اول با شارژ اولیه ازش استفاده کردم بعدش دگه اصلا اصالا شارژ نشد حتی 1% ! :(

حالا من چیکار کنم ؟ من خودم این باتری رو از ebay به قیمت 6 پوند سفارش دادم ! بعیده جنس خراب بدن به ملت ! راهی واسه تعمیر باطی هست ؟ تو بازار پیدا میشه ؟ کجا داره ؟ قیمتش چنده ؟

تو رو خدا به دادم برسید بیشتر از این شرمنده پسرخالم نشم .

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خودم به شخصه چند تا جنس از ای بی خریدم که دست دوم رسید دستم.

ولی احتمالش زیاده چون مدت زمان زیادی از تولید این باطری میگذره احتمالا فاصد شده و شارژ نمیشه ولی شاید به مدت زیاد تو شارژ بزارید دوباره باطری زنده بشه ، راهی دیگه ای هم وجود نداره متاسفانه.

راستی میتونستید از علائدین باطریش رو گیر بیارید.

موفق باشید

ArYaNLaNd

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام.

شما باطری رو بزار برای 24 ساعت تو فریزر بعد درش بیار و بزار رو گوشی و بزن تو شارژ احتمال اینکه برگرده 50 درصده.اگر هم نشد بگو من آدرس بدم تو علاءدین بری بخری آدم منصفیه و جنسش هر چی باشه بهت میگه اگه خوب باشه میگه خوبه اگه هم نباشه میگه نیست.

بالا