برگزیده های پرشین تولز

فروش هارد 1 با دیتای کنکوری و پکیج های جذاب

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
در مورد خود هارد:
هارد یه WD MY PASSPORT Ultra 1TB هست که تا ماه سوم سال 2017 گارانتی سازگار داشته.
حدود یک سال و نیم پیش از کاربر محترم Babak1388 خریداری شده و خیلی کم کارکرده.
از وقتی که من از دوستمون خرید کردم کلا 5 دفعه هم هارد رو نگاه نکردم

در مورد دیتا:
دیتا ها از 3 موسسه افبا/کنکور آسان/ونوس هست.
دقیقا 782GB هست که مجموعا بالای 1500 ساعت فیلم آموزشی رو شامل میشه.
این مجموعه رو روی یه هارد 3 ترابایت خریده بودم که فایل ها رو تبدیل کردم تا حجم کمتری داشته باشن.
(فایل ها بصورت فرمت DVD بود و تقریبا هر 100 دقیقش حدود 4 گیگ حجم داشت که خیلی راحت با تبدیل این میزان به حدود 1 گیگ کاهش پیدا کرد (همانطور که میدونید فیلم های سینمایی 1.5 ساعته هم معمولا حجماشون بین 600 تا 1000 مگابایت هست))
*منظورم اینه که کیفیت تصویر کاهشی نداشته.

اینم عکس از بعضی فولدر های هارد:
1 (1).jpg 1 (2).jpg 1 (3).jpg 1 (4).jpg 1 (5).jpg

و حدودا 100 گیگ از پکیج های پولی انواع واقسام سایت ها که نمونه هایی از اون رو میبینین:

hesam4388.jpg

یه مقداری از این پکیج ناقصه که فرصت نکردم دانلود کنم ولی اکثر پکیج ها بصورت جامع و کامل و اسم گذاری صحیح و پسورد کپی شدن و خریدار هم به کانال تلگرام که فایل ها اونجا هم نگهداری میشه اضافه میشه
مثلا اینا هنوز دانلود نشدن:
12111.jpg

خب برسیم به اصل مطلب
دلیل فروش نیاز مالیه و مبلغ هارد بصورت مزایده ای به کسی که پیشنهاد بیشترین قیمت رو بده تقدیم میکنم. هزینه ارسال با خریدار محترم

راستی از سلامت هارد تا حالا تست نگرفتم و خدایی من که تا حالا موردی ندیدم و همون موقع که خرید کردم هم تست نخواستم
اگه خریدار محترم تست بخواد هم میتونم بگیرم ولی همین الان که دارم پست میذارم حقیقتا وقتش رو ندارم و سپردم چند تا کانال هم تبلیغ فروشمو بذارن و اگه خارج از سایت فروش رفت اعلام میکنم شرمنده ی دوستان عزیز نشم

عکس با نام کاربری
45.jpg 46.jpg

تلگرام: Http://T.me/Hesam4388
موفق باشین

Last edited:
بالا