برگزیده های پرشین تولز

وام 25 خرید خودرو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
ما حرص میخهوریم عب نداره عوضش شما هم معلوم شد ..........
هه خیلی باحالی شبا که میام خونه میشینم به تو فکر میکنم میبینم همچین ادمایی هستند سرمو راحت میزارم میخوابم :)

منم سرم میزارم میبینم چه آدم های بی عرضه ای،مثل شما و اون دوستمون، تو این مملکت هستن که فقط ادعا دارن و فحش بلدن،راحت میخوابم که دنیا به کام ماست فعلا

یعنی یه جوری میگی شما هم معلوم شدی،انگار من ده ساله تو این فرومم،منافعم دارم که چهره ام بر ملا شده
تو مثل اینکه یارانه این ماهو نگرفتی،گشنگی زده به مغزت

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Last edited:

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
منم سرم میزارم میبینم چه آدم های بی عرضه ای،مثل شما و اون دوستمون، تو این مملکت هستن که فقط ادعا دارن و فحش بلدن،راحت میخوابم که دنیا به کام ماست فعلا

یعنی یه جوری میگی شما هم معلوم شدی،انگار من ده ساله تو این فرومم،منافعم دارم که چهره ام بر ملا شده
تو مثل اینکه یارانه این ماهو نگرفتی،گشنگی زده به مغزت

دنیا به کامته معلومه که جیره خوری خاک تو سر بی غیرتت
واسه خراب شدن تو این تاپیک حتما نباید بشناسنت همین که بی شرف بودنتو نشون دادی خودش کافیه
من مثل تو گشنه یارانه نیستم بدبخت جیره خور

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
هدف وام ۲۵ میلیونی یک کار خیر بود

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از ایلنا، بهمن الیاسی‌ در خصوص هدف ارائه وام 25 میلیونی خودرو که طی دو هفته پیش به اجرا در آمد و طرح 6 ماه شش روزه به اتمام رسید، گفت: هدف هرچه بود یک کار خیر بوده است، یکسری از مردم که به خودرو نیاز داشتند و قبلا قدرت خرید نداشتن ولی در دلشان می خواستند که صاحب خودرو شوند به خواسته خود رسیدند.

وی ادامه داد: باید توجه داشت که در این سری از پرداخت وام خودرو تفاوت های اساسی را شاهد بوده ایم چرا که در این دوره افراد از خودروی خریداری شده استفاده می کنند و توان فروش آن را ندارند.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: نیاز به یادآوری است که در دوره های گذشته افرادی که از وام خودرو استفاده می کردند می توانستند خودروی خریداری شده را به فروشن برسانند اما در این دوره ما شاهد چنین اقدامی از سوی آنان نیستیم.

الیاسی بیان داشت: در این دوره از پرداخت ها مصرف کنندگان خودرو خریداری کردند و این یک نکته قابل توجه در این طرحی بود که به اجرا گذاشته شد.

وی همچنین به ایجاد اشتغال در کشور اشاره کرد و گفت: مدتی بود که بخش عمده ای از صنایع وابسته به خودرو سازی فعالیت و تحرک خاصی را نداشتند اما ما با اجرای این طرح از بیکاری آنان جلوگیری کردیم.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه صحبت های خود وام 25 میلیونی را یک تلنگر به خودرو سازها عنوان کرد و گفت: قرار نیست که دولت بازهم به آنان چنین کمک هایی را بدهد. خودرو سازها باید به استاندارد های روز جهان دست پیدا کنند تا مردم از کیفیت خودرو های آنان رضایت داشته باشند.

وی در خصوص قیمت خودرو نیز گفت: زمانی که خودرو ساز ها به استاندارد های روز دست پیدا کنند باید سعی کنند که قیمت خودرو های خود را پایین بی آورند چرا که قیمت های آنان باید با قیمت سایر خودرو ساز های جهان برابری کند.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
بله کار خیر بوده :) والا چقد اینا پرو هستن
چرا از این کارای خیر تا 6 ماه 1 سال پیش نمیکردن :/

Sent from my C6903 using Tapatalk

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
وای....وای.....الان جنسام تو این فروم به این بزرگی فروش نمیره.....بدبخت شدم...حالا چیکار کنم؟

آخه خله بی عرضه،این فروم و اعضاش چه اهمیتی تو زندگی من داره؟

ولی شخصیت احمق و بی شرفت همیشه تو ذهن میمونه حمال

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا