برگزیده های پرشین تولز

يه عکس باحال و بامزه و غيره! خودم انداختمش...

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام رفقا،
اين آخرين عکسيه که انداختم، البته به ندرت عکس بامزه (Funny) می اندازم. ولی ديگه پيش اومد ديگه... دوربينم هم ژ3 است!! (Canon G3) اميدوارم خوشتون بياد!
بعد هم بياييد درباره معانی عميقش يه کم صحبت کنيم!!!
و اما بعد:

kidinpack.jpg

عکس: مجتبی گل محمدی (خودم)

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
فربون اون كلاهت برم آخه اينم معني داره اونم عميق؟

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
راستي خواستم نظرمو راجه به اون مصاحبه بدم اين ارور رو داد

Warning: fopen("http://www.enetation.co.uk/usermake.php?user=mojtabagol1", "r") - Success in /var/www/html/comments.php on line 206

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid File-Handle resource in /var/www/html/comments.php on line 207

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid File-Handle resource in /var/www/html/comments.php on line 211

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/comments.php:206) in /var/www/html/comments.php on line 213

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از black_jack_of_black_city :
راستي خواستم نظرمو راجه به اون مصاحبه بدم اين ارور رو داد

Warning: fopen("http://www.enetation.co.uk/usermake.php?user=mojtabagol1", "r") - Success in /var/www/html/comments.php on line 206

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid File-Handle resource in /var/www/html/comments.php on line 207

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid File-Handle resource in /var/www/html/comments.php on line 211

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/comments.php:206) in /var/www/html/comments.php on line 213
دوست عزيز،
من الان چک کردم درست بود. اتفاقا يک کامنت هم نوشته شد. شما دوباره امتحان کن. شايد اشکال از آی.اس.پی تان است...
در ضمن عکس بالا شايد به ظاهر معنی «عميق»ی به نظر نيايد و آن سه علامت تعجب هم به همين منظور بود. اما به راستی می توان تاويل متفکرانه ای ازش کرد... اگه خواستی می نويسم. :)

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از black_jack_of_black_city :
آی اس پی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا گوز چه ربطی داره به شقیقه؟

این ارور سرورتونه نه آِ اس پیه من

اتفاقا گوز خيلی هم به شقيقه ربط داره! پس خودم و ديگران چجوری می تونن پيام بزارن؟ خب حالا کامنتت رو همين جا بنويس من هم می زارم اونجا!! (راستی من 1 ساله نيستم کاش بودم ولی!!)

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عكس جالبيه! اي ول! درباره ش بنويس يه چيزايي...

بالا