برگزیده های پرشین تولز

يکی به دادِ من برسه!

DariushM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تونستم دوباره ام تی رو نصب کنم. از همه فايل‌های موجود وبلاگ‌هايی هم که داشتم بک‌آپ دارم. حالا چطور می‌شه همه‌ی اونا رو برگردوند به وبلاگ‌هاشون؟ من هنوز دوباره اون وبلاگ‌ها رو ايجاد نکردم چون ديدم اگه بسازمشون وپابليششون کنم ممکنه همه‌ی مطالب قبلی رو از دست بدم. کسی راهی سراغ داره که اين معضل رو حل کنم؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
کافيه فايلي که back up گرفتي بذاري توي فولدر import بعدش هم بري توي قسمت Import و والسلام. من اون سوالت هم خوندم حدس ميزنم با ديتابيس يه مشکلي داري.

DariushM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخ يه دونه فايل که نيست. کلی فايله! اينا رو چطور ميشه آورد اونجا. خود ام تی گفته يه دونه فايل. راه ديگری هم داره. تو رو خدا يه کاری بکن. داره آبرو حيثيتمون ميره به باد!!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اون فايل فقط مطالب يا در واقع پست هاي وبلاگ شما رو در بر مي گيره شما قالبتونو از دست دادين در واقع اصلا به نظرم نبايد ديتابيس رو حذف مي كردينا!! الانم به اميد اون فايل نباشيد چون قالب وبلاگ شما اون جا نيست اون فقط پست ها رو در برمي گيره تا ديرتر نشده زود بسازينش (قالبو ميگم) :rolleyes:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اگه چند تا فايل باشه. بايد به تعداد فايلها اين کار رو تکرار کني. در هر مرحله هم فقط بايد يه دونه فايل توي اون فولدر باشه.

DariushM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين درسته که فايل رو می‌ذاری توی ايمپورت و کارشو درست انجام میده ولی اصلاً خودشو توی مطالب نشون نمی‌ده. فکر کنم اين گزينه‌ی ايمپورت فقط فرمت خاص بلاگر رو می‌خونه. حالا چطور ميشه هر صفحه جداگانه مربوط به يه مطلب رو با اون فرمت درست کرد. اينا دقيقا صفحات اچ تی ام ال هستند.

amir_d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو تا كار ميتوني بكني. يكي اينكه مطالب هر وبلاگ رو هر کدوم جدا جدا دقيقا به اين فرمت در بياري و پشت سر هم در يک صفحه قرار بدي و اون صفحه رو ايمپورت كني:
[left:e3214ac07e]
TITLE: اينجا تايتل رو بنويس
AUTHOR: اسم نويسنده
DATE: تاريخ اون مطلب رو اينجا بنويس
-----
BODY:
متن
--------[/left:e3214ac07e]
توجه داشته باش که به جز اين کدها هيچ چيز ديگه اي نبايد تو صفحه ايمپورت باشه.

يك راه ديگه هم اينه كه آرشيوهاي قديمي رو همينطوري كه هست خارج از ام تي آپلود كني و لينكشون رو جداگانه بذاري تو تمپليت صفحه آرشيو ام تي. راه سومي هم نداري 8)

بالا