برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
قيمتش اومده پايين
من چندروز پيش اينجا ٧٨٠ قيمت كردم
ادم وقتي به رنگ سياه تو شيشه اش نگاه ميكنه دلش ضعف ميره
بله در جريان هستم ولى اولين بارى كه بوش كردم قيمتش يك ميليون و اندى بود و هميشه با خودم كلنجار ميرفتم سر قيمتش
من بابت ادكلن و عطر بخودم سختى نميدم و راحت خريد ميكنم اما ٣٠ ميل رو واقعا ً دلم نميومد

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
هي وود هم نباشه رايح اصلي در مياد
بعد از تلخي بادام وچرم از تلخي صمغي كه تو بولگاري هست خوشم مياد تو نتش نوشته مربوط به سدر هست ولي سدري كه عطاري هاي شهر ما ميسازن اينقدر تلخ نيست
بيشتر برام شبيه صمغ و برگ درخت كاج و سرو هست
آکوا دی جیو رو میدونم 50 درصد لایت می کنی. بولگاری رو چند درصد؟
براتون از تست رفلكشن بگم
اولين بارى كه خواستم تست كنم روى يكى از همكاران اسپرى كردم البته با واحد مساوى با فيكساتور مخلوط شده بود.
صبح ساعت ٧ صبح بهش سه تا پاف زدم و عصر حدوداى ٥ عصر بود كه وقتى اومد سمتم من سرم پائين بود و يه لحظه گفتم عجب بوى خوبى و وقتى سرم رو بالا آوردم همكارم رو ديدم و متوجه شدم كه چه كرده رفلكشن
خيلى بوى عالى و ملايمى داشت همراه با بوى بادام كه واقعا ً معركه بود بنظرم تركيبش با توسكان يا اينترلود يا بلك افغان خوب باشه البته منظورم هرسه هست اما هر سه بصورت تك تك با رفلكشن
من رفلکشن رو می ریزم تو ظرف اینترلود می زنم بسیار بوش جلب توجه می کنه. هم میشه نصف / نصف ریخت اینترلود و رفلکشن رو هم میشه اینترلود رو 2 برابر رفلکشن ریخت اگه کسی بخواد بیشتر اینترلود حس کنه. ترکیبش میشه اینترلود خنک شده ی همه پسند.
رضا جان اى كاش امروز ميومدم و ميديدمت
آخه جاتون خالى ادكلن اصلى بلك افغان رو تست كردم روى مچ دستم
عجب ادكلنيه
بوى چندتا از عطرهايى كه تست كردم با ادكلنش خيلى متفاوته
قبلا ً فقط ادكلن بلك افغان رو از نزديك بوكرده بودم و راستش خيلى خوشم نيومده بود و با خودم ميگفتم چرا بايد يك ميليون و اندى بابت ٣٠ ميل ادكلن پرداخت بشه اونم اين بو مزخرف
و وقتى عطرش رو استفاده كردم خوب بهتر بود بنظرم
اما الان نظرم تغيير كرده
ادكلن خيلى باحاليه يه تلخيه ناب و خوب توشه
خوش به حالت بابک جان! شما مرتب اودکلنهای ارجینال دستت میرسه ؛ یا می خری؛ یا میارن برات و به هر حال میرسه دستت تست می کنی. امروز که اودکلنشو زدی با بلک افغان من چطور مقایسه می کنی اصل اودکلنشو؟

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
آکوا دی جیو رو میدونم 50 درصد لایت می کنی. بولگاری رو چند درصد؟

من رفلکشن رو می ریزم تو ظرف اینترلود می زنم بسیار بوش جلب توجه می کنه. هم میشه نصف / نصف ریخت اینترلود و رفلکشن رو هم میشه اینترلود رو 2 برابر رفلکشن ریخت اگه کسی بخواد بیشتر اینترلود حس کنه. ترکیبش میشه اینترلود خنک شده ی همه پسند.

خوش به حالت بابک جان! شما مرتب اودکلنهای ارجینال دستت میرسه ؛ یا می خری؛ یا میارن برات و به هر حال میرسه دستت تست می کنی. امروز که اودکلنشو زدی با بلک افغان من چطور مقایسه می کنی اصل اودکلنشو؟
ديگه چه كنم برادر ميرسه شكر خدا.
راستش الان راغب شدم از بلك افغانت چندگرم تست بگيرم و امتحان كنم چون فقط بلك افغان شمارو اگه اشتباه نكرده باشم تو ظرف بو كردم و نظرى ندارم درباره اش.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
يه چيز رو يادم رفت بهش اضافه كنم
بوى مارى جوانا هم توش بود و هر وقت كه بوكردم اون بورو ميگرفتم ولى همراه با چرم و زعفرون مخلوط بود
بوی ماری جوانا تو اسپایس بمب؟ چون نمیدونم چه بویی داره نظری نمی تونم بدم!
اما تو سایت فرگرانتیکا در مورد اودکلنش با رای مردم نتها این جوری بودن به ترتیب:دارچین؛فلفل؛تنباکو؛زعفرون؛چرم و ...
از یه چیز مطمئنم! بوی تک و خاصش می ترکونه!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ديگه چه كنم برادر ميرسه شكر خدا.
راستش الان راغب شدم از بلك افغانت چندگرم تست بگيرم و امتحان كنم چون فقط بلك افغان شمارو اگه اشتباه نكرده باشم تو ظرف بو كردم و نظرى ندارم درباره اش.
نه؛ تو ظرف نبود! اون شب به دستم زده بودم.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقامهدی سلام قیمت اون ست36تایی روغن عطرسازی باکیت کامل که شامل صافی و قیف و قطره چکان میشه تووی گوگل فارسی تایپ کنید راحت آدرس فروشکاه پرفیوم ... درایران بالا میاد. حجم هر شیشه حدودا 9 میل است و ادعا فروشنده این است که با همین حجم کم 9 میل راحت 100 میل ادکلن و اسانس میشه درست کرد ، اگه ممکنه براتوون یه چک کنید. فقط عاشق فکر کنم کد 4 این ست شدم بوی چوب و خزه بلوط و خاک بود اما چون قیمت تکی و یا سه تایی جدا از ست واقعا گران گران بود فعلا از خریدش دست کشیدم. راستی یکی از کدها چوب و بادام سوخته داشت تووی این تایپیک یکی از دوستان خیلی مشتاق چوب و دود بود.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
چند صفحه قبل آقا رضا چندتا از اسانس هایی از خودشان که در میان مجموعه بود و بیشترین امتیازات رو کسب کرده بودند نام برده بود الان رجوع نکردم اسماشوون رو اینجا بیارم فقط بازهم چون بنده قلم روانی ندارم و خیلی مهارت در جدول بندی که قبلا برای کارهای این آقارضا پیشنهاد دادم ، ندارم ، بازهم درخواست دارم هر عزیزی که قدرت تایپ و جدول بندی و نرم افزاری داره حتما این زحمت رو بکشه تا کارها دسته بندی مجزا داشته باشند و امتیازات کارها لحظه ای قابل رویت بشه و سبک کارها قابل تمییز باشه برای هر رجوع کننده ای فکر کنم آقا بابک و یا آقا مهدی بتوونند این لطف رو بکنند و زحمت رو متحمل بشوند

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام
اون کیت و روغن های عطر سازی رو دیدم. یکی از بهترین برند هاست. روغن ها هم بیس گیاهی دارند و شیمیای تقویت شدند و اتفاقا بسیار قدرتمند هستند. اما این فروشگاه عزیز بدجوری گرون می فروشه! یک کیت کاملش(delux) با 36 تا روغن و هزار تا مخلفات دیگه 200 دلار بیش تر نیست!
این جور که معلوم خوب هم می فروشه، با این وضع شاید بزنم تو کار واردات این محصول! :)

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
تووی چند تست مجزا به خوبی تجربه کردم اینترلود هر کار قوی و بابوی عمیقی رو ، میتوونه درجا تعدیل یا خفه اش کنه ، قدرت پخشی که از اینکار دیدم حتی در کار قدر قامت مثل توسکان لدر. و تام فورد نویر و ایتالین سایپرس ندیدم ، چه در تست مجزا و چه در ترکیب با مشترکات سبک و ردیفی خودش ، اگر اینترلود را بیش از 40 درصد لایتش نکنم میتواند اثرات قوی رایحه و نت را از سایر ترکیبات هم پیمانه اش ،براحتی از بین ببرد ، ابتدا فکر میکردم این نویر است که پخش و تیرگی رایحه اش برای هر سلیقه ای قابل پسند نیست اما واقعا با تست حدودا 9 روز بصورت متناوب این دو کار فهمیدم اینترلود اغواگری عمیق است و بوی شاهدانه ای را از بلک افغان هم ربوده

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقا بابک این بحث ترکیب یا تست همزمان دو تاکاری که برای آقارضا توضیح میدادی و زیاد از توسکان لدر حرف تووش میومد رو خوب متوجه نشدم چی رو با چی و به چه نسبت و اینکه ترکیب یا استفاده همزمان ؟ لطفا توضیح بده آخه ما دیوونه توسکان لدر هستیم ، چرم و زعفروون رو خیلی میپسندم البته کنارش یه نظرم به چوب و خاک و دود هم دارم

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقا رضا یعنی اسپایس بمب در نت اولیه مثل توسکان لدر چرم و زعفرونش خودنمایی میکنه ؟ یعنی تووی مقام قیاس با توسکان لدر در شیکی کار و پخش و ماندگاری ، کدومشوون گوی سبقت رو دارند ، چرم و زعفرون کدوم بهتر جلوه میکنه ؟ برای اینکه بوی تمشک تووی توسکان بیاد و سدر و بخور. بیشتری رو حس کنیم پیشنهاد میدید کدوم اسانس رو و با چه ترکیبی به این توسکان لدر اضافه کنیم. ؟ البته نظر شما و دوستان. راهگشاست

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آقا رضا یعنی اسپایس بمب در نت اولیه مثل توسکان لدر چرم و زعفرونش خودنمایی میکنه ؟ یعنی تووی مقام قیاس با توسکان لدر در شیکی کار و پخش و ماندگاری ، کدومشوون گوی سبقت رو دارند ، چرم و زعفرون کدوم بهتر جلوه میکنه ؟ برای اینکه بوی تمشک تووی توسکان بیاد و سدر و بخور. بیشتری رو حس کنیم پیشنهاد میدید کدوم اسانس رو و با چه ترکیبی به این توسکان لدر اضافه کنیم. ؟ البته نظر شما و دوستان. راهگشاست
اسپایس بمب هم چرم و زعفرون داره اما زعفرونش که خیلی کمتره. چرمش هم متفاوته. اسپایس؛ اسپایسه؛ توسکان؛توسکان. فعلا سمپلی ازش دستم رسیده که اونم ازش عطر دیگه ای ساختم (که البته دیوونه شم!)

Last edited:

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
بوی ماری جوانا تو اسپایس بمب؟ چون نمیدونم چه بویی داره نظری نمی تونم بدم!
اما تو سایت فرگرانتیکا در مورد اودکلنش با رای مردم نتها این جوری بودن به ترتیب:دارچین؛فلفل؛تنباکو؛زعفرون؛چرم و ...
از یه چیز مطمئنم! بوی تک و خاصش می ترکونه!

بوی شاهدانه ای را از بلک افغان هم ربوده
مارى جوانا يك گياه كه به عنوان يك مخدر شناخته ميشه و ميوه اين گياه شاهدانه محسوب ميشه كه از برگ گياه به عنوان مخدر محرك يا نوعى روانگرد استفاده ميشه
بوى برگ اين گياه بقدرى زياده كه هرجايى نميشه كاشت و بوييدن زيادش باعث سردرد و بقول مصرف كنندگانش بخورى شدن ميشه
كه توى ادكلنش ازش استفاده شده و من اين بو رو توى اون اسپايس گرفتم
البته اون نمونه ادكلن كه دارم متفاوت هست ولى خيلى شبيه هم هستند

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
فكر كنم خوب توضيح ندادم
منظورم اين بود كه رفلكشن رو ميشه با توسكان تركيب كرد و فيكساتور هم بهش اضافه كرد و مصرف كرد
يه تركيب ديگه اين بود كه رفلكشن رو با بلك افغان و فيكساتور تركيب كرد و مصرف كرد.
درواقع ديدگاهم درباره رفلكشن بود كه كنار اين عطرهايى كه گفتم هم خيلى عالى ميشه البته به نظر خودم چون تاحالا تركيبشون نكردم و فقط نظرم توى تخيلاتم بود كه بوى خوبى از كار درمياد

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
سلام
اون کیت و روغن های عطر سازی رو دیدم. یکی از بهترین برند هاست. روغن ها هم بیس گیاهی دارند و شیمیای تقویت شدند و اتفاقا بسیار قدرتمند هستند. اما این فروشگاه عزیز بدجوری گرون می فروشه! یک کیت کاملش(delux) با 36 تا روغن و هزار تا مخلفات دیگه 200 دلار بیش تر نیست!
این جور که معلوم خوب هم می فروشه، با این وضع شاید بزنم تو کار واردات این محصول! :)
ممنون از راهنماييت دوست عزيز

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
به نظر شخصى من كه نت اوليه خود توسكان هست البته يكم فلفل هم توشه
از نظر شيكى و كلاس كار هم اگر پيشى نگيره همسطح و هستند پخش و موندگارى هم بسيار خوب هست
به نظرم چرم توسكان يكم تلختر و زعفرونش كمتر از اسپايس باشه
البته نظر شخصى من هست
من اگر ميخواستم بين توسكان و اسپايس يكى رو انتخاب كنم اسپايس بود حتما ً.
شايد تركيب توسكان با بلك افغان اون بخور رو تشديد كنه بايد حتما ً تست كنم خودم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
به نظر شخصى من كه نت اوليه خود توسكان هست البته يكم فلفل هم توشه
از نظر شيكى و كلاس كار هم اگر پيشى نگيره همسطح و هستند پخش و موندگارى هم بسيار خوب هست
به نظرم چرم توسكان يكم تلختر و زعفرونش كمتر از اسپايس باشه
البته نظر شخصى من هست
من اگر ميخواستم بين توسكان و اسپايس يكى رو انتخاب كنم اسپايس بود حتما ً.
شايد تركيب توسكان با بلك افغان اون بخور رو تشديد كنه بايد حتما ً تست كنم خودم.
با درود به هم پاتوقی های عزیز؛
به نظر من برای این که سوءتفاهم پیش نیاد بهتره مشخص کنیم که در مورد اسانس یک عطر داریم نظر میدیم یا اودکلنش؟ الان من نمیدونم بابک بین اسانسهایی که تا حالا از توسکان دیده (و توسکان من رو تست نکرده البته) و اسانس اسپایسی که بهش تست دادم داره مقایسه می کنه یا ...؟ اگه اولی باشه؛ خب مسلما اسپایس رایحه ای برتر از نسخه های دیگه ی توسکان هست که قبلا دیدیم.

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
با درود به هم پاتوقی های عزیز؛
به نظر من برای این که سوءتفاهم پیش نیاد بهتره مشخص کنیم که در مورد اسانس یک عطر داریم نظر میدیم یا اودکلنش؟ الان من نمیدونم بابک بین اسانسهایی که تا حالا از توسکان دیده (و توسکان من رو تست نکرده البته) و اسانس اسپایسی که بهش تست دادم داره مقایسه می کنه یا ...؟ اگه اولی باشه؛ خب مسلما اسپایس رایحه ای برتر از نسخه های دیگه ی توسکان هست که قبلا دیدیم.
سلام بر همه دوستان عزيز
من تحليل خودم رو از عطر توسكان و اسپايس رو نوشتم
ادكلن توسكان رو يه نمونه كوچك دارم كه كمه و نگه داشتم كه وقتى رسيدم خدمتت باهم تستش كنيم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
آقا مهدی کیت عطرسازی که همین روزها میرسه دست تون؛ همینه؟ من 180 دلار قیمت دارم. آمریکاییش رو. از اون ور آب می فرستن برات یا تو ایران تهیه می کنی؟

Last edited:
بالا