برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

babelirani

Registered User
لایک‌ها
127
سلام خوبید ؟

من کلا از عطر و اینا خیلی خوشم میاد

مطالبتون رو خوندم خوب جالب بود برام الان اگه میشه عطری پیشنهاد بدید که بوی تلخ داشته باشه البته نمیخوام خیلی زیاد تلخ باشه ولی تلخ رو بیشتر دوس دارم کلا

و اینکه برای استفاده شخصی هم شما فروش دارید ؟ یا کلا عمده کار میکنید ؟

با تشکر

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یه سوالی چند وقتیه که توی ذهنم هست و دوس دارم بپرسم. دوستان عطرباز پاتوق هم لطف کنن منو راهنمایی کنن و تبادل آراء کنیم:
سوالم اینه که موندگاری به نظر شما یعنی چی؟ منظور اینه که وقتی شما بینی خودتو به لباس بچسبونی بوش بیاد یا اینکه مدت زمان پخش مطلوب مد نظرتونه؟
من به نظر خودم موندگاری یعنی تا زمانیکه پخش عطر وجود داره

دقیقا با نظر اول توون که موندگاری همراه با پخش و همزمانی هر دو ، موافقم

سلام
به مدت زمانی میگن که طول میکشه تمام نت های عطر از بین بروند
عامیانه تر اینکه مدت زمانی که شما بوی عطر رو استشمام میکنید که همان تعریف دوم شماست
سیاست جدید اغلب شرکت های عطر سازی بسمت کاهش ماندگاری عطر هست
با درودی دیگر بار بر عطربازان همیشه همراه؛
با احترام به نظر دیگر دوستان؛ نظر بنده منطبق با نظر آرش عزیزه. پخش؛ پخشه؛ موندگاری؛موندگاری. مسلما دوست داریم همه عطرها پخشی شبیه پشن و اینترلود داشتن؛ اما واقعیت جز اینه! بسیاری عطرها رو میشه با فیکساتور زدن - رقیق کردن - و اسپری کردن به ویژه روی لباس با جنس نخ پنبه؛ پخش شون رو بالا برد. اما برخی عطرها هم هستن که ذاتا پخش شون کمه و هیچ کاری هم نمیشه براشون کرد. اگر دغدغه ی اول ما پخش بالاست؛ باید فقط سراغ رایحه هایی بریم که این طورن و در این صورت دایره انتخاب ما محدود میشه (مثلا اکثر قاطع روایح چوبی از دایره انتخاب مون میرن بیرون).
برای خود من برخی روایح به خودی خود مطلوبن و برام مهم نیست که وقتی مصرفش کردم کس دیگه ای متوجهش میشه یا نه. البته این تیپ عطرها رو برای خودم و در تنهایی مصرف می کنم و وقتی در جمع حضور پیدا می کنم عطرهایی رو می زنم (اسپری هم زمان چند عطر)که خط بو و پخش بوی خفن داشته باشه و غریبه و آشنا بپرسن این چیه!
مطالعه مجدد لینکی در پست شماره یک در خصوص تاثیر عطر و قابلیتهای حس بویایی در انسان توصیه میشه. "مولکول‌های بو منجر به بروز احساس‌هایی می‌شوند که نتایج آن در حافظه شخصی انسان ثبت می‌شوند. این فرآیند زمانی که غلظت ماده بودار آنقدر کم باشد که فرد به صورت آگاهانه آن را حس نکند نیز رخ می‌دهد"

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
با درودی دیگر بار بر عطربازان همیشه همراه؛
با احترام به نظر دیگر دوستان؛ نظر بنده منطبق با نظر آرش عزیزه. پخش؛ پخشه؛ موندگاری؛موندگاری. مسلما دوست داریم همه عطرها پخشی شبیه پشن و اینترلود داشتن؛ اما واقعیت جز اینه! بسیاری عطرها رو میشه با فیکساتور زدن - رقیق کردن - و اسپری کردن به ویژه روی لباس با جنس نخ پنبه؛ پخش شون رو بالا برد. اما برخی عطرها هم هستن که ذاتا پخش شون کمه و هیچ کاری هم نمیشه براشون کرد. اگر دغدغه ی اول ما پخش بالاست؛ باید فقط سراغ رایحه هایی بریم که این طورن و در این صورت دایره انتخاب ما محدود میشه (مثلا اکثر قاطع روایح چوبی از دایره انتخاب مون میرن بیرون).
برای خود من برخی روایح به خودی خود مطلوبن و برام مهم نیست که وقتی مصرفش کردم کس دیگه ای متوجهش میشه یا نه. البته این تیپ عطرها رو برای خودم و در تنهایی مصرف می کنم و وقتی در جمع حضور پیدا می کنم عطرهایی رو می زنم (اسپری هم زمان چند عطر)که خط بو و پخش بوی خفن داشته باشه و غریبه و آشنا بپرسن این چیه!
مطالعه مجدد لینکی در پست شماره یک در خصوص تاثیر عطر و قابلیتهای حس بویایی در انسان توصیه میشه. "مولکول‌های بو منجر به بروز احساس‌هایی می‌شوند که نتایج آن در حافظه شخصی انسان ثبت می‌شوند. این فرآیند زمانی که غلظت ماده بودار آنقدر کم باشد که فرد به صورت آگاهانه آن را حس نکند نیز رخ می‌دهد"

درود بر دوستان عطرباز؛
ممنون از دوستانی که در این بحث شرکت کردن و بنده رو راهنمایی کردن. پس با این تعریف، فاکتور ماندگاری برای یک عطر تا حدودی به شخص بستگی داره (منظورم قدرت شامه فرد است و نه جنس پوست و عوامل محیطی). و به همین دلیله که مثلا ممکنه ماندگاری عطری رو من یک روز تشخیص بدم و یک نفر دیگه چند ساعت و یا چند روز!
من همیشه عقیده داشتم که بحث رایحه عطر امری کاملا سلیقه ایه. ولی با این توضیحات و همچنین تجربه دوستان پاتوق نتیجه میگیرم که نه تنها رایحه بلکه هر قضاوتی در مورد یک عطر از فردی به فرد دیگه فرق میکنه و کاملا شخصیه. این قضاوت از پخش و موندگاری گرفته تا حتی گرمی و سردی عطر رو نیز در بر میگیره!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
درود بر دوستان عطرباز؛
ممنون از دوستانی که در این بحث شرکت کردن و بنده رو راهنمایی کردن. پس با این تعریف، فاکتور ماندگاری برای یک عطر تا حدودی به شخص بستگی داره (منظورم قدرت شامه فرد است و نه جنس پوست و عوامل محیطی). و به همین دلیله که مثلا ممکنه ماندگاری عطری رو من یک روز تشخیص بدم و یک نفر دیگه چند ساعت و یا چند روز!
من همیشه عقیده داشتم که بحث رایحه عطر امری کاملا سلیقه ایه. ولی با این توضیحات و همچنین تجربه دوستان پاتوق نتیجه میگیرم که نه تنها رایحه بلکه هر قضاوتی در مورد یک عطر از فردی به فرد دیگه فرق میکنه و کاملا شخصیه. این قضاوت از پخش و موندگاری گرفته تا حتی گرمی و سردی عطر رو نیز در بر میگیره!
درسته هم ماندگاری و هم پخش بو بسته به شرایط محیطی فرد و محیط داره. ممکنه شخصی ماندگاری کم یه عطر رو تشخیص بده و نفر بعدی عکس این نظر رو داشته باشه
نمونه اش هم نمودار ماندگاری عطرها در سایت فراناتیکا است. اونچه مهمه میانگین نظرات هست.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر دوستان عطرباز؛
من همیشه عقیده داشتم که بحث رایحه عطر امری کاملا سلیقه ایه. ولی با این توضیحات و همچنین تجربه دوستان پاتوق نتیجه میگیرم که نه تنها رایحه بلکه هر قضاوتی در مورد یک عطر از فردی به فرد دیگه فرق میکنه و کاملا شخصیه. این قضاوت از پخش و موندگاری گرفته تا حتی گرمی و سردی عطر رو نیز در بر میگیره![/QUOTE]

درسته هم ماندگاری و هم پخش بو بسته به شرایط محیطی فرد و محیط داره. ممکنه شخصی ماندگاری کم یه عطر رو تشخیص بده و نفر بعدی عکس این نظر رو داشته باشه
نمونه اش هم نمودار ماندگاری عطرها در سایت فراناتیکا است. اونچه مهمه میانگین نظرات هست
.
برنامه "عجیب؛ اما واقعی" رو دیده بودین؟ تا حد قابل توجهی به جرات میشه گفت وقتی دو نفر در مورد یک عطر حرف می زنن؛ در یک چیز می تونن کامل مطمئن باشن که نظرشون عین همه! اونم اسم عطره! رایحه؛ مقوله پیچیده و عجیبیه. برای خود من تفاوت نظر در مورد مقوله پخش و موندگاری پذیرفتنی تر بود اما به تدریج پذیرفتم باید قبول کنم که گرمی و سردی؛ شیرینی و تلخی عطرها هم برای همه لزوما یکسان نیست! حتی برای خود من اتفاق افتاده در مقطعی عطری رو خنک حس می کردم (مشخصا دانهیل آلفرد)؛ اما بعدا به نظرم گرم اومده. یا اپیک آمواج رو اوائل گرم حس می کردم؛ الان برام خنکه! گاهی با چند تا از رفقا؛ عطری رو تست می کنیم آخرشم سر درجه حرارت یا طعمش به توافق و اشتراک نظر نمی رسیم. نتی رو شامه من می گیره شامه اون نمی گیره و بر عکس. برای همین برداشت مون متفاوت میشه.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام دوستان عطرباز
دیشب یک ترکیب رو تست کردم بنظرم جالب اوومد ، گفتم تجربه ام رو با عزیزان به اشتراک بگذارم
ترکیب ؛ نرولی پورتوفینیو. و پشن. و. آکوا دی جیو
البته در این ترکیب نسبت 3 1 1 است ، یعنی سه گرم پورتوفینیو. و یک گرم پشن. و یک گرم آکوادی جیو
مقدارفیکساتور به نسبت کل اسانس ، 30. درصد بود
نتیجه ،،، خنکی متناوب و ملایم و تلخی و ملسی قابل تأمل ، بوی پیچیده میوجات و شکوفه بهارنارنج و گلها ، برای خودم که جالب بود
بقول دوستان ، بهترین عطر ، عطری هست که خودمان از استشمام اوون لذت ببریم ،
نکته قشنگی یاد گرفتم این مدت ، واوون اینکه ،بهترین عطر ، عطری هست که انسان خودش ، برای خودش اوون رو درست کنه و بسازه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
حدود 250 ساعت پیش 21 عطر جدید رو گذاشتم روی تست (تستر کاغذی) و الان می خوام سه تای برترش رو اعلام کنم. ملاک برتری رایحه خوش و حضور کاملا قدرتمند پس از این زمان طولانی بر روی کاغذ است.
رتبه اول:
عزیز دل همه مون:
55658a844996dcacb210f2b634729965.jpeg

قیمت اودکلنش حدود 2 میلیون تومنه (حجم بالاش). فوق العاده شیک و دوست داشتنی بین تام فوردها. حتما براتون میارم .هر عطربازی که اینو تست نکنه؛ نصف عمر عطربازیش برفناست!
رتبه دوم باز هم متعلق به تام فورده:

1e64f855d5e6d514969bc6ce597d31b9.jpeg

50 میلش حدودا 500 هزار تومنه. مشک گربه زباد معروف با قدرت خودنمایی می کنه توش. هرگز دچار اشتباه نشین که فکر کنین زنونه است. ترکیباتشو ببینید. اگه تام فورد نویر مردونه رو دوست دارین؛ اینو هم حتما می پسندین. قدرت رایحه اش مهمترین مشخصشه.

رتبه سوم:

این عطر زنانه است (برای اونایی که عطرا رو تفکیک جنسیتی می کنن!). اما شاهکار تمام عیاریه برای خودش. بسیار لذت بردم.
3050f8533e300c58732a1adf8935ac23.jpeg

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود بر عاشقان عطر؛
امروز دو پاف نرولی پورتوفینو رو در کنار یک پاف بلک افغان اسپری کردم. ترکیب واقعا فضایی بود. بوی شکوفه های بهار نارنج در کنار بوی جالب بلک افغان سمفونی رو به وجود آورده بود که از بوییدن اون سیر نمیشدم.
دیشب داشتم توی سایت فراگرانتیکا ریویو و اطلاعات این شاهکار تام فورد رو چک میکردم که دیدم طراح نرولی همون طراح معروف اودکلن های آرتیسان است. یکی از عطرهایی که دوس دارم تست کنم آرتیسان و آرتیسان بلک است. چون ترکیبی از چرم و تنباکو و... است. و وقتی دیدم فردی که یک همچنین کارهای سنگینی رو طراحی کرده، یک کار با ظرافتی مثل نرولی رو هم طراحی کرده به وجد اومدم.

پ.ن: به همه دوستان عطرباز توصیه میکنم که لذت همزمان اسپری کردن دو یا چند عطر مورد علاقتون رو از خودتون نگیرید. به نظرم مثل یک ارکستر سمفونی میمونه، در عین حال که هر سازی بطور کامل نتهاش رو اجرا میکنه ولی در کنار هم میتونن یک شاهکار رو خلق کنن!

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام آقارضا @دل آهنگ ، باتشکرازپیگیریهای شماجهت تهیه کارهای زیبا
آقا الان این سه رو موجودی دارید یااینکه قراراست براتوون برسه؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
شب همگی خوش
رایحه عود چقدر در عود وود قویه؟

در نوت های ساحارا نواغ، گربه زباد نمیبینم

توی امبر سلطان هم که کاری زنانه است مملو از صمغ و رزین بود!

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
به همه دوستان عطرباز توصیه میکنم که لذت همزمان اسپری کردن دو یا چند عطر مورد علاقتون رو از خودتون نگیرید. به نظرم مثل یک ارکستر سمفونی میمونه، در عین حال که هر سازی بطور کامل نتهاش رو اجرا میکنه ولی در کنار هم میتونن یک شاهکار رو خلق کنن!
بله؛ دقیقا همین طوره بهرام جان. اصلا عطربازی معنای دیگه ای داره مگه؟ جناب مخدومی به شهادت نوشته هاش مخالف سر سخت ترکیب عطرها بود. الان اسپری هم زمان که هیچ؛ بیا و ببین چه عطرهایی رو در یک ظرف کنار هم ترکیب می کنه! البته ترکیب آخرشو قبلا تست زده بودم خودم. نرولی در پشن عالیه! فقط یک حسی بهم میگه آکوا دی جیو مال این ترکیب نیست؛ نریز اینو! ترجیح میدم اول پشن نرولی دار رو با دی جیو اسپری هم زمان کنم.
باسلام آقارضا @دل آهنگ ، باتشکرازپیگیریهای شماجهت تهیه کارهای زیبا
آقا الان این سه رو موجودی دارید یااینکه قراراست براتوون برسه؟
انشالله اینها عطرهای هفته ی بعد ماست. در کنار عطر اصلی که قبلا گفتم و می دونم همه منتظرن!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
شب همگی خوش
رایحه عود چقدر در عود وود قویه؟
در نوت های ساحارا نواغ، گربه زباد نمیبینم
توی امبر سلطان هم که کاری زنانه است مملو از صمغ و فلفل بود!
آرش جان تا اونجایی که حافظه ام یاری می کنه اصلا عود قوی نیست در عوود وودی که من دارم ازش حرف می زنم. شاهکاره. بسیار شیک و اودکلنیه کارش.
در مورد ساحارا نویر من به وضوح بوی اون مشک رو حس می کنم. حتی الان بعد 250 ساعت! میدونی که شخصا شیفته شم!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
بله؛ دقیقا همین طوره بهرام جان. اصلا عطربازی معنای دیگه ای داره مگه؟ جناب مخدومی به شهادت نوشته هاش مخالف سر سخت ترکیب عطرها بود. الان اسپری هم زمان که هیچ؛ بیا و ببین چه عطرهایی رو در یک ظرف کنار هم ترکیب می کنه! البته ترکیب آخرشو قبلا تست زده بودم خودم. نرولی در پشن عالیه! فقط یک حسی بهم میگه آکوا دی جیو مال این ترکیب نیست؛ نریز اینو! ترجیح میدم اول پشن نرولی دار رو با دی جیو اسپری هم زمان کنم.

انشالله اینها عطرهای هفته ی بعد ماست. در کنار عطر اصلی که قبلا گفتم و می دونم همه منتظرن!

چه جالب!
من اسپری همزمان پشن در کنار نرولی رو دیروز به یکی پیشنهاد دادم! هنوز جرات ترکیب کردن عطرها رو ندارم، راستش دوس ندارم نتی از عطرها تضعیف بشه. دوس دارم هر کدوم از سازها کامل نتهای خودشون رو در کنار هم بنوازن، دقیقا مثل یک ارکستر سمفونیک! نه اینکه یکی به نفع اون یکی بره کنار... :)

پ. ن: رضا جان باز دل مارو هوایی کردی! من هم یکی از عاشقان این گربه هستم، اگر توی ساحارا هست که محشره..

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
کامنتهای مربوط به عطر ساحارا نویر تام فورد در سایت فرگرانتیکا خوندنیه. از دست ندین. چه فارسیش چه انگلیسیش: نویسنده کامنت انگلیسی یک خانمه که برای شوهرش خریده اینو. میگه مطمئنم کاملا مردونه است...
Bought this scent for my husband a couple years ago after testing it and being absolutely sure it was a men scent. I am exposed to it at least twice a week - that's about how often my husband wears it - and it has never even crossed my mind that TF Sahara Noir can be a women's scent. Would never think of wearing it myself though I love oriental scents. It is too strong, too dry, too masculine, too powerful and just too much for me.
As for the fragrance it is a 'like' but not a 'love'. It is definitely a very different and interesting one, it has deepness and darkness which I like. But I cannot say it is a comforting one, it's too sharp, dry and edgy to be comforting. The longevity and sillage are excellent!

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485

آقارضا @دل آهنگ ، دقیقا زدید به هدف ، واقعا نرولی پورتوفینیو درکنار پش ،خودشوون تکمیل و اشباع اند و نیازی به آکوا دی جیو نبود ، چون پشن خیلی خیلی قوی بود ازش یک گرم گذاشتم و آکوا دی جیو که رتبه پایینتری داره نسبت به پشن ، از اون هم یک گرم گذاشتم و نرولی پورتفینیو رو سه گرم گرفتم ، اما الان دیدم بله اصلا نیاز نیست آکوا دی جیو رو اضافه کنم ، پشن و پورتوفینیو خودشوون سمفونی اغناء کننده هستند برای استفاده کنارهم یا ترکیب باهم و همچی تمووم هستند نیاز به اضافه ای ندارند. تشکر. از راهنمایی

Last edited:

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
ترکیب دیگری رو تست کردم خنک و فرار در پخش و موندگاری خوب و فرشی بالا
توسکان لدر و گری وتیور و پشن
نت پایه رو گری وتیور خالص گرفتم
توسکان لدر 20 درصد لایت شده
پش هم 20. درصد لایت
خوب نتیجه عالی شد از نظر من که واقعا سخت پسند هستم
نتیجه :): زعفران در کنار خس خس گری وتیور که با کمک پشن میوه ای )
کار گرمایش تعدیل شد و در پخش رایحه هم زعفران دارم وهم بوی میوه ای که البته هلو غلبه کرده و چرم متعادل شده که بوی زعفران در نتهای زیبای پشن به لطافت و نرمی در کنار خس خس وتیور ، می آید و میرود
شاید یکمقدار جا خوردم ازاینکه کار من که اصلا در قامووسم نمیگنجید ترکیب کردن عطرها ، الان دیگه افسونم کردند بعضی از ترکیبها

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
بعداز مدتها که دلم نمیوومد ایتالین سایپرس خالصی که 10 گرم ناقابل ازش داشتم و گروون برام تمووم شده بود خرید همین مقدارش ،و فقط چندبار خالصش رو تست پوستی کرده بودم و خیلی ناز بود برام و بیش از سه ماه است نگهش داشتم ، امشب بصورت 20 درصد لایت ، تست کنم
واقعا تام فورد در زمینه پخش و موندگاری مثل امواج همه جوره مایه گذاشته تووی کارهاش ، وایتالین سایپرس از این قانون مستثنی نیست
زیباترین نتهای چوبی رو ازش گرفتم زیبایی رایحه سرو و خنکی ریحان و نعنا در کنار هم و بوی عمیق چوب جنگلی تازه برش خورده ، هوش از سرم برده تااینجای کار ، کار رو خیلی زیباتراز توصیفی که در موردش خوونده بودم دیدم ، بوی مرکباتی هم تووی نتهاش هست اما زمان بیشتر میخوام تا بگیرم مرکباتی که تووش هست چی میتوونه باشه ،تلخی کار اصلا دل رو نمیزنه ، پخشش با سه تک پاف ،که بافاصله درسه نقطه از هم روی لباس پنبه ای و نخی زدم ، فوق العاده عالی درخشید فضای خانه رو سریعا گرفته است
بعد از نرولی پورتوفینیو در کارهای ردیف مرکباتی جنگلی ، ایتالین سایپرس چوبی مرکباتی رو خیلی خیلی قبول دارم
اگه یکم ریز بشید و دقیق تووی اینکار شامتوون رو بکاربگیرید رگه های از رایحه میانی تام فورد نویر میگیرید از کار ، فعلا که برای بنده اینطور بوده
راستی آقارضا @دل آهنگ ، تووی اون یکی اتاق قبل تست ایتالین سایپرس رفتم دراتاق رو باز کردم آقا لباسی که ترکیب پورتوفینیو و پشن و آکوا دی جیو رو ، روش تست کرده بودم بعد حدود 4 ساعت ، نتهااینقدر باهم دقیق چفت شدند که تا در اتاق رو باز کردم پخش رایحه این ترکیب ، فضای اتاق رو گرفته ، کاراینقدر شیک شده که سیر نمیشم ازش ، خیلی خنک شده این ترکیب و تووی پخش پورتوفینیو و پشن دارند مسابقه میگذارند ، هیچکدوم از رایحه ها جاشوون رو برای دیگری خالی نگذاشتن ، وای از بوی هلوی تازه و بهارنارنج ،اصلا انگار این دوتا کنار هم دلرباترند، ثبت رکود پخش که تاالان بالای 3 ساعت و 50 دقیقه است واسه این ترکیب خنکی ،واقعا بینظیره
الان به حرف یکی از دوستان رسیدم که میگفت بعضی از کارهای خنک در ترکیب با یک کار خنک هم ردیف ،در پخش و موندگاری واقعا تأثیر گذاره و نتیجه و بازخورد عالی میشه ازش گرفت
فعلا درفضاییم ، خیلی عاشق این ترکیب شدم ، دوستان به اندازه یک پاف از هرکدام از این پشن و پورتوفینیو 20 درصد لایت کنارهم استفاده کنید یقینا عاشقش میشید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بعداز مدتها که دلم نمیوومد ایتالین سایپرس خالصی که 10 گرم ناقابل ازش داشتم و گرون برام تموم شده بود خرید همین مقدارش ... بیش از سه ماه است نگهش داشتم ، امشب بصورت 20 درصد لایت ، تست کنم
واقعا تام فورد در زمینه پخش و موندگاری مثل امواج همه جوره مایه گذاشته تووی کارهاش ، وایتالین سایپرس از این قانون مستثنی نیست
زیباترین نتهای چوبی رو ازش گرفتم زیبایی رایحه سرو و خنکی ریحان و نعنا در کنار هم و بوی عمیق چوب جنگلی تازه برش خورده ، هوش از سرم برده تااینجای کار ، کار رو خیلی زیباتراز توصیفی که در موردش خوونده بودم دیدم ، بوی مرکباتی هم تووی نتهاش هست اما زمان بیشتر میخوام تا بگیرم مرکباتی که تووش هست چی میتوونه باشه ،تلخی کار اصلا دل رو نمیزنه ، پخشش با سه تک پاف ،که بافاصله درسه نقطه از هم روی لباس پنبه ای و نخی زدم ، فوق العاده عالی درخشید فضای خانه رو سریعا گرفته است
بعد از نرولی پورتوفینیو در کارهای ردیف مرکباتی جنگلی ، ایتالین سایپرس چوبی مرکباتی رو خیلی خیلی قبول دارم
تام فورد ایتالین سایپرس؛ نامی برای بخاطر سپردن...

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آقا رضا اگر یادت باشه من از همون سفارش اولم مشتاق ایتالین سایپرس بودم ولی حیف... :-(
بسیاری از دوستان که حاضر نیستن رقم پرت و پلا برای این عطر پرداخت کنن؛ منتظرن موجودیش در پاتوق اعلام بشه!
بعداز مدتها که دلم نمیوومد ایتالین سایپرس خالصی که 10 گرم ناقابل ازش داشتم و گروون برام تمووم شده بود خرید همین مقدارش ،و فقط چندبار خالصش رو تست پوستی کرده بودم و خیلی ناز بود برام و بیش از سه ماه است نگهش داشتم ، امشب بصورت 20 درصد لایت ، تست کنم
با افتخار؛ به زودی این عطر ؛ با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در پاتوق عرضه میشه؛ تا بجای 10 گرم خریدن و سه ماه نگه داشتن و پرهیز از مصرفش؛ هر چقدر می خواهید بخرید و آزادانه؛ به میزان دلخواه مصرف کنین.

بالا