برگزیده های پرشین تولز

پرتال Ajax به زبان PHP مشابه سایت netvibes.com

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام،

ما به دنبال یک پرتال Ajax و فارسی درست همانند netvibes.com هستیم ( این سایت حتی نسخه فارسی نیز دارد! ). البته گزینه J2EE آن یعنی Liferay وجود دارد، ولی نسخه PHP آن را می خواهیم.
لطفاً اول سایت netvibes.com را ببینید، بعد اگر نمونه کار دارید ارائه دهید. اگر کسی همچنین چیزی نوشته، لطفاً دموی آن را آنلاین کند تا ببینیم. اگر می خواهید از اول بنویسید، لطفاً نحوه کار، Framework مورد استفاده و مدت زمانی که فکر می کنید بتوانید آن را بنویسید را ذکر کنید. در مورد مبلغ ما خیلی باز برخورد می کنیم ( البته توجه فرمایید ما PHP حالیمان می شود! پس ارقام نجومی ندهید! :D )

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
این پرتال رو خودشون نوشتن , فکر نمیکنم liferay هم اینطوری باشه , شبیه هست بعضی قسمت هاش ولی مثل این نیست .

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
این پرتال رو خودشون نوشتن , فکر نمیکنم liferay هم اینطوری باشه , شبیه هست بعضی قسمت هاش ولی مثل این نیست .
Liferay بیشتر یک CMS هست و در کنارش امکانات Ajax Home Page رو هم به کاربراش میده
در عین حال هدف من نوشتن یک همچنین Ajax Start Page مشابه نمونه های موجود نظیر Google ، My Yahoo و سایر موارد موجود هست.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
قابل نوشتن هست
البته اگه هزینه مناسب پرداخت بشه
البته با دورنمایی که از فعالیت های موفق شما دارم میدونم که چه تصوری از پروژه خواهید داشت پس باید همکاری جالبی بشه
از فریم ورک خاصی استفاده نمیکینم بصورت گروهی با دوتا از دوستان هم دوره خودم انجام میدیم

تا چه پیش بیاد

یا علی./

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
قابل نوشتن هست
البته اگه هزینه مناسب پرداخت بشه
البته با دورنمایی که از فعالیت های موفق شما دارم میدونم که چه تصوری از پروژه خواهید داشت پس باید همکاری جالبی بشه
از فریم ورک خاصی استفاده نمیکینم بصورت گروهی با دوتا از دوستان هم دوره خودم انجام میدیم

تا چه پیش بیاد

یا علی./
این Ajax Start Page به عنوان صفحه اول پروژه ای که هم اکنون بر روی آن کار می شود استفاده خواهد شد.
همچنین نرم افزار باید دارای قابلیت Feed از سایر قسمت های استاندارد و حتی غیر استاندارد پروژه باشد که در صورت غیر استاندارد بودن خروجی های قسمت های دیگر، توضیحات کامل برای اجرا به شما داه خواهد شد.
در نهایت آنچه ما می خواهیم در حقیقت یک Start Page است که دارای Box های متعدد نظیر ایمیل، Feed از وبلاگ شخص، Feed از سایر سایت های خبری، Feed از قسمت های مخصوص کاربر ( توضیحات آن بعداً داده خواهد شد )، Feed از سایت آب و هوا ، Feed از وضعیت ترافیک شهر مورد نظر کاربر و دیگر Feed های مورد نظر می باشد.
این سیستم باید با یک Framework قوی طراحی گردد و امکان دادن API به کاربر برای استفاده در سایت خود را نیز داشته باشد ( بسیاری از Framework ها این قسمت را به طور پیش فرض دارند )
در صورت تمایل قیمت حدودی پیشنهادی ، مدت زمان اجرا ، تعداد افراد دخیل در اجرای پروژه و Framework پیشنهادی خود ( و دلیل آن ) را برایم PM کنید.

لازم به ذکر است من خودم PHP کار می کنم ( البته نه چندان حرفه ای ) و نمونه کارهای من را می توانید با جستجوی PT پیدا کنید. هم اکنون هم به دلیل مشغله درسی ( اینترن هستم ) و کاری ( سرورز24 ) وقت فعالیت بر روی این پروژه را به طور شخصی ندارم، در عین حال مدیر پروژه خوبی هستم و تقریباً تمام سفارشات جدید را Out Source می کنم ( که همین پروژه هم یکی از آنهاست )

بالا