برگزیده های پرشین تولز

پست براي آينده و مشكلات آن

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام!

من میخواستم قالب وبلاگم رو کاری کنم تا پست هایی که برای آینده پابلیش شده رو نشون نده تا زمانی که تاریخ و ساعتش برسه! توی وبلاگ بلغان تولز مقاله ای در این مورد بود! این کدی که اونجا نوشته روی لوکال هاست درست جواب میده ولی روی هاست تقریبا 9 ساعت بعد از ساعتی که پست ها نوشته شده!
من توی تنظیمات وبلاگ که مربوط به تایم زون هستش روی ایران +3.5 تنظیم کردم که اونو هم تغییر دادم ولی فرقی به حال این قضیه نکرد! پستی که در ساعت 10 شب پابلیش میشه اونو تقریبا در ساعت 7:30 صبح فرداش وارد وبلاگ میشه و همه میتونن ببینن! در ضمن ساعت کامپیوتر رو هم چک کردم درسته!

پاینده باشین! :)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به ساعت كامپيوتر كه خب ربطي نداره. ولي سعي كن اين مورد رو با ساعت سرور (اگه از سرويسهاي اينجا باشه به وقته تهران است) بررسي كني.

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
به ساعت كامپيوتر كه خب ربطي نداره. ولي سعي كن اين مورد رو با ساعت سرور (اگه از سرويسهاي اينجا باشه به وقته تهران است) بررسي كني.

مرسي از رئيس گرامي آقا احسان

آقا من حدس ميزدم كه از ساعت سرور باشه! حالا ميشه اين كد رو يه جوري دست كاري كنيم كه به ساعت كاربر نگاه كنه نه به ساعت سرور! اينكار يه مزيت داره اونم اينه كه هر جايه دنيا كه باشه تايم زون رعايت ميشه و يه عيب ديگه داره اونم اينه كه اگه كاربر يه ذره تيز باشه ميتونه ساعت كامپيوترش و عقب و جلو كنه! جان من بگين من چيكار كنم! :) البته هاست و دومين مال من نيست و بطور اماني دست منه تا تست كنم! اگه خاطرتون باشه يه نظر خواهي هم در مورد دومين گذاشتم كه فعلن بي نتيجه مونده! :(

به حرحال ممنون از راهنمايي هاي شما

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه اين كد چون server-side با ساعت سرور كار مي كنه .
فرضا كه بشه با ساعت كاربر هم يه جوري درستش كرد (كه نميشه) ، اينجوري يه نفر از آمريكا كه سايت رو نگاه مي كنه نوشته جديد رو نمي بينه ولي از ايران نوشته جديد براش نشون داده ميشه . خب اين اصلا جالب نيست .
براي حل مشكل اختلاف زماني هم ، خب ساعت رو 9 ساعت قبل از اون چيزي كه مي خواي تنظيم كن كه سروقت پابليش شه .

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
براي حل مشكل اختلاف زماني هم ، خب ساعت رو 9 ساعت قبل از اون چيزي كه مي خواي تنظيم كن كه سروقت پابليش شه .
اگه نتيجه نگرفتي اين فكر خوب و بي دردسريه ! :)

بالا