برگزیده های پرشین تولز

چند تا سوال تخصصی در باره ی برنامه ی smarter mail 5

dezchilds

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان من به تازگی با این برنامه که به نوعی با این رابط گرافیکیش یه اعجوبه هست آشنا شدم خوب در همین ابتدای راه برام چندتا سوال پیش اومده
1- ببینید من میخوام سرویس ایمیل راه اندازی کنم روی windows server 2003 که کلآ این سیستمی که میخوام روش راه اندازی کنم سرور accounting یه isp هست سوال های من اینه : من روی این سیستم دوتا ip دارم یه valid و یه invalid آی پی invalid برای اتصال نرم افزار nttac به as و آی پی valid برای اتصال کاربران به نرم افزار webreport که از طریق وب سرور iis 6 پشتیبانی میشه دوستان تا حدی که میتونید ابتدایی توضیح بدید چون من خودم تازه کارم و زیاد هم ازشبکه سر در نمیارم راستی دامینم هم هنوز روی سرورم ست نیست- خوب تا حالا مقدمه چینی بود حالا اصل سوال
1-برای نصب برنامه و کانفیگ smarter mail در قسمت IP of Primary DNS و IP of Secondary DNS چه آی پی هایی باید بدم به برنامه ؟ آیا آی پی ها باید valid باشه ؟ این آی پی ها رو برای چی میدیم به برنامه ؟
2- Hostname رو چی بدم ؟
3-بعد از انجام این کارها نوبت new domain هست خوب حالا در new domain در قسمت Name چی باید بدم ؟
4 - IP Address رو چی بدم ؟ یه select box هست
5-Mailing List Usernameچیه ؟
6-Domain Administrator Username چیه ؟
7- Domain Administrator Password چیه ؟
دوستان بسیار ممنون میشم اگه به این سوالها جواب بدید و کمکم کنید و اینشا الله که بتونم جبران کنم

dezchilds

Registered User
لایک‌ها
1
یعنی تو این فروم با این عظمت هیچکی اطلاعاتی نداره ؟

dezchilds

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان نیاز شدید پیدا کردم اگه دوستان بلد نیستند لطف منند بگن چطوری دامینمو روی سروریم ست کنم ؟ dns رو از کجا بیارم

بالا