برگزیده های پرشین تولز

کاربران مکینتاش بیان تو!

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
سلام

دوستان یه آنتی ویروس کسپر اسکای 2013 اورجینال به دستم رسیده چون بهش نیازی ندارم میخوام بفروشمش! هم روی ویندوز کار میکنه هم روی سیستم عامل مکینتاش! تا سه تا کامپیوتر رو پشتیبانی میکنه! یعنی مثلا میتونین رو کامپیوترتون که ویندوز هست نصبش کنین هم روی لپ تاپ اپلی که دارین! :rolleyes:
این هم عکس هاش:

حجم عکس ها کم شده نگران ترافیکتون نباشین! راستی این بسته اصلا باز نشده چون به دردم نمیخورد حیفم اومد استفاده کنم!

در ضمن این هم لینک سایتی هست که این محصول از اونجا خریداری شده:
Kaspersky Internet Security 2013 (3-User) (1-Year Subscription) - Mac/Windows

توضیحات کامل در مورد محصول اونجا هست!

فروش به صورت مزایده ای هست، قیمت پایه 100 هزار تومان، گام افزایشی 5 هزار تومان، خارج از مزایده 150 هزار تومان، پایان مزایده 6 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد!

بازم سوالی داشتین خوشحال میشم پاسخگو باشم.

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
Last edited:

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
صرفا جهت بروزرسانی تاپیک

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
اگه تا فردا پیشنهادی نباشه به کاربر
Deactivated
فروخته خواهد شد!

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
نبود؟
لطفا پیشنهاد قیمت بدین!

arash r

Registered User
لایک‌ها
34
شاید من اشتباه برداشت کردم روش نوشته Kaspersky SECURITY for Mac, Enhanced protection for Mac

بالا باش!

نه درسته این مخصوص مک هست اما معمولا کسی نمیخره برای مک مگه این که چیزاهایی محرمانه داخل مک موجود باشه چون در کل تعداد ویروس های کمی برای مک وجود داره و اپل هم با آپدیت های که براش میزنه جلوی ویروس ها رو سریع میگیره

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
نه درسته این مخصوص مک هست اما معمولا کسی نمیخره برای مک مگه این که چیزاهایی محرمانه داخل مک موجود باشه چون در کل تعداد ویروس های کمی برای مک وجود داره و اپل هم با آپدیت های که براش میزنه جلوی ویروس ها رو سریع میگیره
ممنون بابت راهنماییت دوست عزیز

بالا