برگزیده های پرشین تولز

abolfathi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیزم.

یه درآمد زایی بسیار عالی در خانه با درآمد میلیونی لطفا با دقت مطالعه کنید.

خرید شارژ ۵۰۰۰ تومانی پای من و شما ۵۴۵۰ تومان میفته این ۹ درصد که ۵۴۰ تومن می شود واریز سازمان مالیات و سود برای عاملین فروش میشه. برای اینکه متوجه سود بشی آپ را مثال می زنم که به ازای حاشیه سودش جایزه های بزرگی میده و در رسانه های ملی میلیاردی تبلیغ می کنه. خب من و شما چطور می تونیم از شارژ به درامد برسیم؟

یه برنامه به اسم 7030 هست که بچه های دانشگاه شریف ساختنش و شعارش اینه ۷۰ درصد برای مشتری و ۳۰ درصد برای اپلیکیشن. در کنار شارژ کردن گوشیتون و پرداخت قبوض و کارت به کارت و ... می توانید درآمد هم داشته باشید به این نحو که خودتون گوشیتون رو شارژ می کنید یا قبضی پرداخت می کنید تا ۷۰ درصد از سود خودش را با شما تقسیم می کنه و به خودتون بر میگردونه. آمار تراکنش ماهیانه برای خرید شارژ ۱۵۰ میلیارد تومن می باشد در واقع بچه های دانشگاه شریف تصمیم گرفتن به جای پرداخت میلیاردی به رسانه ملی جهت تبلیغ برنامه ۷۰۳۰ این پول رو به مردم بدن براشون تبلیغ کنند و پورسانت مادام العمر دریافت کنند با هر خرید دوستانتان با توجه به سطح انها شما درامد کسب می کنید سطح یک افرادی هستند که مستقیما معرفی کردید و سطح دو آنهایی هستند که مستقیما از طریق سطح یک دعوت شده اند و به همین ترتیب. با توجه به صحبت هایی که شد لپ کلام اینه که مثلا شما به 20 نفر این برنامه را با کد معرف خود معرفی میکنید و هر کدام از آنها این کار را انجام بدن و تا سطح ۷ همگی انها در یک ماه یک شارژ ۵۰۰۰ تومانی خرید کنند 4 میلیون و 500 هزار تومن برای شما درامد دارد اگر تعداد این افراد بیشتر شود درامد شما بیشتر می شود و اگر کمتر شود درآمد شما کمتر می شود. موقع ثبت نام یه شماره معرف از شما می خواهد که 19866 را وارد کنید که شماره من که معرف شما هستم می شود و زمانی که شما خواستید به کسی دیگر معرفی کنید شماره خود را به عنوان معرف به او بدهید . شما روی خرید کسانی که از طریق شما با سایت و برنامه ۷۰۳۰ آشنا شده اند سود مشخصی خواهید داشت. برای دانلود این برنامه در کافه بازار و سایت ۷۰۳۰ و برای آیفون از سایت ۷۰۳۰ دریافت کنید . هنگام ثبت نام کد معرف الزامی است. 19866
مطمئنا این برنامه زود یا دیر فراگیر می شود و هر چه زودتر شما به این برنامه بپیوندید تعداد بیشتری از طریق شما معرفی می شوند و شما در آینده درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

این برنامه کاملا قانونی و دولتی هستش و زیر نظر سازمان اصناف هم هستش.

در واقع شما میتونید بدون هیچ گونه سرمایه گذاری ای به یک درآمد خیلی خوب برسید.

بالا