برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از یـوتیـوب!

rezanikot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
واسه کسب درامدم گفته بودم! مثلا 247webhit و حتی ytmonster!
بعد از مدتی از بن در میاد!
آقا اصلا از 247webhits استفاده نکنید! تو tbn نوشتن هر کی ازش استفاده کرده یوتوب بن کرده اکانتشو!

rezanikot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
@Masood1996 مسعود جان یه سوال داشتم،میشه توضیح بدی که تو قسمت analytics ، این بخش revenue با ad rates چه فرقی میکنه؟ کدومش درآمد ما رو نشون میده؟ چون که تو هر کدوم یه عدد متفاوت نشون میده! ممنون

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
@Masood1996 مسعود جان یه سوال داشتم،میشه توضیح بدی که تو قسمت analytics ، این بخش revenue با ad rates چه فرقی میکنه؟ کدومش درآمد ما رو نشون میده؟ چون که تو هر کدوم یه عدد متفاوت نشون میده! ممنون
revenue درامدو ما رو نشون میده و ad rates اگه اشتباه نکنم CPMـو نشون میده!(درامد به ازای هر 1000بازدید)

nnet00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
revenue درامدو ما رو نشون میده و ad rates اگه اشتباه نکنم CPMـو نشون میده!(درامد به ازای هر 1000بازدید)
آقا مسعود ممنون ار توضیحاتت
می خواهم تعدادی ویدیو بسازم ولی نمی دانم چطور ویدیو هایی مشکل کپی رایت دارن؟
لینک یا مقاله ای به زبان فارسی یا انگلیسی سراغ داری که بدونم چکار کنم ویدیو ای که می سازم شامل حق کپی رایت نشه؟

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
آقا مسعود ممنون ار توضیحاتت
می خواهم تعدادی ویدیو بسازم ولی نمی دانم چطور ویدیو هایی مشکل کپی رایت دارن؟
لینک یا مقاله ای به زبان فارسی یا انگلیسی سراغ داری که بدونم چکار کنم ویدیو ای که می سازم شامل حق کپی رایت نشه؟
مقاله سراغ ندارم ولی چیز خاصیم نیست! برای بازی، بازیای free to play یا اونایی که کرکی نیست! یا اگه کرکیه، فقط آفلاین باشه! برای آهنگ، اونایی که تو سایتای رسمی مجانی باشه فقط! فیلمم که مگه اینکه خودمون گرفته باشیم!

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوستان من هم میخوام کار با یوتیوب رو شروع کنم . مسعود جان اگر تا حالا تجربیات جدیدتری به دست اوردی باهامون به اشتراک بگذار

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
مسعود جان 2 تا تاپیک این مدلی از شما دیدم یکی اینه یکی واسه یه سایت دیگه بود فراموش کردم
ولی برای هیچ کدوم هیچ کس سند برداشت نداره !!! سر کاریه ؟! اگر کسی اینجا سند برداشت داره قرار بده و الا فکر نکنم انجام این کار جز وقت تلف کردن سودی داشته باشه !!

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
مسعود جان 2 تا تاپیک این مدلی از شما دیدم یکی اینه یکی واسه یه سایت دیگه بود فراموش کردم
ولی برای هیچ کدوم هیچ کس سند برداشت نداره !!! سر کاریه ؟! اگر کسی اینجا سند برداشت داره قرار بده و الا فکر نکنم انجام این کار جز وقت تلف کردن سودی داشته باشه !!

فروش اکانت که اصلا نمیشه واسش سند برداشت گذاشت!! میتونم از والتم عکس بزارم ولی واسه کسی که شکاکه اصلا مدرک حساب نمیشه! ولی کار کردن با اکانت روندش طولانیه! بخصوص fullscreen که حداقل باید 50$ داشته باشی! bbtv باز بهتره! ولی هر 45روز یه بار پرداختی داره و منم منتظرشم! ولی در کل انجمن tbn پر از سند برداشته!
در ضمن دیلی موشن دیگه ترافیک تقلبی قبول نمیکنه! فک کنم اونجا هم گفتم!

amir110125

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان موقع ثبت نام در bbtv با ایپی ایران ثبت نام کنم
که در برداشت به مشکل بر نخورم

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
سلام دوستان موقع ثبت نام در bbtv با ایپی ایران ثبت نام کنم
که در برداشت به مشکل بر نخورم
اهمیتی نمیدن!

نکته: روشای این تاپیک برای کسب درامد ممکنه جواب نده! البته هنوز هستن کسایی که از این راه درامد دارن ولی روششونو نمیگن تا گوگل نفهمه! پس برای کسب درامد و نه فروش اکانت باید روش مخصوص خودتونو کشف کنید و عمومیشم نکنید!(منکه تصمیم گرفتم کانالمو بزارم برای بازدید واقعی! طول میکشه ولی درامدش صددرصد تضمینیه!)

magicpowers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی تا الان از این روش برداشت داشته؟

بالا