برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد در سایت بازی exodus3000

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
این سایت که خدمتتون معرفی میکنم سایتی هست که در ایران ندیدم کسی دنبالش باشه و اکثر اعضای اون آمریکایی و هندی هستن.
در داستان بازی شما به ۱۰۰۰ سال بعد فرستاده می‌شوید. زمانی که کره‌ی زمین دیگر قابل زیستن نیست. در این بازی باید دلارهای مریخی پیدا کنید. زمانی که پول‌هایی که در بازی پیدا کرده اید به مبلغ خاصی رسیدند، می‌توانید آنها را نقد کنید.
پس از این که به عنوان یک کاربر در این بازی ثبت نام کردید، ۵٫۰۰۰ دلار مریخ رایگان دریافت می‌کنید. به ازای هر ۳۰۰٫۰۰۰ دلار مریخ، ۲۰ دلار واقعی می‌توانید دریافت کنید. پس از کسب درآمد دلاری خود می‌توانید از کیف پول‌های الکترونیکی مانند پی پال، وبمانی و پرفکت مانی برای نقد کردن آن استفاده کنید.
نحوه بازی:
شما در هر روز میتوانید 250 حرکت در صفحه بازی داشته باشید. در طول حرکت با 8 وضعیت روبرو میشید که از این 8 وضعیت 3 مورد فضاهای خالیست که چیز خاصی برای شما نداره اما 5 وضعیت دیگه:
1. پایگاه پیشاهنگی یا H: Explore this homestead : در این قسمت میتونین هدایایی مثل کارتهای جایزه دریافت کنید.
2. قسمت خرید و به روزرسانی یا O: Outpost :‌در این قسمت میتونید بازی خودتون رو به روزرسانی کنید.
3. ویرانه ها یا R: Ruins : در این قسمت شما از خرابه ها مقداری دلار مریخ یا جوایز دیگر دریافت می کنید.
4. حل و فصل یا S: Settlement : در این قسمت شما میتوانید از بین حمله یا فرستادن پیشاهنگ یکی را انتخاب کنید و یا جوایزی که به دست آوردین بفروشین و دلار مریخ بگیرین.
5. آتش فشان یا V: Volcano : شما با گشتن در آتش فشان هم میتونین چیزهایی پیدا کنید که این چیزها در صورتی که نگهشون دارید بیشتر از 50 تا نمیشن ولی اگه مرتب بفروشینشون هم درآمد دارین هم توی 250 حرکت روزانتون بصورت نامحدود میتونین از این جوایز بگیرین. پس توصیه فروش این جوایز هست.

من خودم 4 روز قبل توسط یه کاربر آمریکایی عضو شدم و نمیدونم اگر کسی زیرمجموعه کسی بشه چه چیزی براش داره و بنابراین هنوز برداشتی هم از سایت نداشتم ولی تحقیقی که کردم این سایت چند ساله هست و پرداخت هم داره. کسی که من عضوش شدم توی مطالبش نوشته بود ظرف یک ماه میتونید 300 هزار دلار مریخ که برابر با 20 دلار آمریکا هست رو بدست بیارین.
از همینجا پیگیر باشین بهتون میگم به کجا رسیدم و اگه روشهای بهتر کار توی این سایت رو فهمیدم شمارو در جریان میزارم.

لینک عضویت بازی

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
توضیح تکمیلی در مورد زیرمجموعه ها:
در صورتی که یکی از دوستانتون رو به بازی دعوت کنید و از لینک شما عضو بشه 100 حرکت روی نقشه مریخ و 500 دلار مریخ هدیه خواهید گرفت.
توضیحات سایت

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
برای شروع بازی بعد از ساخت اکانت در صفحه اول سایت سمت چپ بالای صفحه روی گزینه Inter the game کلیک کنید تا صفحه بازی باز شود که نمایانگر کره مریخ هست و می توانید در یکی از 4 جهت شروع به حرکت کنید. (با کلیک روی فلش شمال- جنوب- شرق و غرب میتوانید حرکت کنید)
روی خانه هایی که یک بار از آن رد شدید برنگردید چون یک حرکت شما از دست میرود و پیغامی برایتان نمایش داده میشود که قبلا از اینجا رد شدین.
به هر خانه ای که وارد شوید پیغامی سمت راست نمایش داده میشه که یا پوچ هست یا جایزه ای داره که باید روی لینک کلیک کنید تا جایزه رو بگیرید. مثلا اگه به آتش فشان رسیدین پغام میده Mine this volcano!
وقتی روی لینکش کلیک کنید مقدار هدیه بهتون نعلق میگیره که اگر در خونه های S: Settlement قرار بگیرید با فروشش میتونید مقداری دلار مریخ دریافت کنین.

بالا