برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از وبلاگ یا وبسایت خود

moneyminers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
امروزه سایت های زیادی برای کسب درامد از وبسایت یا وبلاگ ساخته شده است و روز به روز نیز در حال افزایش می باشد. اما یکی از مهم ترین دلایلی که بعضی افراد از بعضی از این سایت استقبال نمی کنند عدم پرداخت این سایت ها به ازای بازدید می باشد یعنی بسیاری از این سیات ها تنها به ازای کلیک به افراد پول می دهند اما امروز قصد دارم دو سایت به شما عزیزان معرفی کنم که به ازای بازدید به شما پول میدهد:

یکی از بهترین سایت های کسب درامد به ازای بازدید سایت propeller می باشد زیرا این سایت به ازای تعداد بازدید های سایت شما برای شما درامد به ارمغان می اورد. برای برداشت درامد خود از این سایت نیازمند داشتن حساب paypal می باشید. در صورت تمایل برای ثبت نام در این سایت روی بنر بالا کلیک کنید.
اگر با باز کردن حسابی در خارج ایران مشکل دارید به شما سایت کلیک یاب را که هم سایتی ایرانی می باشد و هم به ازای بازدید به شما پول میدهد را به شما پیشنهاد می کنم.کلیک یاب همچنین به شما این اجازه را می دهد که به ازای بازدید از تبلیغات در داخل اپلیکیشن موبایل هم درامدی را کسب کنید برای عضویت در کلیک یاب از لینک پایین اقدام فرمایید.
برای عضویت در کلیک یاب کلیک کنید

مطالب بیشتر در وبلاگ دانش پویان ایرانی

بالا