برگزیده های پرشین تولز

کلود فلر و سرور ایران

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
سلام دوستان سایت دوستی ها روی کلودفلر هست و isp ها و سایت هایی همچون لینک ایران سرورش رو داخلی میزنه ولی من روی کلودفلر هستم و سرور داخلی دارم ولی میزنه خارجی این مشکلو هرکی راه حلشو بلده لطفا بگه و شماره کارتشو بده پی وی یه شیرینی ناقابل براش بزنم تشکر

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
سلام دوستان سایت دوستی ها روی کلودفلر هست و isp ها و سایت هایی همچون لینک ایران سرورش رو داخلی میزنه ولی من روی کلودفلر هستم و سرور داخلی دارم ولی میزنه خارجی این مشکلو هرکی راه حلشو بلده لطفا بگه و شماره کارتشو بده پی وی تلگرام یه شیرینی ناقابل براش بزنم تشکر

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
کلادفلر یه cdn هست. اگر dns هارو در پنلش روی dns only تنظیم نکنید، بدین معنیه که وقتی میخواید سایت رو باز کنید، اول رکوئست شما میره به سرور های کلادفلر و بعد از اونجا یک رکوئست به سرور اصلی زده میشه
در این حالت چون ارتباط کاربر با سرور اصلی مستقیم نیست، طبیعتا سیستم ها تشخیص میدن سایت شما در خارج میزبانی میشه. چون سرور های کلافلر خارجه!

بصورت کلی بهتره سرور یا هاست ایران رو همزمان با کلادفلر استفاده نکنید. بشدت سایتتون رو کند میکنه و کلی هم مشکلات داره

nsboss

Registered User
لایک‌ها
49
سلام دوستان سایت دوستی ها روی کلودفلر هست و isp ها و سایت هایی همچون لینک ایران سرورش رو داخلی میزنه ولی من روی کلودفلر هستم و سرور داخلی دارم ولی میزنه خارجی این مشکلو هرکی راه حلشو بلده لطفا بگه و شماره کارتشو بده پی وی تلگرام یه شیرینی ناقابل براش بزنم تشکر
دوستمون توضیحات رو به شما دادن
شما اگه برای ترافیک نیم‌بها بخوای استفاده کنی کلا باید دور کلادفلر رو خط بکشی
برای CDN هم اگه بخوای استفاده کنی CDNهای داخلی هستن مثل آروان، پارس‌پک، اخیرا دیدم افرانت هم CDN ارایه کرده بود.
اگه هاست دانلوده که کلا نباید ترافیکشو از CDN عبور بدی. چون عموما هاستای دانلود ترافیک نامحدود میدن ولی CDN به شما ترافیک نامحدود رایگان و دانلود فایل حجیم رایگان نمیده

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
دوست عزیز شما احتمالا dl.domian.com رو دارید و احتمالا این سرویس رو بردید روی کلودفلر

باید از تنظیمات رکورد مربوط به هاست دانلودتون رو از کلودفلر خارج کنید.

بالا