برگزیده های پرشین تولز

کوینکس مشابه ایرانی هم داریم؟

khavaj

Registered User
لایک‌ها
221
سلام.
ببخشید سایتایی مثل کوینکس مشابه ایرانی هم دارند؟
منظورم سایت خرید ارز دیجیتال نیست سایتی میگم که داخل خودش مثلا بیت کوین بخری بتونی تبدیلش کنی به اتریوم.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
سلام.
ببخشید سایتایی مثل کوینکس مشابه ایرانی هم دارند؟
منظورم سایت خرید ارز دیجیتال نیست سایتی میگم که داخل خودش مثلا بیت کوین بخری بتونی تبدیلش کنی به اتریوم.

سلام

بله هست

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
ارزجو هست ولی نمیدونم میشه بهش اعتماد کرد یا نه

e4gle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اصلا به نمونه های خارجی هم نمیشه اعتماد کرد. اگر بیتکوین میخرید فقط و فقط کیف پولی داشته باشید که private key دست خودتون باشه.

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
اصلا به نمونه های خارجی هم نمیشه اعتماد کرد. اگر بیتکوین میخرید فقط و فقط کیف پولی داشته باشید که private key دست خودتون باشه.
خب من خودم کیف پولم توی سایت بلک چین هست ولی چند ساله از سمت ایران فیلتر شده و از سمت خودشونم ایران رو از لیستشون حذف کردن. هر جا دیگه هم حساب باز کنیم امکانش هست بخاطر تحریما هر چی اونجا داریم بپیچونن

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
خب من خودم کیف پولم توی سایت بلک چین هست ولی چند ساله از سمت ایران فیلتر شده و از سمت خودشونم ایران رو از لیستشون حذف کردن. هر جا دیگه هم حساب باز کنیم امکانش هست بخاطر تحریما هر چی اونجا داریم بپیچونن
از ولت های غیر متمرکز استفاده کن

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
تراست ولت. اتمیک. متاماسک و...

e4gle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
خب اونجارو نمیدونم من خودم ولی از چند جا حساب داشتم و پیچوندن و فقط از یک جا تونستم بعد از بستن حسابم درخواست برگشت بدم که خوشبختانه هم فرستادن. بعد که فکر کردم دیدم اصلا ارزش ندارش که بخوای کیف پول رو بدی دست کس دیگه برات نگه دارن.

بالا