برگزیده های پرشین تولز

«گربه» از اوباش شهرك وليعصر(عج) در مقابل مردم تأديب شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در راستاي اجراي طرح برخورد با ارذل و اوباش؛
«گربه» از اوباش شهرك وليعصر(عج) در مقابل مردم تأديب شد سرويس: حوادث
1386/03/28
06-18-2007
13:17:57
8603-15290: کد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: حوادث

تجاوز به عنف، اغفال نوجوانان و جوانان، مزاحمت، درگيري، قدرت‌نمايي با قمه و نزاع دسته‌جمعي، اتهامات مرد 30 ساله‌اي به نام «مهدي» معروف به «مهدي گربه» است كه براي صدها تن از اهالي محلي كه قرار بود اين متهم در آنجا چرخانده شود، تشريح شد.

«مهدي گربه» شرور ساكن منطقه شهرك «ولي‌عصر(عج)» است كه از يك سال و نيم پيش تحت تعقيب پليس بود و سرانجام هفته گذشته در ادامه اجراي طرح برخورد با اراذل و اوباش، در شمال تهران دستگير شد.

به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا، ساعت 18:15 روز شنبه بيست و ششم خرداد ماه، ماموران با حكم مقام قضايي براي تاديب و چرخاندن متهم به خيابان «احمدحسيني» رفتند و پس از دقايقي مانور در محل، به علت ازدحام جمعيت مجبور به ترك موقعيت شدند.

اين در حالي بود كه مردم تا مقابل پايگاه پنجم پليس امنيت، ماموران را دنبال كردند و در مقابل پايگاه در انتظار ديدن شرور محلشان نشستند.

مادر «مهدي گربه» كه از ابتدا به دنبال ماموران مي‌دويد و مي‌گفت: «مگر پسر من چكار كرده؟، پسرم كسي است كه جلوي هزار نفر ايستاد»!

بنابر اين گزارش، دقايقي پس از بازگشت ماموران به پايگاه، چند تن از تجمع‌كنندگان كه از سمپادها بودند توسط ماموران دستگير و به مقر پليس انتقال داده شدند.

در حالي كه حدود سه ساعت از حضور ماموران در پايگاه مي‌گذشت، به علت ازدحام جمعيت، حدود 50 سرباز و همچنين تيم عملياتي يگان ويژه در محل حاضر شدند.

با سازماندهي نيروها از سوي فرمانده ميدان، «مهدي گربه» از يكي از اتاقهاي پايگاه به داخل محوطه منتقل شد.

او در گفت‌وگويي كوتاه با خبرنگاران همه اتهاماتش را منكر شد و گفت: «تنها چند بار با خانواده‌ عمويم و شخصي به نام «مجيد» دعوا كرده‌ام»؛ ادعاهاي وي در حالي بود كه تمامي اهالي شهرك «ولي‌عصر(عج)»، به خوبي مي‌شناختنش.

او در مورد تعرض به دختري به نام «س» و شوهر وي نيز سكوت كرد.

به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا، سرانجام ساعت 21:20 «مهدي گربه» به ميان دايره بزرگي منتقل شد كه از سوي سربازان تشكيل شده بود.

با اعلام اتهامات وي توسط سرهنگ مطهري، وي در مقابل پايگاه و در مقابل ديد مردم به مدت 10 دقيقه از سوي ماموران يگان ويژه چرخانده و تأديب شد.

پس از پايان مراسم، تعدادي از اهالي محل به خبرنگاران گفتند: «بچه‌هاي اينجا لات، اما با معرفت هستند! اين در حاليست كه «مهدي گربه» آبروي همه را برده بود.»

بنابر اين گزارش، حين تاديب «مهدي گربه»، يكي از عوامل راهنمايي و رانندگي به همراه چند سرباز همراهش، خبرنگار ايسنا را مورد ضرب و شتم قرار داد كه موضوع از سوي رييس مركز اطلاع‌رساني و همچنين بازرسي پليس تهران بزرگ در حال رسيدگي است.

انتهاي پيام

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چرا هر چی خلافه اسمش گربه هست

ما تو کرج 6 نفر داریم که گربه لقبشونه

تو زور آباد و اون سمتا

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
گردوندن توشهر رسومات قرون وسطايي مخصوص كشور جهان سومي!مامورا بجز كارهايي نمايشي تهوع اور كاري برا برقراري امنيت نمي كنن!

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
گردوندن توشهر رسومات قرون وسطايي مخصوص كشور جهان سومي!مامورا بجز كارهايي نمايشي تهوع اور كاري برا برقراري امنيت نمي كنن!
تغییر آواتار دادی و تغییر عقیده ندادی! من که فکر می کردم تغییر آواتار از همه چی سخت تر باشه، اما انگار این وسط تو استثنایی...

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
تغییر آواتار دادی و تغییر عقیده ندادی! من که فکر می کردم تغییر آواتار از همه چی سخت تر باشه، اما انگار این وسط تو استثنایی...

دليلي براي اينكه از اقدامات دانكيشوت وار كه هيچ فايده اي نداره دفاع كنم نمي بينم!يعني اين يارو در يك محاكمه عادلامه محكوم شده دور شهر بگردوننش!اصل انتقام نبودن مجازات به كنار براي چي محاكمه عادلانه افراد رو قبول ندارين!فروانده نيروي انمتظانمي مي گه اينها روز روشن دختراي مردمو مي بردن و.. خوب پليس كجا بوده!بجر اينه كه مامورين شجاع پليس در هنگام برخورد با بسياري از اين متهمين صورت هاشون پوشيده بود!اقدامات نمايشي پليس ارزشي نداره!;)

magserver2000

Registered User
لایک‌ها
0
کاملا موافقم ...
ولی من یکی دیگه امیدی به این خراب شده ندارم ... یعنی خیلی وقته دیگه این جور مسایل فکر هم نمی‌کنم ...

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
موهاشو 4 راه نزدند بر عکس رو الاغ بشوننش تا متنبه شه؟!!!!!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
مادر «مهدي گربه» كه از ابتدا به دنبال ماموران مي‌دويد و مي‌گفت: «مگر پسر من چكار كرده؟، پسرم كسي است كه جلوي هزار نفر ايستاد»!
اينو مادرشم بايد بگيرن بكنن تو زندون!:D

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
کاملا موافقم ...
ولی من یکی دیگه امیدی به این خراب شده ندارم ... یعنی خیلی وقته دیگه این جور مسایل فکر هم نمی‌کنم ...
شما كه فكر هم نميكني پس بهتره الكي موافقت نكني!
موافقت و مخالفت رو بذار واسه كسي كه راجع بهش فكر ميكنه.

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
الان دیگه فقط شده دوره اجرای نمایشهای احمقانه برای یک مشت ساده لوح بی فکر

به این نیروی شجاع باید تبریک گفت که اراذل بنگی ( به گواه تصاویر) را با اعزام تعداد زیادی نر ه خر نقاب دار دستگیر و تادیب می کند که البته در این راه چند شهید هم داده اند

اگر چه که چندی پیش تعدادی از راهزنان نیروی افتظامی در منطقه غرب کشور توسط پاسداران **** کشته شدند ظاهرا زور اینها به بیشتر از اسلحه سرد نمی رسد

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
الان دیگه فقط شده دوره اجرای نمایشهای احمقانه برای یک مشت ساده لوح بی فکر

به این نیروی شجاع باید تبریک گفت که اراذل بنگی ( به گواه تصاویر) را با اعزام تعداد زیادی نر ه خر نقاب دار دستگیر و تادیب می کند که البته در این راه چند شهید هم داده اند

اگر چه که چندی پیش تعدادی از راهزنان نیروی افتظامی در منطقه غرب کشور توسط پاسداران **** کشته شدند ظاهرا زور اینها به بیشتر از اسلحه سرد نمی رسد
همین اراذل بنگی کسی هستند که مسعود 19 ساله رو تو کوچه بالایی ما شاهرگشو زدنو .... دیروزم چهلمش بود
و موارد بسیار زیاد دیگه که با چشمای خودم دیدم
همش کار همین بنگی هاس
ضمنا من با رفتار بد با افراد مخالفم ولی باید ابهت الکی این بی پدرا شکسته بشه
بعضیاشون واقعا حقشونه

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
همین اراذل بنگی کسی هستند که مسعود 19 ساله رو تو کوچه بالایی ما شاهرگشو زدنو .... دیروزم چهلمش بود
همش کار همین بنگی هاس
بعضیاشون واقعا حقشونه

بله کسی منکر خلافکاری اینها نیست اما اینگونه برخورد هم نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه خود ایجاد مشکل می کند در این شک نکن
تهران آنقدر بزرگه که اینها راحت می روند یک منطقه دیگر بدترش را می کنند
این نیرو خود منشا خلاف و فساد در جامعه است بودجه ای که صرف اینها می شود با تواناییهایشان بد جور نمی خورد

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
بله کسی منکر خلافکاری اینها نیست اما اینگونه برخورد هم نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه خود ایجاد مشکل می کند در این شک نکن
تهران آنقدر بزرگه که اینها راحت می روند یک منطقه دیگر بدترش را می کنند
این نیرو خود منشا خلاف و فساد در جامعه است بودجه ای که صرف اینها می شود با تواناییهایشان بد جور نمی خورد
بله در این مورد تا حدودی با شما موافقم
بهتره مجازاتشونو دادگاه تعیین کنه
نه اینکه هرکسی متناسب با سلیقه خودش مجازات صادر کنه

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
همش کار همین بنگی هاس
بعضیاشون واقعا حقشونه

سوال من همين جاست ! پليس موقع قتل كجا بود!قاتلو اعدام ميكنن!يا حبس ابد!ديگه ابهت شكستن نمي خواد!;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا