برگزیده های پرشین تولز

××× درخواست فوري - شديداً به كمك همه تون احتياج دارم ×××

lenaii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من اينجا تازه واردم ... قبل اين كه بخوام درخواستم رو بگم معذرت ميخوام از اين كه براي مطرح كردن يه پرسش تاپيك زدم از مديرهاي تالار ميخوام به بزرگي خودشون ببخشن ؛ راستش تو تاپيكهاي مربوطه خيلي گشتم ولي جوابم رو پيدا نكردم :(

حالا مشكل من :

بچه ها يكي از دوستهام كه در كانادا هست اين مشكل براش پيش اومده و اون هم اين كه خوابگاه دانشگاهشون برداشته تمام سايتها رو براشون فيلتر كرده ... تا دو روز پيش هر سايتي ميتونست بره ولي ديروز اول يه چند تا از سايتها براش كار نميكرد ، امروز فقط ياهو و گوگل و سايت خود دانشگاهشون رو ميتونست بره و الان فقط سايت دانشگاه براش باز ميشه :( اين مشكل هم از طرف خود سرور دانشگاه هست چون براي همه تو اون خوابگاه همين جوريه ...

حالا ميخوام ببينم راهي هست كه اين محدوديت از بين بره ؟؟؟ چون سايتهاي فيلتر شكن رو كه نميتونه بره ... از پروكسي و تغيير پورت هم كه نميشه استفاده كنه چون خطش دايل آپ نيست كابله ... از برنامه هايي مثل وب جت و جاپ و اينها هم كه نميتونه استفاده كنه باز به دليل همون تغيير پورت و اين حرفها ! برنامه primedius رو هم براش فرستادم تا نصب كنه و مشكل اكسسش برطرف بشه ولي نشد ...

از تک تکتون خواهش میکنم اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگین واقعاً قضیه مرگ و زندگیه :(

قربون همگی
لنا :rolleyes:

بالا