برگزیده های پرشین تولز

×مشكل در اجراي Add or Remove Programs

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من به يه مشكلي بر خوردم در ويندوز من برنامه Add or Remove Programs اجرا نميشه و احتياج مبرم به استفاده از اين برنامه دارم . اگه كسي را حلي داره كه بتونه اين مشكل رو بدونه عوض كردن ويندوز حل كنه ممنون ميشم من را راهنمايي كنه . يك بار ديگه ذكر ميكنم كه نميتونم ويندوز را عوض كنم .
با تشكر.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
از منوي استارت برو تو پنجره RUN اونجا تايپ كن appwiz.cpl ببين باز ميشه يا نه. اگه نشد برو به اين مسير C:\Windows\System32 ببين فايلي به نام appwiz.cpl اصلا وجود داره يا نه.
اگه اونجا بود كه مشكلت اساسي هست. من نميدونم چي كار بايد بكني.
اگه اونجا نبود برو به اين مسير C:\WINDOWS\system32\dllcache ببين اونجا هست يا نه. اگه بود از اونجا كپي كن به فولدر System32 اگه اونجا هم نبود بايد بري از روي CD ويندوز كپي اش كني.
در ضمن وقتي ميخواي Add/Remove Programs رو اجرا كني هيچ پيغام خطايي بهت نميده؟

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
از منوي استارت برو تو پنجره RUN اونجا تايپ كن appwiz.cpl ببين باز ميشه يا نه. اگه نشد برو به اين مسير C:\Windows\System32 ببين فايلي به نام appwiz.cpl اصلا وجود داره يا نه.
اگه اونجا بود كه مشكلت اساسي هست. من نميدونم چي كار بايد بكني.
اگه اونجا نبود برو به اين مسير C:\WINDOWS\system32\dllcache ببين اونجا هست يا نه. اگه بود از اونجا كپي كن به فولدر System32 اگه اونجا هم نبود بايد بري از روي CD ويندوز كپي اش كني.
در ضمن وقتي ميخواي Add/Remove Programs رو اجرا كني هيچ پيغام خطايي بهت نميده؟

سلام
ممنون از جوابتون . appwiz.cpl توي مسير C:\Windows\System32 وجود داره . ولي از تو پنجره RUN اجرا نمي شه .و جالب اينه كه موقع اجرا هيچ پيام خطايي هم نميده . ضمنا چون سيستمم سرور هست نمي تونم ويندوزش رو عوض كنم .ممنون ميشم اگه يه جورايي کمکم کنین .

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
Task Manager رو اجرا كن بعد برو قسمت Processes ، حالا از كنترل پانل Add or Remove programs زو اجرا كن ببين پروسسي به اسم Rundll32.exe به ليست پروسسها اضافه ميشه يا نه؟ و اگه اضافه ميشه آيا بعد از چند ثانيه دوباره از ليست حذف ميشه يا نه؟

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
Task Manager رو اجرا كن بعد برو قسمت Processes ، حالا از كنترل پانل Add or Remove programs زو اجرا كن ببين پروسسي به اسم Rundll32.exe به ليست پروسسها اضافه ميشه يا نه؟ و اگه اضافه ميشه آيا بعد از چند ثانيه دوباره از ليست حذف ميشه يا نه؟

سلام
در حالت عادي كه Rundll32.exe توی Task Manager وجود نداره . بعد از اجرای Add or Remove هم نمیاد حتی واسه چند لحظه :(

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
منتظر جواب شما دوستان هستم :worried:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Control Panel :
منتظر جواب شما دوستان هستم :worried:
اون سه تا لينك رو كه گفتم رفتي نگاه بندازي يا نه؟
ببين اصلا فايل Rundll32.exe رو سيستمت هست يا نه؟ :blink: البته اگه نباشه يا خراب شده باشه خيلي از كارهاي ويندوز لنگ ميمونه ولي يه نگاه بنداز ببين تو مسير C:\Windows\System32 هست؟

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
اون سه تا لينك رو كه گفتم رفتي نگاه بندازي يا نه؟
ببين اصلا فايل Rundll32.exe رو سيستمت هست يا نه؟ :blink: البته اگه نباشه يا خراب شده باشه خيلي از كارهاي ويندوز لنگ ميمونه ولي يه نگاه بنداز ببين تو مسير C:\Windows\System32 هست؟

سلام
شرمنده خیلی مزاحمتون شدم . بله Rundll32.exe داخل C:\Windows\System32 هست . ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ کاری انجام نمیده . حتی داخل Task Manager هم Run نميشه. يني امكان داره كه خراب شده باشه فايلش؟ ميشه جايگزينش كرد؟

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
منتظر جواب شما دوستان هستم . ممنون ميشم

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از cafe_ray :
سلام ممكنه از تو Group policy ,disable شده باشه يه نگاه بنداز :f34r:
نه ، اگه از اونجا غير فعال بشه موقع اجرا بهت پيغام ميده كه اين غير فعال شده.

بالا