برگزیده های پرشین تولز

× انجمن مخالفان بيلي و مايكروسافت ×

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
اينم از ما البته تاپيكي دارم ميزنم توي persian eny thing's در همين رابطه لينك بعدا ميدم

attachment.php

فایل های ضمیمه

• piss.jpg
    piss.jpg
    19.6 KB · نمایش ها: 101

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از shankimout :
چرا اون موقعه كه پي سي بيلي و وين رو مسخره كرد ( اولاي تاپيك ) اينو نگفتي ؟
چون اون موقع بحث حالت شوخی داشت نسبتا بعد شد بحث علمی ;)

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Getto and Proud In My 6Mbps Internet Cable!! :D
به نقل از shankimout :
بچه ها يكم به لينوكس بخنديم

مثل يه بادكنك ميتركه

attachment.php

البطه اگه تابلو بود شرمنده . بيشتر از اين ديگه حال نداشتم

برادر خيلي لطف مي كني اگر از اين به بعد با اين تاپيك شوخي نكني...به عنوان يه دوست خواهش مي كنم از همگي اين موضوع رو در مرحله اي نگهداريد كه ارزش داره...

شانكيموت جان ما دشمن شما نيستيم...شما هم به همين شكل...نظر همه بجز يه عده كه داستان هاي علمي تخيلي شرح مي دن براي تمامي طرفداران اين تاپيك عزيزه...نظر اونها هم قابل تحصين خواهد بود البته بعد از جوابي كه دريافت مي كنند.

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
IBM and the Brazilian government announced Thursday that they have signed a cooperation agreement to establish a knowledge and technology center, known as CDTC, which will promote and develop open-source and Linux solutions in Brazil.​

اصل خبر

IBM و دولت برزیل امضای قرار داد همکاری برای راه اندازی پایگاهی علمی کاربردی که با نام CDTC شناخته می شود را اعلام کردند.
وظیفه این پایگاه ترویج و توسعه اپن سورس و لینوکس و حل چالش های این حوزه می باشد.

Rockin' on without Microsoft

Sterling Ball, a jovial, plain-talking businessman, is CEO of Ernie Ball, the world's leading maker of premium guitar strings endorsed by generations of artists ranging from the likes of Eric Clapton to the dudes from Metallica.

Humiliated by the experience, Ball told his IT department he wanted Microsoft products out of his business within six months. "I said, 'I don't care if we have to buy 10,000 abacuses,'" recalled Ball, who recently addressed the LinuxWorld trade show. "We won't do business with someone who treats us poorly."

ايشون يه مصاحبه كردن در مورد اينكه چرا لين رو به وين ترجيح دادند...

یه...راک اند رول بی بی...ویت آوت مایکی...یه...دتس ایت! راک ایت بی بی!...
هممم؟
هیچی بگذریم

اصل خبر

اينجا رو هم بخونيد...

آقايون توجه داشته باشيد...كه منافع شخصي برنامه نويسي...در كشور ما تا سال ها يه موضوع دور از دسترس خواهد بود...مگر با تهيه برنامه هاي آبكي تفريحي و يا آموزشي آن! تركتيو...اما شما با اپن سورس و لينوكس مي تونيد جهاني رو به سمت خودتون بكشيد...و اطمينان دارم...شخصي مثل Gregory Carter...كه از خدايان اپن سورس هست...شب ها خيلي راحت مي خوابه...و خوب يه عده رو داره كه بخاطر ايمان قوي ايشون و نه پول و قدرت مرموز بودنش پشتش ايستادگي مي كنن...
نمونه قويش انقلاب سورس فورج كه نيمي از داشته هامون رو مديون اين پايگاه قوي هستيم...

طرفداران مایکروسافت به خاطر خبرهایی که من اینجا درج می کنم سر من داد نزنن...اگر مشکلی دارید برید با منابع مثل سايت Cnet درگير شيد...

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
نوشته من خيلي دردناك بود كه توسط مدير اين بخش پاك شد؟!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
اينجا قبلا چيز ديگهاي بود كه حالا نيست! :D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
اينجا قبلا 1 چيز ديگهاي بود كه حالا نيست ! :D

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببینید دعوا خیلی بالاتر از این حرف هاست و فقط به ویندوز محدود نمیشه
ببینید اکثر مردم یه چیزی رو می خواهند که باهاش کاروشون را بیوفته و البته مایکروسافت و البته به همراه دیگر شرکت هایی نظیر ادوب و اتو دسک دست به این کار زدند
ولی مهمتر از این همه دعوا ها بین لینوکس و ویندوز اینه که خیلی دیگه از شرکت ها نظیر همون اتودسک و ادوب و تا حدودی ماکرومدیا دقیقا یه فضای بسته رو بوجود اوردند تا کسانی رو که کارشون مستقیما با کامپیوتر نیست و توانایی تحقیق علمی رو در مورد اون رو ندارند به گونه ایی بفریبند که تقریبا جایی برای فرار برای اونها نمونه
در واقع بهتره نوک اسلحه رو فقط در مقابل مایکروسافت قرار ندیم و ببینیم که اگه حمایت شرکت هایی نظیر اتو دسک و یا ادوب و یا کوریوس لب (سازنده کورل و پوزر و...) و ماکرومدیا از مایکروسافت نبود آیا مایکروسافت به چینین جایی که امروز هست میرسید. ببینید هممون خوب می دونیم اگه واسط گرافیکی که توسط مایکروسافت توسعه داده نشده بود و برنامه هایی که امروزه توسط شرکت های سازنده برنامه های گرافیکی که در بالا ذکر کردم نبود به هیچ وجه مردم دنبال کامپیوتر نمی رفتند
البته تا اینجا که این گروه نرم افزاری تونستند با بالا بردن کارایی های گرافیکی کامپیوتر باعث استقبال عمومی شوند مشکلی در کار نیست. ولی خوب متاسفانه سو استفاده انها از این بازار گرافیک هستش که باعث میشه اوضاع خراب بشه.و مردم بی چاره به خاطر اینکه به خیال خودشون همیشه اپ تو دیت باشند مرتبا به سراغ نسخه های جدید می رفتند در حالی که همه اونها که با این برنامه ها بصورت حرفه ایی کار کرده باشند متوجه می شند که فرق چندان زیادی بین نسخه های مختلف که هر سال به بازار میاد نیست و تنها دلیل برای این همه اپ تو دیت کردن و بوجود اوردن نسخه های جدید این هست که پول بیشتری به جیب صاحبان این شرکت ها برود

خلاصه تمام حرف این بود که بزرگترین گناهی که این شرکت ها کردند همین سو استفاده کردن از قابلیت های گرافیکی کامپیوتر به نفع خودشون هست که با به وجود اوردن بنیاد های خیریه اون هم توسط بیل گیتس بخشده نخواهد شد

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين نجوا گر عجب آدم فلانجا كشيه ! چقدر متن تايپ كرده احمق ! كل وبلاگ زهرا رو يه جا تايپ كرده !

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از SherlockHolmes :
يكي از حربه هاي هميشگي لينوكسي ها توهين وتشويق به مبارزه دهان به دهان :D هست به پستهاي زير دقت كنيد!
پست از آلفا

اين پست براي تحريك ديگران براي جوابهاي خشم آلود كافيه !!اينطور نيست؟

پست از sutiman

اين هم 1 پست كه تاپيك رو به محل جنگ تبديل كرد!البته اين پستها مسلما فني است درسته؟ ;)
پست از آلفا

دفتر خاطرات عزيز كه تا اينجا خونسردانه پاسخ ميداد باز هم به شوخي به پست بالا كه پاسخ داد:

آلفا باز هم به شوخي و به طو تحريك كننده اي اين طور پاسخ ميده!

بحث علمي از اين پست شروع شد ;)

ما از اين پست نفهميديم ماكروسافت بده يا خوبه يا مثلا ما چي كار كنيم و از همه مهمتر چرا لينوكس خوبه؟

اين هم يك پست براي تحريك طرفين به كش مكش

جواب پست منطقي دفتر خاطراتهم بخونيد

بعد هم چند تا پست لذت بخش كه نجواگر ميخواد از طريق تخريب حال شانكيموت رو بگيره و شانكيموت هم با خونسردي پاسخها باحالي به سوالات بي ربط نجواگر ميده ! نگاه كنيد به پستهاي زير!!

اين پست معنيش كاملا مشخصه يعني داري لاف ميزني و پاسخ رو شانكيموت عزيز اينطور داد

اين هم يك ادعاي خاله زنكي كه احتمالا به عنوان يكي از اثباتهاي فني و بامدرك لينوكسي هاست!!
و يكي از توهينها
آلفا جان شما كه ميگفتي 99% و... مثل انتخابات عراق ميمونه!!ولي عزيز صحبت شما هم منو ياد مصباح يزدي ميندازه ;)

نكته:پول كو؟ اگه هست پس چرا به ما نميدن!! :lol: :lol:

اين هم مسخره ترين پست اينجا!!
گفتن يك مشت توهين و الفاض خاله زنكي شد مدرك و سند
مثلا حرفهاي با مدرك دوستان همين توهينهاشون هست ديگه! نه؟
راستي بلاخره يكي نگفت چرا لينوكس خوبه؟

حرفهاي با دليل دوستان!كه بازهم همراه با توهينه
همه ميدونن كه بيل گيتس داس رو ننوشته بلكه اونو توسعه داده و داس اوليه رو با نويسندش به قيمت 100000 دلار
خريد :D و كه براي سيستم عامل براي ريزپردازنده هاي 16 بيتي 8088 اينتل كه به سفارش شركت IBM بود توسعه داده شد
كمي مطالعه بد نيست! :)
بقيه پستها هم همش توهينه و.....
منم معضرت ميخوام اگه زياده روي كردم
ممنون
ولي لينوكسي ها لطفا ادعاي علمي بودن بحث رو نكنيد كه ناراحت ميشم :lol:
چيزي كه شما گفتيد جز مشتي توهين و تحقير چيز ديگري نبود!!!
و اما در انتها
لينوكس به داشتن طرفداراني مثل شما افتخار نميكنه!

شرلوك جان اوايل بحث انصافا شوخي بود . تو همه پست هاي شوخي ما رو مي زاري ولي خودتو نمي گي كه نوشته بودي: ممنون كه سرشون رو گرم كرده بودي تا من برسم !!!!! پس چي شد ؟ تو مي خواي بگي كه ما منطقي بوديم و طرفداران لينوكس غير منطقي . شايد من قبول كنم اين موضوع رو اما بقيه قبول نمي كنند !!!!1

در ضمن تو مي گي يكي از راهكارهاي لينوكسي ها بحث دهن به دهنه . در حاليكه همه شاهدند بيشترين بحث هاي دهن به دهن رو تو كردي و همه پست ها پر از نقل قول هاي كوتاهه كه بهشون دونه به دونه و با هر نوع حرفي كه خوشت اومده جواب دادي .

تو انتظار داري وقتي يكي مي گه قبل داس سيستم عاملي نبوده و يا يك چيزايي مثل اين من چي جواب بدم ؟

در ضمن همه گفتند لينوكس چرا خوبه . اگر تو نشنيدي فكر نمي كنم مشكل از ما باشه !!!!!!

قربانت . فقط يكم به اعصابت مسلط باش .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
الفا جان پستای طولانی رو کویت نکن
من کاری به دعواهای شما ندارم ولی اینو بخونین
لينوکس هم حفره امنيتي دارد، ايلنا
تهران- خبرگزاري کار ايران
حفره‌‏هاي امنيتي لينوکس, از سوي تامين کنندگان آن کشف شد.
به گزارش سرويس ICT ايلنا, به نقل از پايگاه"اينترنتي", حفره‌‏هاي امنيتي جدي و خطرناکي در دو مولفه‌‏ي لينوکس هشدار داده‌‏اند, که اين حفره‌‏هاي امنيتي به حمله کنندگان امکان فريب کاربران و ترغيب آن ها به مشاهده فايل تصاوير و يا بازکردن يک آرشيو کنترل سيستم کامپيوتر را مي‌‏دهد.
همچنين, شرکت RedHat (تامين کننده لينوکس) از وجود سه حفره امنيتي در LHA که برنامه‌‏اي براي فشرده سازي و منبسط کردن آرشيوهاي LHarc است, خبر داده است.
لازم به ذکر است, شرکت هاي مذکور Patch هاي امنيتي نيز براي اين آسيب پذيري ها ارائه کرده‌‏اند.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
مايکروسافت از کشف ايراد امنيتى خطرناک در محصولات خود خبر داد، آي تي ايران
شرکت "مايکروسافت " اعلام کرد بسيارى از نرم افزارهاى کاربردى اين شرکت
که با تصاوير ديجيتالى از نوع "جيپگ " JPEFG ( ) کار ميکنند، داراى يک ايراد
امنيتى خطرناک هستند.

به گزارش سايت اينترنتى "پيسيورلد"، اين ايراد امنيتى به نفوذگران
رايانه اى امکان ميدهد تا با ترغيب کاربران به بازکردن يک فايل عکس
دست کارى شده ، کنترل رايانه فرد را بدست بگيرند.

اين فايل عکس از نوع "جيپگ " که توسط يک شخص ماهر تغيير يافته ، ممکن
است در يک پايگاه اينترنتى قرار داشته باشد، توسط ايميل براى کاربر ارسال
شود و يا در يک فايل بسته نرم افزارى "آفيس " جاسازى شود.

گستره وسيعى از محصولات مايکروسافت ، از جمله نگارشهاى مختلف سيستم
عامل "ويندوز"، بسته نرم افزارى "آفيس "، نگارشهاى۲۰۰۲ و۲۰۰۳ نرم افزار
مديريت ايميل "آوت لوک " و همچنين نگارش ششم مرورگر اينترنتى "اينترنت
اکسپلورر" در برابر ايراد امنيتى تازه شناسايى شده آسيبپذير هستند.

به علاوه نرم افزارهاى "مايکروسافت ويژوال استوديو"، "دات نت فريموورک "
و نيز ساير نرم افزارهايى که با عکسهاى ديجيتالى "جيپگ " کار ميکنند، در
برابر اين ايراد آسيب پذيرند.

شرکت "مايکروسافت " براى برطرف کردن اين ايراد امنيتى، نرم افزار اصلاحى
محصولات مختلف خود را در سايت اينترنتى شرکت قرار داده و همچنين نرم افزار
کوچکى ارايه کرده که قادر است ديسک سخت رايانه را به منظور شناسايى
نرم افزارهاى آسيب پذير در برابر ايراد امنيتى تازه شناسايى شده ، جستجو
کند.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به به به به!!
من واقعا لذت بردم شرلوک جان از نوشته هات...
دوست عزیز با ندیدن جوابهای من و یا بالا پایین کردنشون به نتیجه ای نمی رسی... حالا خوبه quote هم کردم و باز...
هرچی از من احترام از شما...
واقعا متاسفم این بحث باعث شد حسابی ازت نا امید بشم شرمنده اما کم کم داری به سمت مزخرف نوشتن کامل پیش می ری :rolleyes:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از vmf :
ببینید دعوا خیلی بالاتر از این حرف هاست و فقط به ویندوز محدود نمیشه
ببینید اکثر مردم یه چیزی رو می خواهند که باهاش کاروشون را بیوفته و البته مایکروسافت و البته به همراه دیگر شرکت هایی نظیر ادوب و اتو دسک دست به این کار زدند
ولی مهمتر از این همه دعوا ها بین لینوکس و ویندوز اینه که خیلی دیگه از شرکت ها نظیر همون اتودسک و ادوب و تا حدودی ماکرومدیا دقیقا یه فضای بسته رو بوجود اوردند تا کسانی رو که کارشون مستقیما با کامپیوتر نیست و توانایی تحقیق علمی رو در مورد اون رو ندارند به گونه ایی بفریبند که تقریبا جایی برای فرار برای اونها نمونه
در واقع بهتره نوک اسلحه رو فقط در مقابل مایکروسافت قرار ندیم و ببینیم که اگه حمایت شرکت هایی نظیر اتو دسک و یا ادوب و یا کوریوس لب (سازنده کورل و پوزر و...) و ماکرومدیا از مایکروسافت نبود آیا مایکروسافت به چینین جایی که امروز هست میرسید. ببینید هممون خوب می دونیم اگه واسط گرافیکی که توسط مایکروسافت توسعه داده نشده بود و برنامه هایی که امروزه توسط شرکت های سازنده برنامه های گرافیکی که در بالا ذکر کردم نبود به هیچ وجه مردم دنبال کامپیوتر نمی رفتند
البته تا اینجا که این گروه نرم افزاری تونستند با بالا بردن کارایی های گرافیکی کامپیوتر باعث استقبال عمومی شوند مشکلی در کار نیست. ولی خوب متاسفانه سو استفاده انها از این بازار گرافیک هستش که باعث میشه اوضاع خراب بشه.و مردم بی چاره به خاطر اینکه به خیال خودشون همیشه اپ تو دیت باشند مرتبا به سراغ نسخه های جدید می رفتند در حالی که همه اونها که با این برنامه ها بصورت حرفه ایی کار کرده باشند متوجه می شند که فرق چندان زیادی بین نسخه های مختلف که هر سال به بازار میاد نیست و تنها دلیل برای این همه اپ تو دیت کردن و بوجود اوردن نسخه های جدید این هست که پول بیشتری به جیب صاحبان این شرکت ها برود

خلاصه تمام حرف این بود که بزرگترین گناهی که این شرکت ها کردند همین سو استفاده کردن از قابلیت های گرافیکی کامپیوتر به نفع خودشون هست که با به وجود اوردن بنیاد های خیریه اون هم توسط بیل گیتس بخشده نخواهد شد
تا حدی با نظر شما موافقم مخصوصا در مورد Rhapsody. شرکت Apple در سال 97 نسخه جدید سیستم عاملش رو همزمان برای PC ارائه داد اما Adobe,Macromedia,Microsoft و... اعلام کردن علاقه ای به نرم افزار نوشتن براش ندارن و برای همین نسخه PC متوقف شد و نسخه مکینتاش تا الان ادامه پیدا کرده.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از mehrdad1355 :
الفا جان پستای طولانی رو کویت نکن
من کاری به دعواهای شما ندارم ولی اینو بخونین
لينوکس هم حفره امنيتي دارد، ايلنا
تهران- خبرگزاري کار ايران
حفره‌‏هاي امنيتي لينوکس, از سوي تامين کنندگان آن کشف شد.
به گزارش سرويس ICT ايلنا, به نقل از پايگاه"اينترنتي", حفره‌‏هاي امنيتي جدي و خطرناکي در دو مولفه‌‏ي لينوکس هشدار داده‌‏اند, که اين حفره‌‏هاي امنيتي به حمله کنندگان امکان فريب کاربران و ترغيب آن ها به مشاهده فايل تصاوير و يا بازکردن يک آرشيو کنترل سيستم کامپيوتر را مي‌‏دهد.
همچنين, شرکت RedHat (تامين کننده لينوکس) از وجود سه حفره امنيتي در LHA که برنامه‌‏اي براي فشرده سازي و منبسط کردن آرشيوهاي LHarc است, خبر داده است.
لازم به ذکر است, شرکت هاي مذکور Patch هاي امنيتي نيز براي اين آسيب پذيري ها ارائه کرده‌‏اند.
خوب مشخصه هر سیستم عاملی حفره امنیتی داره همونطور که FreeBSD و... هم دارن موضوع فراتر از یکی دو تا patch هست.

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از M@fia :
اين نجوا گر عجب آدم فلانجا كشيه ! چقدر متن تايپ كرده احمق ! كل وبلاگ زهرا رو يه جا تايپ كرده !

خیلی مخلصیم...مافیا..."احمق...و فلان جا كش هم شديم"...بچه ها من واقعا با اينا چكار كردم انقدر منو مي كوبن؟ يكي كه بي طرفه بياد بگه من چيكار كردم؟!...

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستي شما با سيستم كامندر كار مي كرديد درسته؟
مي تونيد بگيد بعد از اينكه اين نرم افزار رو از سيستم پاك مي كرديد چه اتفاقي براي MBR مي افتاد؟!
من فراموش كردم...

Quote:
اگر از طريق ويزارد خودش پاك كني كانفيگوريشن بوت رو به همون صورت اولييه قبل از نصب در مياره . جور ديگشو امتحان نكردم ولي ميشه از C:\boot.ini هم استفاده كرد

خب می دونی شانکیموت که بعد از نصب SC يك MBR كاستيوم شده داريم
در SC 5.0 كه مربوط مي شه با سالي كه من به اين برنامه گيردادم
يك مشكل داشت اين نرم افزار كه البته الان در نسخه 7 حل شده...بعد از حذف اين برنامه...MBR كاستيوم شده به حالت ابتدايي باز نمي گشت و شما با C:\boot.ini نمي تونستيد چيزيو تغيير بديد...و ويندوز XP هم نبود كه از ريپير براي نوشتن MBR جديد استفاده كنيد...بنابر اين سيستم به صورت مولتي پل ديوايس بالا ميومد...تنها راه استفاده از وين 2000 بود...و يا پارتيشن مجيك ( ري استور كردن MBR )...و اون زمان خسارات زيادي به بار آورد...و سيستم كامندر كلي محكوم شد...

بالا