برگزیده های پرشین تولز

× انجمن مخالفان بيلي و مايكروسافت ×

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از a Truth Seeking :
mostafa_gm جان برای بنده هیچ چیز جای نرم افزارهای Open Source رو نمی گیره.
فقط همین ...
راستشو بخواي من تا حالا خيري از اين نرم افزار هاي رايگان و اوپن سورس نديدم. اينقدر كار كردن باهاشون سخته و دردسر داره كه من شخصا حاضرم پول بدم ولي درگير اين جور بازيا نشم. البته منظور من لينوكس نيست نميدونم تا حالا سروكارت به اين جور نرم افزار ها افتاده؟ واقعا اعصاب برا آدم نميزارن تا بخوان كار آدمو راه بندازن هزار جور ادا درميارن هر كامپوننتشو بايد از يه جا گير بياري و وقتي به هم ميچسبونيشون تازه ميبيني با هم سازگاري ندارن.
ولي خوب در مورد لينوكس همينو ميتونم بگم كه ظاهرا اونم داره به سمت تجاري شدن پيش ميره و در مورد ويندوز من فكر نميكنم كه كسي باهاش به مشكل بربخوره حتي اگه بحث WTO و این برنامه ها باشه همونطور که الان تو خیلی از این دسته کشورها از ویندوز ثبت نشده استفاده میکنن بدون مشکل، ولی خوب سازمانهای دولتی باید کور شن پولشو بدن استفاده کنن.

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
عمو فقط بيلي

بريد با لينوكس اسباب بازي دلتون خشك كنيد و حسادتم نفرمائيد. بيلي جان نبود بايد قيد پي تي رو ميزديم چون لينوكسي هم نبود

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از amd>intel :
عمو فقط بيلي

بريد با لينوكس اسباب بازي دلتون خشك كنيد و حسادتم نفرمائيد. بيلي جان نبود بايد قيد پي تي رو ميزديم چون لينوكسي هم نبود
83.gif
83.gif
83.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
يه زماني من به تنهايي در مقابل لشگر ظلم و جور لينوكس مقاومت شجاعانه اي ميكردم!!

بعد دفتر و شانكي هم اومدن!!
168.gif
168.gif

اون زمان شما هنوز موز بودين در جنگلها آمازون!!
168.gif
168.gif
168.gif
168.gif

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از SherlockHolmes :
يه زماني من به تنهايي در مقابل لشگر ظلم و جور لينوكس مقاومت شجاعانه اي ميكردم!!

بعد دفتر و شانكي هم اومدن!!
168.gif
168.gif

اون زمان شما هنوز موز بودين در جنگلها آمازون!!
168.gif
168.gif
168.gif
168.gif

تبليغ تاپيك ممنوع!!!

در ضمن:
مرگ بر گوگل
مرگ بر لينوكس
مرگ بر روباه
مرگ موزيلا
مرگ بر گودزيلا

زنده باد مايكروسافت
زنده باد عمو بيلي
زنده باد IE
زنده باد نمي دونم چي چي
زنده باد ويندوز

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از a Truth Seeking :
mostafa_gm جان برای بنده هیچ چیز جای نرم افزارهای Open Source رو نمی گیره.
فقط همین ...
دقیقا ، کاملا تایید میشه !

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از mahdi206 :
تبليغ تاپيك ممنوع!!!

در ضمن:
مرگ بر گوگل
مرگ بر لينوكس
مرگ بر روباه
مرگ موزيلا
مرگ بر گودزيلا

زنده باد مايكروسافت
زنده باد عمو بيلي
زنده باد IE
زنده باد نمي دونم چي چي
زنده باد ويندوز
هویج
تو اصلا چکاره هستی که دست میبری توی شعار مردم؟
مرگ بر مایکروسافت
مرگ بر پارس آنلاین
مرگ بر ایران خودرو
مرگ بر رسالت

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از mostafa_gm :
واي واي واي چرا انحصار طلب؟
خوب زحمت كشيده برنامه نوشته ميفروشدش ديگه مثل همه فروشنده هاي ديگه از تقلب و دزدي هم بدش مياد!
انحصارطلب چون در خیلی موارد محصولاتشو به کاربر تحمیل می کنه و ضد رقابتی عمل می کنه.
به نقل از mostafa_gm :
راستشو بخواي من تا حالا خيري از اين نرم افزار هاي رايگان و اوپن سورس نديدم. اينقدر كار كردن باهاشون سخته و دردسر داره كه من شخصا حاضرم پول بدم ولي درگير اين جور بازيا نشم. البته منظور من لينوكس نيست نميدونم تا حالا سروكارت به اين جور نرم افزار ها افتاده؟ واقعا اعصاب برا آدم نميزارن تا بخوان كار آدمو راه بندازن هزار جور ادا درميارن هر كامپوننتشو بايد از يه جا گير بياري و وقتي به هم ميچسبونيشون تازه ميبيني با هم سازگاري ندارن.
ولي خوب در مورد لينوكس همينو ميتونم بگم كه ظاهرا اونم داره به سمت تجاري شدن پيش ميره و در مورد ويندوز من فكر نميكنم كه كسي باهاش به مشكل بربخوره حتي اگه بحث WTO و این برنامه ها باشه همونطور که الان تو خیلی از این دسته کشورها از ویندوز ثبت نشده استفاده میکنن بدون مشکل، ولی خوب سازمانهای دولتی باید کور شن پولشو بدن استفاده کنن.
متاسفانه یه ذهنیت غلطی که در ایران و حتی خارج از کشور وجود داره نرم افزار بازمتن/آزاد رو با برنامه هایی که هکرها(نه اون تعریف کلیشه ای از هکر) می نویسن اشتباه می گیرن. همین چند وقت پیش در یک سایت خارجی یه بنده خدایی اومد گفت آقا لطفا کمکم کنید من با برنامه های Open Source کار نکردم نمی دونم فلان برنامه رو چطوری نصب و استفاده کنم!
Open Source بودن یک نرم افزار رو سخت یا ناقص نمی کنه. اما وقتی اکثر توسعه دهنده های برنامه های OpenSource هکر باشن رابط گرافیک و... براشون بچه بازیه حتی اونهاییشونم که معتقدن لازمه گاهی با درک اشتباه بدتر خرابش می کنن. مثلا محیط KDE برای پیغامهای هشدار افکت شیکستن شیشه گذاشته که دفعه های اول آدم سکته می کنه!
اما نمی شه گفت چون Open Source بود اینجوره. Firefox,OpenOffice و برنامه های OpenSource در مکینتاش نمونه های عالی بر نگرش درست به رابط کاربر در برنامه های Open Source هستن.
به نقل از amd>intel :
عمو فقط بيلي
البته این حرف به نظرم اکثرش شوخی هست درسته؟ به هرحال لینوکس اسباب بازی نیست لااقل از اون اسباب بازیهاییه که محدودیت سنی دارن به خاطر خطرناک بودن!!
موفق باشید

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
انحصارطبل چون در خیلی موارد محصولاتشو به کاربر تحمیل می کنه و ضد رقابتی عمل می کنه.
باز هم مجبورم بگم شركت تجاري با بنگاه خيريه متفاوته!!شما هرچي ميخوايد بگيد بگيد ولي منم اگه جاي مايكروسافت بودم شركتهاي رقيبمو از بين ميبردم!!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از irgamer :
انحصارطلب چون در خیلی موارد محصولاتشو به کاربر تحمیل می کنه و ضد رقابتی عمل می کنه.
البته ميشه گفت اين يه جور رقابته
به نقل از irgamer :
متاسفانه یه ذهنیت غلطی که در ایران و حتی خارج از کشور وجود داره نرم افزار بازمتن/آزاد رو با برنامه هایی که هکرها(نه اون تعریف کلیشه ای از هکر) می نویسن اشتباه می گیرن. همین چند وقت پیش در یک سایت خارجی یه بنده خدایی اومد گفت آقا لطفا کمکم کنید من با برنامه های Open Source کار نکردم نمی دونم فلان برنامه رو چطوری نصب و استفاده کنم!
Open Source بودن یک نرم افزار رو سخت یا ناقص نمی کنه. اما وقتی اکثر توسعه دهنده های برنامه های OpenSource هکر باشن رابط گرافیک و... براشون بچه بازیه حتی اونهاییشونم که معتقدن لازمه گاهی با درک اشتباه بدتر خرابش می کنن. مثلا محیط KDE برای پیغامهای هشدار افکت شیکستن شیشه گذاشته که دفعه های اول آدم سکته می کنه!
اما نمی شه گفت چون Open Source بود اینجوره. Firefox,OpenOffice و برنامه های OpenSource در مکینتاش نمونه های عالی بر نگرش درست به رابط کاربر در برنامه های Open Source هستن.
موفق باشید
راستش من منظورم برنامه هاي هك شده نبود چون اكثر اونها برنامه هاي پولي هستن كه هك شدن پس مشكلي كه گفتم رو ندارن من بيشتر منظورم برنامه هاي Open Source بودش حتی اونهایی که باید برای استفاده ازشون پول بدی. من خودم یه نرم افزار Open Source گرفته بودم به قیمت 100 دلار بابام دراومد تا تونستم کار کردن باهاشو یاد بگیرم حتی کامپایل هم نشده بود!!!. ولی نرم افزار های مشابهی به قیمت های خیلی بیشتر وجود داشت که اصلا اون دردسرها رو نداشت و من چون پولم نمیرسید مجبور بودم که با اداهاش کنار بیام. نمیدونم شاید طراحای این برنامه ها همونطور که گفتی مخاطبشون رو خیلی دست بالا میگیرن و فکر میکنن که با ارائه سورس برنامه کاربر دیگه هر مشکلی رو خودش میتونه برطرف کنه ولی خوب اینطوری که نیست. مثلا من ترجیح میدم اگه یه روزی بخوام از لینوکس استفاده کنم برم نسخه ای از اونو پیدا کنم که حداقل صاحب و پدر مادر داشته باشه حتی اگه پولی باشه.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Bahreyni :
هویج
تو اصلا چکاره هستی که دست میبری توی شعار مردم؟
مرگ بر مایکروسافت
مرگ بر پارس آنلاین
مرگ بر ایران خودرو
مرگ بر رسالت
چند وقتي بود دلمان براي اينها تنگ شده بود ، دل ما را وا كردي بحريني جان! :D
در ضمن حرفهاي آقا مصطفي تاييد ميشه. نبايد به صرف اينكه يه برنامه open source هستش همه چي رو در مورد customization محيط كاري برنامه به كاربر سپرد. به نظر من بهتره كه هر چه بيشتر امكانات user friendly در برنامه براي تغييرات محيط كاري اون برنامه تامين بشه نه اينكه بگه خب اين open source هست بالاخره يكي تو دنيادپيدا ميشه مياد براش يه plugin ميسازه ما هم ميديم به خورد مردم.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از SherlockHolmes :
باز هم مجبورم بگم شركت تجاري با بنگاه خيريه متفاوته!!شما هرچي ميخوايد بگيد بگيد ولي منم اگه جاي مايكروسافت بودم شركتهاي رقيبمو از بين ميبردم!!
من و تو ممکنه برداشتمون از موضوع متفاوت باشه اما قانون اروپا و آمرکیا اجازه انحصار طلبی و ضد رقابت عمل کردن رو نمی دن.
به نقل از mostafa_gm :
راستش من منظورم برنامه هاي هك شده نبود چون اكثر اونها برنامه هاي پولي هستن كه هك شدن پس مشكلي كه گفتم رو ندارن من بيشتر منظورم برنامه هاي Open Source بودش حتی اونهایی که باید برای استفاده ازشون پول بدی.
همونطور که گفتم منظورم از هکرها اون افرادی نبود که به عنوان هکر در ایران ازشون یاد می شه. هکر به معنای واقعی یعنی یک فرد خیلی حرفه ای در کامپیوتر و تا حدی شبیه اصطلاح Geek هست.
به نقل از mostafa_gm :
من خودم یه نرم افزار Open Source گرفته بودم به قیمت 100 دلار بابام دراومد تا تونستم کار کردن باهاشو یاد بگیرم حتی کامپایل هم نشده بود!!!
پس شما یک برنامه رو خریدید که می تونید کدهاش رو استفاده و دستکاری بکنید. اما چرا برای نصبش مجبورید خودتون کامپایل کنید؟ حتما بسته های rpm,deb و... هم داشته اما اگر نداره کامپایل کردن عملی ترین راه برای نصب برنامه روی توزیعهای مختلف لینوکس هست.
به نقل از mostafa_gm :
مثلا من ترجیح میدم اگه یه روزی بخوام از لینوکس استفاده کنم برم نسخه ای از اونو پیدا کنم که حداقل صاحب و پدر مادر داشته باشه حتی اگه پولی باشه.
می شه منظورتونو واضحتر توضیح بدید؟
به نقل از mahdi206 :
نبايد به صرف اينكه يه برنامه open source هستش همه چي رو در مورد customization محيط كاري برنامه به كاربر سپرد.
که همچین اتفاقی درمورد Firefox و برنامه هایی که یاد کردم نیافتاده.
به نقل از mahdi206 :
به نظر من بهتره كه هر چه بيشتر امكانات user friendly در برنامه براي تغييرات محيط كاري اون برنامه تامين بشه
در Firefox خیلی به کاربر پسند بودن اهمیت داده شده و جالبه بدونید نسخه 1.1 اصول رابط کاربر Apple و Gnome رو هم رعایت کرده.
به نقل از mahdi206 :
نه اينكه بگه خب اين open source هست بالاخره يكي تو دنيادپيدا ميشه مياد براش يه plugin ميسازه ما هم ميديم به خورد مردم.
یعنی الان Firefox برای کار کردن محتاج اضافه شونده است؟ قطعا نه! اما IE چطور؟ برای tab باید toolbar نصب کنی. برای RSS برنامه اضافه شونده. theme پذیر نیست و... . بیش از حد بی انصافی نمی کنید؟
موفق باشید

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از irgamer :
همونطور که گفتم منظورم از هکرها اون افرادی نبود که به عنوان هکر در ایران ازشون یاد می شه. هکر به معنای واقعی یعنی یک فرد خیلی حرفه ای در کامپیوتر و تا حدی شبیه اصطلاح Geek هست.

پس شما یک برنامه رو خریدید که می تونید کدهاش رو استفاده و دستکاری بکنید. اما چرا برای نصبش مجبورید خودتون کامپایل کنید؟ حتما بسته های rpm,deb و... هم داشته اما اگر نداره کامپایل کردن عملی ترین راه برای نصب برنامه روی توزیعهای مختلف لینوکس هست.

می شه منظورتونو واضحتر توضیح بدید؟
نه برای نصبش نگفتم برای استفاده ازش تو ویندوز باید کامپایلش میکردم چون فایل اجرایی نداشت!! که این کار هم چیزی حدود 10 تا 12 دقیقه طول میکشید! البته منکر قابلیتهای اون برنامه نمیشم چون واقعا برنامه عالی بود ولی خوب همچین مشکلاتی داشت و کلا کار کردن باهاش خیلی سخت بود. من نظرمو در مورد چند تا برنامه اوپن سورس که دیدم گفتم که شاید برای افراد حرفه ای تر نوشته میشه، نميدونم.
در مورد اون نسخه پولي هم ميگم اگه حداقل مشكلي پيش بياد يا احتياج به آپديت داشته باشه آدم بدونه بايد كجا بره گرچه در مورد نسخه هاي مختلف لينوكس هم همينطوره (يعني پدر و مادر دار هستن) ولي براي امكانات بيشتر و ساپورت خوب بايد به شركت پول پرداخت كنيم.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
عجیبه برنامه های OpenSource معمولا قواعد دنیای ویندوز رو رعایت می کنند و اگر Installer هم نذارن لااقل Binary تهیه می کنن. اشکالی نداره اسم اون برنامه رو بپرسم؟
اما درمورد توزیعهای پدر و مادر دار لینوکس. در دنیای لینوکس و نرم افزار آزاد پولی بابت نرم افزار معمولا پرداخت نمی شه بلکه برای پشتیبانی پرداخت می شه. اما پشتیبانی هایی مثل دریافت بروزرسانی در اکثر توزیعا به رایگان هست.
موفق باشید

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از irgamer :
عجیبه برنامه های OpenSource معمولا قواعد دنیای ویندوز رو رعایت می کنند و اگر Installer هم نذارن لااقل Binary تهیه می کنن. اشکالی نداره اسم اون برنامه رو بپرسم؟
اما درمورد توزیعهای پدر و مادر دار لینوکس. در دنیای لینوکس و نرم افزار آزاد پولی بابت نرم افزار معمولا پرداخت نمی شه بلکه برای پشتیبانی پرداخت می شه. اما پشتیبانی هایی مثل دریافت بروزرسانی در اکثر توزیعا به رایگان هست.
موفق باشید
امتناع مايكروسافت از همكاري با جامعه Open-Source
ايتنا

مايكروسافت هيچ برنامه‌اي براي بردن برنامه‌ها به محيط لينوكس ندارد

ايتنا - مسئولين مايكروسافت، همكاري با توسعه‌دهندگان نرم‌افزار Open-Source براي ارتقاي محصولات مايكروسافت به بالاترين سطح سيستم‌هاي عامل مثل لينوكس را نپذيرفتند.
آقاي استوارت كوهن، مدير OSDL (يا Open Source Development Labs)که يک كنسرسيوم جهاني جهت افزايش تقاضا براي لينوكس است، درباره همكاري با مايكروسافت نيز مطالبي گفته است. سخنگوي OSDL خانم جنيفر كلوئر گفته است: OSDL همواره اين ايده را در ذهن خود داشته كه مايكروسافت به مشتري‌هايش توجه خواهد كرد و راهي را براي پيوستن به Open-Source پيدا مي‌كند. اما درحال حاضر هيچ تلاشي براي همكاري ديده نشده است. آقاي استوارت نظرات خود را طبق انتظارات آينده‌اش بيان كرده، اما هيچ ملاقاتي در پشت پرده يا توافقات پنهاني وجود ندارد.
درحالي كه صحبت‌هاي كوهن اين ذهنيت را به وجود آورد كه OSDL دست به معامله با مايكروسافت بزند، مسئولين اين شركت، سرسختانه بر سر سياست‌هاي طولاني مدت خود ايستاده‌اند و علاقه‌اي به تغيير و تحول، عليرغم توسعه Open-Source نشان نمي‌دهند.
يك سخنگوي ديگر مايكروسافت گفته است: باتوجه به اين كه مايكروسافت شروع به توسعه برنامه‌هايي در محيط Open-Source نموده است، من تاييد مي‌كنم كه مايكروسافت هيچ برنامه‌اي براي بردن برنامه‌ها به محيط لينوكس ندارد.
مدير ارشد استراتژي platform در مايكروسافت آقاي مارتين تيلور طي يك ايميل هرگونه همكاري مايروسافت با OSDL را رد نمود.
وي گفت: ما به استراتژي خود در محيط ويندوز ادامه خواهيم داد. ما بر اين باوريم كه ويندوز نسبت به ساير رقبايش از جمله لينوكس، ارزش تجاري بالاتر و هزينه‌هاي مستمر كمتري براي مشتري دارد.
به هرحال آقاي تيلور تاييد كرد كه مايكروسافت همكاري محدودي با سازنده‌هاي متعددي دارد. او مي‌گويد: ما مي‌دانيم كه بسياري از مشتري‌هايمان در محيطي چندگانه مشغول بكارند و به كار با مشتري، شركا و صنعت براي براي ارائه راهكار جهت برآورده ساختن نياز مشتري تاكيد داريم.
او اشاره كرد كه مايكروسافت طي توافقي با موتورلا اجازه ساخت تلفن‌هاي Linux-powered شامل پروتكل ActiveSync مايكروسافت را داده است.
مايكروسافت مجوز فناوري‌هاي اصلي مدياي ويندوز را در توربولينوكس داده تا از اين فناوري‌ها در مجموعة لينوكس بهره بگيرند.
آقاي كوهن اعلام كرده است كه به تشويق براي استفاده از لينوكس ادامه خواهد داد و از خدمات Claude Beullens استفاده خواهند كرد. وي داراي تجربه‌اي سي ساله در سرمايه گذاري، فروش و بازاريابي است.
همچنين داراي سابقه در زمينه مهندسي، فروش و مديريت بازاريابي در شركت‌هاي آپولو كامپيوتر، HP، AMC و MC2 مي‌باشد. او مسلط به زبان‌هاي انگليسي، فرانسوي، آلماني، دانماركي و لوكزامبوركي مي‌باشد.
مدير شركت تهيه كننده سخت‌افزار و ارتباطي Digium ،آقاي مارك اسپنسر به اينكه مايكروسافت از محيط لينوكس استفاده نخواهد كرد، متقاعد نيست.
وي مي‌گويد: مايكروسافت هم اكنون تعدادي از متخصصانش را به مطالعه درباره فناوري Open-Source واداشته است.
در بازار امروز Open-Source يك واقعيت است. مايكروسافت اراده جالبي براي دور نگاه داشتن خود از توسعة فناوري‌هاي جديد دارد. البته مايكروسافت دوست دارد كه پيش از قبول هر چيز، ابتدا آن را بيازمايد.
تصميم اخير اين شركت براي اشتراك كد منبع (اصلي) با ساير توسعه دهندگان نرم‌افزار نشان‌دهنده اينست كه مايكروسافت علاقه به پيوستن به بازار Open-Source دارد.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
چند روز فرصت براي دريافت لينوكس مجاني Linspire)

شركت Linspire كه فروشنده‌ي لينوكس است، از آن هنگام كه يك برنامه‌نويس مستقل نام پروژه‌ي خود را «Freespire» گذاشته، اعلام كرده است كه از اينك تا روز پانزدهم شهريورماه، نسخه‌ي Linspire پنجاه دلاري خود را به كنار مي‌گذارد.

«Freespire» كه از هفته‌ي گذشته بر روي سايت توزيع‌كننده‌ي محصولات Open Source به آدرس Distrowatch.com قرار گرفته، توسط فردي به نام «اندرو بتز» تهيه شده است. منظور از Freespire ، يك پروژه‌ي خصوصي‌ست كه اجزاي Open Source مختلف از گنجينه‌ي Source هاي در دسترس و رايگان سيستم عامل Linspire را تركيب كرده است.

«اندرو بتز» مدعي شده است كه ديگران، Freespire را براي سايت Distrowatch.com ارسال كرده اند و در سايت خود، يادداشتي را با اين مضمون گذاشته است كه «اين پروژه، نسخه‌ي رايگان سيستم عامل Linspire نيست و توسط شركت Linspire Inc تهيه نشده است.»

شركت Linspire در اظهار نظري گفته است: «نام Freespire موجب سر در گمي مي‌شود. اين اسم، چنين القا مي‌كند كه نسخه‌ي رايگان Linspire است. در حالي كه چنين نيست. Freespire واقعي، نرم‌افزاري‌ست كه به صورت رايگان، Linspire را در اختيار كاربران قرار دهد»

يك كد كوپن ديجيتالي براي داونلود كردن نسخه‌ي Linspire 5.0 Linux تا پايان روز سه‌شنبه (پانزدهم شهريور) توسط شركت Linspire پذيرفته خواهد شد. جزييات پيشنهاد و دستورات لازم براي آن كه چه گونه مي‌توان كد كوپن را دريافت كرد، در سايت Linspire منعكس شده است.

حال آن كه از روز دهم شهريورماه، سرورهاي Linspire از رمق افتاده اند، تا جايي كه بسياري از تلاش‌هاي كاربران براي دريافت كوپن رايگان، راه به جايي نبرده است.

سخن‌گوي شركت Linspire گفته است:«بايد صبور تر از اين باشيد. از آن جايي كه همه يك نسخه‌ي رايگان مي‌خواهند، سرورها تحت بار شديد قرار گرفته اند.»

sfouladi

Registered User
لایک‌ها
4
ببخشيد، شماها كه از بيلي بدتون مياد، همين آلان ويندوزاتونو پاك كنيد. آخه ويندوز استفاده مي‌كنيد، ضد اونم هستين

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
به نقل از sfouladi :
ببخشيد، شماها كه از بيلي بدتون مياد، همين آلان ويندوزاتونو پاك كنيد. آخه ويندوز استفاده مي‌كنيد، ضد اونم هستين

به دليل اينكه نود درصد برنامه هايي كه باهاشون كار داريم روي ويندوز اجرا ميشن ! وگرنه هيچ كس اين ويندوز مزخرف كه مثل دختربچه هاي 10 ساله زور قهر مي كنه و هنگ مي كنه و قاط مي زنه رو نمي خواد !!!
اگر هم دقت كنيد 50 درصد نرم افزار هاي برنامه نويسي را مايكروسافت اومده طوري طراحيشون كرده كه فقط بشه باهاش براي ويندوز برنامه نويسي كرد !
حتي مايكروسافت خودش مي ياد نرم افزار هاي پر كاربري مثل آفيس رو براي ويندوز مي نويسه كه ويندوزش فروش بره و گسترش پيدا كنه !
هرچند كه اينها يك سياست هاي تبليغي هستند اما اگر ويندوز واقعا چيز خوبي بود نيازي به اين كار ها نبود ! مثل لينوكس كه با اين همه كمبود هر روز داره محبوبتر ميشه ... ;)

بالا