برگزیده های پرشین تولز

˙·٠•●☆ هدیه تهرانی ☆●•٠·˙

Gift Super Star

Registered User
لایک‌ها
2,671

˙·٠•●☆ درود به تمام دوستداران هدیه تهرانی ☆●•٠·˙

هدف از ایجاد این تاپیک، گرد اومدن هواداران و دوستاران هدیه تهرانی، تو این سایت و در دنیای مجازیست.

از اشخاصی که دوستدار هدیه هستند، میخوام که تو این تاپیک فعالیت کنن و عکسها و اخبار مریوط به هدیه رو تو این بخش قرار بدن.

از اون دسته عزیزانی هم که از هدیه خوششون نمیاد میخوام که، اینجا فعالیت نکنن.

لطفا به پستهایی (عکس-مطلب) که قبلا قرار داده شده است دقت کنید و از گذاشتن پست تکراری خودداری کنید.

با تشکر ...
64097003852200834049.gif

78409065667672602680.png

Gift Super Star

Registered User
لایک‌ها
2,671
بیوگرافی هدیه تهرانی

هدیه تهرانی (۴ تیر ۱۳۵۱) بازیگر سینما و برندۀ دو جایزه سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر می‌باشد.
شروع کارنامه بازیگری وی با بازی در فیلم سلطان به کارگردانی مسعود کیمیایی در سال ۱۳۷۵ بود.

جوایز

• برنده جایزه از جشنواره بین‌المللی فیلم پیونگ یانگ برای بازی در فیلم پارتی - ۱۳۸۱
  • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم چهارشنبه سوری- ۱۳۸۴
  • برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم چهارشنبه سوری از دهمین جشن خانه سینما
  • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از هفدهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم قرمز - ۱۳۷۷

فیلم‌شناسی

98439906384058227408.png

نمایشگاه عکس

در سال ۱۳۸۸ هدیه تهرانی ۱۹۸ عکس خود را در طبقات مختلف خانه هنرمندان و در نمایشگاه عکس «آبان گان» به نمایش گذاشت.این عکس‌ها از ۵۰۰ هزار تا ۸ میلیون تومان قیمت گذاری شده بود.[SUP][۱][/SUP] او در جلسه‌ای که با نمایندگان رسانه‌ها در مورد این نمایشگاه داشت با انتقاد سخت آنان مواجه شد و با چشمانی گریان این جلسه را ترک کرد.[SUP][۲][/SUP] در حالیکه هدیه تهرانی اعلام کرد که برای برگزاری این نمایشگاه ۲۲۰ میلیون تومان از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری وام دریافت کرده، سخنگوی این سازمان مبلغ این وام را ۸۰ میلیون [SUP][۳][/SUP] و حمید بقایی رئیس سازمان ۱۲۰ میلیون تومان اعلام کرد.[SUP][۴][/SUP]

Gift Super Star

Registered User
لایک‌ها
2,671
خواهر هدیه تهرانی

25709461353173193950.jpg

مادر هدیه تهرانی

23805845072968803474.jpg

این مصاحبه هم یه کم قدیمیه،ولی خوندنش خالی از لطف نیست.

23680537988271498339.jpg

14103688216062988557.jpg

hamed-ss

Registered User
لایک‌ها
177

˙·٠•●☆ درود به تمام دوستداران هدیه تهرانی ☆●•٠·˙

هدف از ایجاد این تاپیک، گرد اومدن هواداران و دوستاران هدیه تهرانی، تو این سایت و در دنیای مجازیست.

از اشخاصی که دوستدار هدیه هستند، میخوام که تو این تاپیک فعالیت کنن و عکسها و اخبار مریوط به هدیه رو تو این بخش قرار بدن.

از اون دسته عزیزانی هم که از هدیه خوششون نمیاد میخوام که، اینجا فعالیت نکنن.

لطفا به پستهایی (عکس-مطلب) که قبلا قرار داده شده است دقت کنید و از گذاشتن پست تکراری خودداری کنید.

با تشکر ...
64097003852200834049.gif

حرکت خوبی بود.
جای این تاپیک خالی بود.
آورین.........................

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
من از این تاپیک خوشمان میاید اما کاش بهتر بود عکسهای خانوادگی ایشون رو برای عموم منتشر نکنید.اینطوری هدیه هم راضی تر بود ....من با ایشون در ارتیاط بودم و میدانم که این جریان را عرض کردم .
لطفا اگر امکانش باشد 2 عکس از خانوادگی خصوصی ایشان را حذف کنید...........کلا کار درستی نیست بیایید از حریم خانوادگی دیگران هم احترام بگذاریم
سپاس

Gift Super Star

Registered User
لایک‌ها
2,671
سلام
من از این تاپیک خوشمان میاید اما کاش بهتر بود عکسهای خانوادگی ایشون رو برای عموم منتشر نکنید.اینطوری هدیه هم راضی تر بود ....من با ایشون در ارتیاط بودم و میدانم که این جریان را عرض کردم .
لطفا اگر امکانش باشد 2 عکس از خانوادگی خصوصی ایشان را حذف کنید...........کلا کار درستی نیست بیایید از حریم خانوادگی دیگران هم احترام بگذاریم
سپاس

درسته.منم با دوستمون موافقم.
از آقا حامد هم میخوام در اسرع وقت اون دو عکس رو حذف کنه.

cafe-naderi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.اقا عكساشو وردار اين چه كاريه اخه.قراره كانديداي شوراي شهر تهران بشه.

hamed-ss

Registered User
لایک‌ها
177
سلام
سپاس

درسته.منم با دوستمون موافقم.
از آقا حامد هم میخوام در اسرع وقت اون دو عکس رو حذف کنه.

سلام.اقا عكساشو وردار اين چه كاريه اخه.قراره كانديداي شوراي شهر تهران بشه.

دوستان ما تسلیم شدیم بخدا.:blink:
حذف شد خیالتون راحت.
اما اصلا نیت بدی نداشتم.منم مثل شما ارادت دارم به ایشون.حق با شما بود عکسها حذف شد.:worried:

Gift Super Star

Registered User
لایک‌ها
2,671

آیا این هنرپیشه تایید صلاحیت خواهد شد؟

آیا هدیه تهرانی رقیب انتخاباتی خواهد داشت؟

%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87.jpg

۲۶ فروردین، نام نویسی نامزدهای چهارمین انتخابات شورای شهر آغاز می شود؛ بر اساس شنیده ها، هدیه تهرانی بازیگری که مدت هاست در پرده سینماها حضور نداشته است نیز قصد حضور در انتخابات شوراها را دارد.

در حالی که شنیده شده برخی اعضای شورای شهر تهران که سابقه دو دوره حضور در شوراها را دارند، دوباره برای حضور در ساختمان بهشت ثبت نام کنند، این روزها شایعه کاندیداتوری برخی ستاره ها هم شنیده می شود.

بنابر این گزارش، گمانه زنی ها درباره حضور برخی ورزشکاران و هنرمندان به شورا قوت گرفته است.

%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7.jpg

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از مهر، سخنان اعضای شورای شهر تهران در نخستین جلسه این شورا در سال جدید درباره چهارمین دوره انتخابات شوراها بود.

بنا بر خبرهای رسیده، از حمید استیلی، آرش میر اسماعیلی و رضازاده به عنوان ورزشکارانی که احتمال حضورشان در انتخابات شوراها بود نام برده شده است.

اما در کنار این اخبار، حرف و حدیث ها از کاندیداتوری هدیه تهرانی حکایت دارد.

بر اساس شنیده ها هدیه تهرانی بازیگری که مدت هاست بر پرده سینماها حضور نداشته است نیز قصد حضور در انتخابات شوراها را دارد.

از بازیگران و بازیکنان که بگذریم، در جلسه امروز شورای شهر،برخی اعضای شورای شهر، از ائتلافی برای حضور در انتخابات چهارم سخن می گفتند که ترکیبی از شهرداران مناطق دوران مدیریت کرباسچی و احمدی نژاد است.

از سوی دیگر، در حرف های در گوشی شورای شهر تهران از عبدالحسین روح الامینی، محمدعلی نجفی و پرویز فتاح به عنوان شهرداران آینده پایتخت نام برده می شود.

اینم دو لینک دیگه

هدیه تهرانی کاندیدای انتخابات ؟؟؟

آغاز دوران تازه: احتمال نامزد شدن هدیه تهرانی در انتخابات !!!

hamed-ss

Registered User
لایک‌ها
177
بالا