برگزیده های پرشین تولز

؟؟؟ايران!!!

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خیلی وقت بود که این حرفها تو دلم مونده بود.خیلی بده آدم نمیتونه مکان تولدش رو عوض کنه.باور میکنید دیگه از این ایران گفتن حالم میاد تو دهنم.نه امکاناتی داره نه چیزی.اصلا از همین اسکیت.نه اسکیت برد.هم اسکیت ریلی.تاحالا دیدید برای اینا امکانات خوبی باشه؟برای ورزشای دیگه چی؟برای درس خوندن.آخه تو ایران اصلا برنامه ریزی هست؟وقت تو ایران ارزش داره؟باید تا لنگه ظهر بخوابی بعد هم بری دونبال الافی.نه امکاناتی نه چیزی.تلویزیون چی؟کانال 1 عذاداری.کانال 2 عذاداری...
همینه که جوونا میفتن دنبال این کارا.تازگیها هم یه بچه فیفیل رو بهش تفنگ میدن بیاد مثلا ما رو اصلاح کنه.برای همینه که میگم؟؟؟ایران!!!​

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
هم خوندم و هم شنيدم كه زمان شاه هرجا پاسپورت ايرانيت رو رو ميكردي كلي اعتبار داشتي اما الان هر جا رو كني يا بايد انگشت نگاري بشي يا ديپورت!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از $aeed :
خیلی وقت بود که این حرفها تو دلم مونده بود.خیلی بده آدم نمیتونه مکان تولدش رو عوض کنه.باور میکنید دیگه از این ایران گفتن حالم میاد تو دهنم.نه امکاناتی داره نه چیزی.اصلا از همین اسکیت.نه اسکیت برد.هم اسکیت ریلی.تاحالا دیدید برای اینا امکانات خوبی باشه؟برای ورزشای دیگه چی؟برای درس خوندن.آخه تو ایران اصلا برنامه ریزی هست؟وقت تو ایران ارزش داره؟باید تا لنگه ظهر بخوابی بعد هم بری دونبال الافی.نه امکاناتی نه چیزی.تلویزیون چی؟کانال 1 عذاداری.کانال 2 عذاداری...
همینه که جوونا میفتن دنبال این کارا.تازگیها هم یه بچه فیفیل رو بهش تفنگ میدن بیاد مثلا ما رو اصلاح کنه.برای همینه که میگم؟؟؟ایران!!!​

اولا كه ... " حالم میاد تو دهنم " يعني چي...!؟ تا حالا نشنيده بودم ... :lol: :lol: مثلا مي خواستي حست رو توصيف كني...!!! :lol:

دوما " بابا اسكيت باز " ! ... ما هم كه رو Ramp كار مي كنيم اين قدر شعار ديگه تابلو نمي كنيم كه تو مي كني...

سوما " بابا بچه سياسي " ... با اين كارات يهو ممكنه يه وقت نتوني رو صندلي بشيني...

چاروما " بچه فيفيل " ما بچه فوفول شنيده بوديم ولي بچه فيفيل نشنيده بوديم... چند بار هم فرهنگ اصطلاحات اسكلي رو سر و ته خونديم ولي فيفيل توش نديديم... اولش فكر كردم نوشتي بچه فيل ! ولي بعدا ديديم خير !

به هر حال دمت گرم با اين تاپيك هايي كه دم به دقه ميزني منو كلي مي خندوني...

از طوطيت چه خبر....؟ :lol:

راستي يه تشكر هم بابت يه پستي كه تو يكي از همين تاپيكا زدي بهت بدهكارم... ;) :)

فعلا...

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مطمئني تو ايران واسه اسكيت برد رمپ هست؟

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از $aeed :
مطمئني تو ايران واسه اسكيت برد رمپ هست؟

اولا خوشم مياد كه خيلي بي تفاوت از كنار پست ها من رد ميشي !

دوما هم مگه من گفتم تو ايران هستم...؟!

سوما هم بله من تو ايران هم روي رمپ كار كردم نميدونم شما سابقت چه قدره ولي ما كه اون موقعه " خطر " از اين كارا زياد ميكرديم... :eek:

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من زياد سابقه ندارم.ولي اصلا تو رمپ كار نكردم.بيشتر تو خيابون(استريت)حال ميكنم تا تو پيست . رمپ.​

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از $aeed :
من زياد سابقه ندارم.ولي اصلا تو رمپ كار نكردم.بيشتر تو خيابون(استريت)حال ميكنم تا تو پيست . رمپ.​

همه جورت رو قبول داريم... :happy:

بالا