برگزیده های پرشین تولز

؟؟؟چگونگی نمایندگی گرفتن لوازم ارایشی؟؟؟

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان....

بنده دارم یک مغازه میگیرم طرفای سرسبیل....میخوام لوازم ارایشی بزنم....چطوری میشه نماینگی مثلا نیوا یا اتود یا بورژواسو...بگیرم...شرایطش چیه؟؟؟؟هزینهش؟؟؟

ممنون میشم یکی برام توضیح بده...بعد اون ورا این محصولات کشش داره؟

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
بعید میدونم اونجاها کشش داشته باشه

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
چرا بعید؟؟؟رفت و امدش که بسیار زیاده...یکی از اشناهامونم چند سال پیش مغازه زد...الان چند ماهه شعبه دومم زده....!!!!

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
کشش اونجا رو نمی دونم ، ولی برای گرفتن نمایندگی باید با شرکتی که نماینده رسمی تو ایران هست صحبت کنی که شرایط و هزینه هاش متفاوت هست

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
در مورد لوازم آرایشی نمی دونم ! ولی هزینه ی نمایندگی بالاست .. مثلا نمایندگی آیس پک 10 میلیونه !!:blink:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
در مورد لوازم آرایشی نمی دونم ! ولی هزینه ی نمایندگی بالاست .. مثلا نمایندگی آیس پک 10 میلیونه !!:blink:

10 ميليون ؟ فرزان 10 تومن مال 3 سال پيش بود ... الان حدود 60 تومن شده تازه بايد تمام ليوان و ني و

دستگاه و مبلها و همه رو از خودش خريد كني :)

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
کاشکه همین 10 میلیون بود....راجع به نمایندگی نیوا یا بورژوا چیزی نمیدونید؟؟؟هزینه؟؟؟شرایط؟؟

اگر بخوام نمایندگی نگیرم...جنس خوب از کجا میشه خرید؟؟؟این نمایندگی ها قیمتاشون خوبه یا خودمون باید از بازار بخریم؟؟؟؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
10 ميليون ؟ فرزان 10 تومن مال 3 سال پيش بود ... الان حدود 60 تومن شده تازه بايد تمام ليوان و ني و

دستگاه و مبلها و همه رو از خودش خريد كني :)

عجب... آره آمار من ماله2 سال پیشه !!
60 میلیون چه خبره ؟:wacko:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
یعنی یک سایت صد هزار نفری!!!!!!!!!!!

کسی نیست توضیح بده؟؟؟؟

کاسبا معمولا آمار نمی دن - تو خودت نمایندگی بگیری میای به کسی بگی؟ نمی دونم شاید می ترسن بقلشون مغازه بزنی کاسبی شون کساد شه! کوته فکری ه دیگه ...

یه بار رفته بودم یه مغازه پوشاک خرید همین طوری گفتم نمایندگی این مارک رو چجوری میشه گرفت یارو نیم ساعت آسمون ریسمون بافت که آره من بازنشسته فلان جام و کار و کاسبی خوب نیست و الان پشیمونم و می خوام بزنم تو یه کار دیگه ! آخرش هم نگفت چجوری میشه نمایندگی گرفت !!!!!

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
لوازم آرایشی مودا (moda) رو می خوای ؟؟

پسر داییم تو شرکتش کار می کنه.. اگه جنساشو می خوای برات میارم به قیمت مناسببا سود خوب برای فروشت تو مغازه...

از من میشنوی پولی رو که می خوای بدی نمایندگی بخری بده جنس بریز تو مغازه..

خبرم کن...

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
بهترین جا برای لوازم آرایشی گناوه است. چابهار هم میگن محصولات وارد میکنه . اما نظر من روی گناوه است.جنساش ارزون و مناسب هستند. شایدم رفتم تو این کار . درآمدش بنظرتان چطوریه؟ راهنمایی بفرمایید؟

بالا