برگزیده های پرشین تولز

؟؟ با 1 میلیون تومان چی کار کنم

bestthings

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام خدمت دوستان و همه ی کسایی که راهنمایی میکنند .

راستش من 19 سالمه و حدود 50 روزی برای یه عمده فروشی فیلم کار رایت میکردم . در آمدش خیلی خوب بود تو این 50 روز 1 میلیون داشتم . ولی چون من دانشجو هستم و آقا حریص میگفت روزی 1500 فیلم که میزنی کمه و باید 2500 تا بزنم . منم چون کلاس داشتم دیگه خیلی نمیرسیدم این کار رو بوسیدیم و گذاشتیم کنار

حالا من ازتون خواهش دارم یه کاری به ما پیشنهاد بدید با این 1 میلیون چه کنیم ؟ البته مسلما در آمدش خیلی کمتر میشه ولی همین که پوله قسط 200000 تومانی رو در بیاریم بسه . ممنون

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
چون من دانشجو هستم و آقا حریص میگفت روزی 1500 فیلم که میزنی کمه و باید 2500 تا بزنم . منم چون کلاس داشتم دیگه خیلی نمیرسیدم این کار رو بوسیدیم و گذاشتیم کنار

حالا

چجوری روزی 1500 تا فیلم می زدی ؟ با چی ؟ با چه سرعتی ؟ 1000 ؟دی :

نه جدا از شوخی چجوری کار می کردی ؟

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بابا دانشگاه چیه بزن به کار ازاد

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
فکر کنم قبل از رسیدگی به موضوع این تاپیک باید یه تاپیک بزنیم که: علم بهتر است یا ثروت؟! :D

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
انقدر این مبلغ زیاده که حتی در خاکستری ترین سلول های مغزم هم نمیتونم بگنجونم که باهاش چی کار کنم !
آقا برگرد سر کارت !!

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
برای کار آزاد وقت هست! درسه که دیر میشه ;) (البته اگر نیازی به پولش نباشه چون اگر نیاز باشه که دیگه چاره ای نیست!)

با 1 تومن فکر نمیکنم بشه کاری کرد جز اینکه بزاری تو بانک و سود بگیری (البته میگن این با نزول فرق داره هااااا!) و اینکه شاید شانست زد و تو قرعه کشی یه ماشین بردی :)

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
برای کار آزاد وقت هست! درسه که دیر میشه ;) (البته اگر نیازی به پولش نباشه چون اگر نیاز باشه که دیگه چاره ای نیست!)

با 1 تومن فکر نمیکنم بشه کاری کرد جز اینکه بزاری تو بانک و سود بگیری (البته میگن این با نزول فرق داره هااااا!) و اینکه شاید شانست زد و تو قرعه کشی یه ماشین بردی :)

اگه بزاری واسه سود تو بانک که دیگه تو قرعه کشی شرکت داده نمیشه .

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه بزاری واسه سود تو بانک که دیگه تو قرعه کشی شرکت داده نمیشه .

دیدن مبلغ زیاد بوده ! شاید منظورشون این بوده که یه مقداریش رو هم بذارن قرض الحسنه! ماشین برنده بشن!!

حالا راجع به این قضیه درسته که علم بهتره!!!! ولی خوب وقتی ایشون ماهی 200 تومن قسط دارن ! نمیتونن صبر کنن که دکتراشون رو گرفتن شاید یه کاری پیدا شد که ماهی 150 تومن حقوق بگیرن!!

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
می تونی کت و شلوار عتیقه محمودی بخری : دی

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
به نظرم سرمايه گذاري كني روي چيزي ... يك جنسي را انتخاب ميكنيد و خريد ميكنيد ...

MyDVDz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت دوستان و همه ی کسایی که راهنمایی میکنند .

راستش من 19 سالمه و حدود 50 روزی برای یه عمده فروشی فیلم کار رایت میکردم . در آمدش خیلی خوب بود تو این 50 روز 1 میلیون داشتم . ولی چون من دانشجو هستم و آقا حریص میگفت روزی 1500 فیلم که میزنی کمه و باید 2500 تا بزنم . منم چون کلاس داشتم دیگه خیلی نمیرسیدم این کار رو بوسیدیم و گذاشتیم کنار

حالا من ازتون خواهش دارم یه کاری به ما پیشنهاد بدید با این 1 میلیون چه کنیم ؟ البته مسلما در آمدش خیلی کمتر میشه ولی همین که پوله قسط 200000 تومانی رو در بیاریم بسه . ممنون

یه میلیون رو بده به من مدرک چهار ساله مو بهت می دم انوقت با خیال راحت برو به همون رایتهات برس! (اگه می شد مدرکمو بفروشم زیر 100 هزار تومن هم راضی می شدم) آخه کسی همینجوری این پولو برای این کار پیش پا افتاده به کسی نمی ده!
ولی از شوخی که بگذریم می تونی یه روز دوست دختر تو ببری بیرون و سورپرایزش کنی یا مثلا پیک موتوری کار کنی نتورک مارکیتینگ هم که 200 تومن بهت نمی داد! نمی دونم یه مقدار دیگه از پدرت یا کسی پول بگیر یکی دو نفر دیگه هم با همین حدود پول پیدا کن مبلغ تاپیک رو ببر بالاتر ولی خوب تضمینی وجود نداره که نتیجه بگیری!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
بزن تو کار برج سازی :)
فقط هم بالاشهر! :rolleyes:
اگرم معمار خواستی بگو من یکی برات میفرستم حال کنی اینطوری کارای نظارتی و شهرداری و ساخت همش با اونه فقط درصد میگیره دیگه :)

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
برو قشم لبتاب دست دوم بیار تو پی تی بفروش !
من هم لازم دارم یک لبتاپ .

ّafn.gig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

برادر من! 100 تا تحصیل کرده میشناسم میرن خونه یه پولدار بی سواد کچل برا یه ملیون وام گریه میفتن. درس دیر میشه؟ درس میخای چیکار کنی؟ استخدام؟ استخدام مال سال 40 بود که صفا بود. سال 40 بود که به استخدامیا خونه و کلفت و بنزین و کوفت و همه چی میدادن.

دو تا دوست داشتم. یکی لیسانسه بود و 5 ملیون داشت. اون یکی دیپلمه بود و چهار ملیون داشت. لیسانسه هه 5 ملیون رو رشوه داد تا بره سر یه کار دولتی تو پلی اکریل اصفهان (یه کارخونه خیلــــی گندست). اولین حقوقش 130 تمن بود و قول داده بودن تا 4 سال آینده بشه 260 تمن. اون یکی رفیقم (دیپلمه هه) رفت دو ملیون از یکی نزول کرد و گذاشت رو پولش و تاکسی خرید. الان 6 سال گذشته. دیپلمه 40 ملیون سرمایه جمع کرده و رفته با پولش یه مغازه خیلی دبش بهترین جای اصفهان اجاره کرده و ماهی دو تا دو و نیم ملیون کار میکنه توش(سود). شبا تو گونی برنج پول میاره خونه. (باور کنید راست میگم). بیشتر وقتها هم شاگردا دکونشو میگردونن. خودش هم وقتهایی که تو مغازه نیست میشینه پشت 206 خودش و میره جنس بیاره یا کاراشو بکنه. شبا هم یکی دو ساعت درس میخونه برا کنکور پیام نور برا یه رشته فنی مهندسی. خوب هم تو درس پیشرفته و امسال حتما قبول میشه. اما لیسانسه هه (که لیسانس صنعتی اصفهان هم بوده رشته فزیک) هر روز صبح ساعت 5:40 بیدار میشه که به سرویس برسه و ما هم بعضی روزا که تا صبح بیداریم میریزیم تو ماشین میریم سر ایستگاش میبینیم طفلی وایستاده داره میلرزه و ما بش میخندیم در حالی که دیپلمه هه تا لنگه ظهر خوابه بعدشم تیپ میزنه همینطور که فارق از غم دنیا تو چهارباغ میگازونه و حال میکنه، کارها و جنسهای مغازره رو هم جور میکنه. ظهر ها هم جمع میشیم دورهم رستورانی فست فودی دیزی ای میزنیم و صفا بعدش هم چرت و عصرم تا شب وامیسه در دکون. اما اون یکی رفیقم ساعت 6 بعد از ظهر داغون از کار برمیگرده و یکم تلوزیون و یه غذا و بعدش خواب و دوباره ساعت 5:30 ساعت زنگ میزنه.

ببخشید طولانی شد. دلم خیلی پره. اگه لیسانسمون ارزش داشت یه چیزی. اگه دانشجوهامون شبیه فاحشه ها لباس نمیپوشیدن و رفتار نمیکردن (و فاحشه هامون شبیه دانشجو ها) یه چیزی. اگه داشگاه های ایران در رده بنده جهانی بالاتر از دانشگاه های پاکستان یا ترکیه بودن یه چیزی. اگه مثل سوئد لیسانسه هارو به زور میبردن سرکار اونم با یه حقوق عالی یه چیزی. ولی من نمیدونم لیسانس مملکت ما به چه دردی میخوره.

واقعا به چه دردی میخوره لیسانس؟
-دانش؟ دیپلمه میشناسم تز فوق لیسانسی هارو مینویسه میرن دفاع میکنن راحت قبول میشن.
-حرمت اجتماعی (یعنی همون خانم دکتر و آقای مهندس)؟ به این رفیق دیپلمه ام همه میگن مهندس و حتی شاگرداشم صبح ها به مشتریا میگن صبر کن عصری مهندس خودش میاد. تا چهار سال دیگه واقعا میشه مهندس ولی شما همین الانم بگو مهندس. کی میفهمه.
-دختر؟ (یا پسر؟) همون بحث جفت گیریه. دوست لیسانسم تو دانشگاه زن گرفت. یه دختر خنگ و تنبل بود که همین که شوهر کرد انصراف داد (ببینید طرف‌هاتون با چه نیت هایی میان دانشگاه) و الان یه بیست کیلویی اضافه کرده (کمر باریک رو برا یه کاری میخواست که انجامش داد. الان دیگه زیر کولر لم میده و به شوورش غر میزنه) ولی دیپلمه هه تا الان دو تا نامزدی به هم زده و رفته تو کار سومیش. انصافا دو تای قبلی خیلی دخترهای خوبی بودن. خدا شانس بده. همین دوشنبه زنگ زد گفت میخوام 206 رو عوض کنم یه رنگ دیگه بگیرم. گفتم فقط واسه رنگ میخوای این همه ضرر بدی؟ گفت مسئله فقط رنگ نیست. اتاقش بو گرفته خانمم خوشش نمیاد :wacko: :wacko: :blink: :wacko:

این دوست منم که دیپلمس و الان میخاد پیام نور امتحان بده واسه اینه که برا یه کاری مدرک لیسانس کامپیوتر میخوان ازش. و تو اون سازمانه نتونست با زیر میزی کارشو ردیف کنه. تو دانشگاه های ایران که یقینا زیرمیزی به دادش میرسه و زحمت درس خوندن رو واسش کمتر میکنه.

خودتون قضاوت کنید.

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
داستان قشنگی بود
118.gif

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
داستان قشنگی بود
118.gif

و واقعيت محض .

اينو از من بپرس كه شش سال عمرم رو تلف كردم و درس خوندم و دو سال قبل از دانشگاه و دو سال هم بعد از دانشگاه كار كردم و به اندازه ده تا مدركم ، با تجربه ام كار كردم و به اندازه صدتا پي اچ دي درآمد داشتم .

حالا دارم تو سرم مي زنم كه چرا درس خوندم و وقتم رو تلف كردم . نه مدركم به دردم خورد ( بجز همون آقاي مهندس گفتن مردم كه دوستمون با دليل ردش كرد ) و نه دانش دانشگاهيم .

هرچي بلدم يا تجربه بوده يا مطالعه خارج از دانشگاه . كاراش رو هم كردم كه تا چند ماه ديگه يه مدرك درست و حسابي از يه كشور درپيت اروپايي بخرم كه چند برابر ليسانس واقعيم تو دنيا و همين ايران اعتبار داره و ريسپكت مياره .

خدا رو شكر تو اون شش سال همه وقتم رو تلف درس خوندن نكردم و كلي عشق و حال دنيا رو كردم و همه وقتم تو مسافرت و مهموني و خوشگذروني گذشت . وگرنه الان بدجوري ضايع شده بودم . ;)

درس كيلويي چنده ؟

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
و واقعيت محض .

اينو از من بپرس كه شش سال عمرم رو تلف كردم و درس خوندم و دو سال قبل از دانشگاه و دو سال هم بعد از دانشگاه كار كردم و به اندازه ده تا مدركم ، با تجربه ام كار كردم و به اندازه صدتا پي اچ دي درآمد داشتم .

حالا دارم تو سرم مي زنم كه چرا درس خوندم و وقتم رو تلف كردم . نه مدركم به دردم خورد ( بجز همون آقاي مهندس گفتن مردم كه دوستمون با دليل ردش كرد ) و نه دانش دانشگاهيم .

هرچي بلدم يا تجربه بوده يا مطالعه خارج از دانشگاه . كاراش رو هم كردم كه تا چند ماه ديگه يه مدرك درست و حسابي از يه كشور درپيت اروپايي بخرم كه چند برابر ليسانس واقعيم تو دنيا و همين ايران اعتبار داره و ريسپكت مياره .

خدا رو شكر تو اون شش سال همه وقتم رو تلف درس خوندن نكردم و كلي عشق و حال دنيا رو كردم و همه وقتم تو مسافرت و مهموني و خوشگذروني گذشت . وگرنه الان بدجوري ضايع شده بودم . ;)

درس كيلويي چنده ؟

زنده باد بر شما

بالا