برگزیده های پرشین تولز

؟؟ با 1 میلیون تومان چی کار کنم

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
به نظرم من هر روز بشمرش
بعد سرعتت ميره بالا ميتوني روزي 2500 تا رايت كني
من تنها دليلم واسه ادامه تحصيل اينه كه خدمتم راحت تر باشه
وگرنه زودتر ولش ميكردم حيف اين 4 سال عمر
كلي هم هزينه كردم از اولش نبايد ميومدم حيف

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
اخه عزیزمن با 1میلیون چطور میخای ماهی200000تومان در بیاری
هیچ کاری (قانونی و متعارف) اینقدر سود نداره تازه میگی سرتم شلوغه و درس داری

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
يه سي ام اس فروشگاه بگير +‌ هاست و دامين و يكي را هم بگير سي دي هاتو رايت كنه + چند تا بازاريابم پيدا كن و اينترنتي سي دي بفروش !!‌فعلا تو ايران اين جواب ميده !!

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
میگم سرتو بالا بگیرو به خودت افتخار کن که همین 1 میلیون رو داری!!

شوخی
راستی این بالایی فکر خوبیه
کسی نمیدونه چقدر درآمد داره؟ماهانه؟

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
زیادم فکر خوبی نبود !
چون اگه بود همین آقا فروشگاهش رو نمی فروخت !!!

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
تو رو خدا این قدر تو سر علم نزنید این دانشگاه آزاده که گند زده به همه چی من نمیدونم چرا این دانشگاه
اینقدر بی خیر و برکت و درپیته ؟ تو رو خدا این دانشگاه رو تحریم کنید پدر و مادر ها رو آگاه کنید که بچه هاشون رو نفرستن به دانشگاه آزاد که خیلی مزخرفه:wacko:
از من که گذشت ولی اگه این فکر رو 6 سال پیش داشتم تو یه دانشگاه دولتی خوب قبول میشدم بعد از اون
مستقیم میرفتم خارج;)

Last edited:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
زیادم فکر خوبی نبود !
چون اگه بود همین آقا فروشگاهش رو نمی فروخت !!!

دوست عزيز خيلي هم خوبه !‌
من تو تايپيك هم گفتم چون ميخوام از كار سايت تفريحي و .. برم بيرون دارم ميفروشم ! و دليل اصلي فروشمم گفتم كه يه پروژه سفارش دادم كه بايد تا چند روزه ديگه 60تومن بهش بدم !‌اما چون پول كم دارم ميخوام فروشگاه را بفروشم .
و گرنه الان بالاي 250تومن درامد فروشگاه هست كه اگه وقت صبر كردن داشتم 2ماه صبر ميكردم و اصلا نميفروختم از درامد سايت ميدادم !‌اما مشكل من زمان هست .
در ضمن ديروز با يه سيستم كليكي هم قرار داد بستم كه روزي 300تا كليك براي 3 ماه بده ! كه 300هزار فقط پول اين تبليغ ميشه !!! اما چون رفيقمه ارزون حساب كرده . و از فردا سفارشات با افزايش روزي 300 اي پي ، حداقل 1.5 برابر ميشه !!

(‌نميخوام تبليغ كنم !‌ اما اگه كسي پول داشت مثل اين زننده تايپيك يك فرصت خوبي هست خريد فروشگاه من )

موفق باشيد ...;)

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
میگم سرتو بالا بگیرو به خودت افتخار کن که همین 1 میلیون رو داری!!

شوخی
راستی این بالایی فکر خوبیه
کسی نمیدونه چقدر درآمد داره؟ماهانه؟

اگه يكمي فروشگاه را تبليغ كنيد و سفارشات خوبي داشته باشيد . اگر خودتون سي دي بزنيد و بازاريابم پيدا كنيد كه % بهش بديد ميتونيد ماهي بالاي 1.5 ميليون هم در بياريد.
اما اگه مثل من با يكي %‌كار كنيد و نيازي نيست سي دي بفروشيد فقط سفارش ميگيريد اينطوري هم ماهي از 200به بالا ميتونيد درآمد داشته باشيد .
براي مورد اول زيادم تبليغ نكنيد و به چند تا وبلاگ و وب سايت پر بازديد پنل بازاريابي از ايران ماركت سنتر بديد اونها براي فروشگاه خودشون تبليغ ميكنند و از هر سي دي كه سفارش دادن تو پنل ايران ماركت سنتر يه 40-50%‌شما از مبلغ اون سفارش به وبلاگ دار ميديد !‌ و سي دي را شما رايت ميكنيد و به مشتري ميفرستيد ! اين مورد پيشنهاد ميشه براي درامد بالا .
در باره مورد دوم هم مثل بالا كه ميخواستيد بازارياب بگيريد ، در اين مورد شما بازارياب يكي ديگه هستيد و بايد فروشگاهتون را تبليغ كنيد تا از هر فروش سي دي يه %‌بگيريد . (‌اين مورد هم زماني پيشنهاد ميشه كه فروشگاه را خوب تبليغ كنيد )

:blush:

bestthings

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه يكمي فروشگاه را تبليغ كنيد و سفارشات خوبي داشته باشيد . اگر خودتون سي دي بزنيد و بازاريابم پيدا كنيد كه % بهش بديد ميتونيد ماهي بالاي 1.5 ميليون هم در بياريد.
اما اگه مثل من با يكي %‌كار كنيد و نيازي نيست سي دي بفروشيد فقط سفارش ميگيريد اينطوري هم ماهي از 200به بالا ميتونيد درآمد داشته باشيد .
براي مورد اول زيادم تبليغ نكنيد و به چند تا وبلاگ و وب سايت پر بازديد پنل بازاريابي از ايران ماركت سنتر بديد اونها براي فروشگاه خودشون تبليغ ميكنند و از هر سي دي كه سفارش دادن تو پنل ايران ماركت سنتر يه 40-50%‌شما از مبلغ اون سفارش به وبلاگ دار ميديد !‌ و سي دي را شما رايت ميكنيد و به مشتري ميفرستيد ! اين مورد پيشنهاد ميشه براي درامد بالا .
در باره مورد دوم هم مثل بالا كه ميخواستيد بازارياب بگيريد ، در اين مورد شما بازارياب يكي ديگه هستيد و بايد فروشگاهتون را تبليغ كنيد تا از هر فروش سي دي يه %‌بگيريد . (‌اين مورد هم زماني پيشنهاد ميشه كه فروشگاه را خوب تبليغ كنيد )

:blush:

جناب shemshad با تشکر از توضیحاتتون . اما همه مثل شما که فروشگاه اینترنتی نداشتن .؟؟

یه مقدار سطح توضیحاتتون رو در حد سیکل بیارید که بفهمیم چی کار کنیم .؟

ماهی 1.500.000 ؟ لطفا افکار وما رو بالا نبرید که توهم میزنیمااااا .

ما به همین 300-400 هم قانعیم م م .
ممنون

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
جناب shemshad با تشکر از توضیحاتتون . اما همه مثل شما که فروشگاه اینترنتی نداشتن .؟؟

ممنون

مطمئنی 300 ، 400 بسه ؟ با این چندرغاز می خوای کجای دنیا رو بگیری ؟ الان اجاره خونه فینگیلیه من انقدره . اگه بخوام با همچین پولی زندگی کنم باید حتی غذا هم نخورم ! :lol:

بابا یه ذره سطح توقعتون رو بیارین بالا که به یه جایی برسین .

از من که بپرسی برای یه زندگی معمولی حداقل ماهی 2 تومن نیازه . حالا اگه مثل من آدم پر رو و پر آرزو و برنامه ای هم که باشی دیگه هیچی .

والا ، بلا ، پول درآوردن کار شاقی نیست . کمی اعتماد به نفس می خواد و پشتکار و هدف و برنامه . حتی سرمایه خودش میاد .

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32

ممنون

خواهش مي كنم دوست عزيز من توضيحاتي كه به ذهنم ميومد اينجا گفتم بازم اگر هر سوالي يا فروشگاهي خواستيد ميتونيم كامل براتون تحويل بديم.. براي اطلاعات بيشتر با من تماس بگيريد...:)

اي دي من :‌ designer977

ارادتمند ...
گروه اينترنتي پادينا .شمشاد ;)

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
مطمئنی 300 ، 400 بسه ؟ با این چندرغاز می خوای کجای دنیا رو بگیری ؟ الان اجاره خونه فینگیلیه من انقدره . اگه بخوام با همچین پولی زندگی کنم باید حتی غذا هم نخورم ! :lol:

بابا یه ذره سطح توقعتون رو بیارین بالا که به یه جایی برسین .

از من که بپرسی برای یه زندگی معمولی حداقل ماهی 2 تومن نیازه . حالا اگه مثل من آدم پر رو و پر آرزو و برنامه ای هم که باشی دیگه هیچی .

والا ، بلا ، پول درآوردن کار شاقی نیست . کمی اعتماد به نفس می خواد و پشتکار و هدف و برنامه . حتی سرمایه خودش میاد .

میشه یه خورده بیشتر توضیح بدی
والا ما تو همون حقوق 400 تومنشم موندیم
چه جوری بدون سرمایه میشه همچین کاری کرد

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
به نظر من تولید قارچ چیز خوبه
سرمایه خیلی کم
وقت خیلی کم می خواد
هزینه خیلی کم
درآمد نسبتا خیلی خوب
توضیح هم خواستی تو نت یه سرچی کن همه چی رو می فهمی
سی دی های آموزشش هم هست

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
به نظر من تولید قارچ چیز خوبه
سرمایه خیلی کم
وقت خیلی کم می خواد
هزینه خیلی کم
درآمد نسبتا خیلی خوب
توضیح هم خواستی تو نت یه سرچی کن همه چی رو می فهمی
سی دی های آموزشش هم هست

یه زمانی تو کارش بودم . البته شروع نشد . یه سیلوی 1500 متری گرفتم . با کلی خرج و مخارج . هنوزم پمپ های آبش و پنکه اب پاشش تو زیرزمینه . خیلی دردسر داره اما وقتی کارت رو دور بیفته بعد از دو سال پول خوبی توشه . زحمت زیاد داره .

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
میشه یه خورده بیشتر توضیح بدی
والا ما تو همون حقوق 400 تومنشم موندیم
چه جوری بدون سرمایه میشه همچین کاری کرد

اولین قدمش پس اندازه . می تونی ماهی 25 درصد پس انداز کنی ؟ اگه نه بگو تا قانون گوه رو برات توضیح بدم .

silent_cry

Registered User
لایک‌ها
47
یه زمانی تو کارش بودم . البته شروع نشد . یه سیلوی 1500 متری گرفتم . با کلی خرج و مخارج . هنوزم پمپ های آبش و پنکه اب پاشش تو زیرزمینه . خیلی دردسر داره اما وقتی کارت رو دور بیفته بعد از دو سال پول خوبی توشه . زحمت زیاد داره .

سلام دوست عزیز میشه بگی خرجش چقده ؟ چیا می خواد ؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,185
men_cry.jpg

aminhulu

Registered User
لایک‌ها
30
داداش بیا 1 تومنو بده من دعات می کنم کار خوبی پیدا کنی و زندگیت رو به راه بشه(شوخی)
از من میشنوی برو سر کار قبلیت که همونم دیگه گیرت نمیاد درستم کنارش ادامه بده جوونیتو مث ما هدر نده فقط درس بخونی (جدی)

hadi2050

Registered User
لایک‌ها
17
بهترین کار رو کردی درست از همه چی مهمه تره البته سعی کن در دانشگاه خوب تا مدارج عالی بری

والا لیسانس آزاد میشه ....

از 1تومن 200من که تا حالا ندیدم دربیاره لازم نداری یه دونه ربعی نیمی بخره بزار کنار

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
برو بچ تو رو خدا بیخیال شین چرا زیر خاکی میارین بالا اخه. زمان زدن این تاپیک هیتلر هنوز گروهبان دوم بود یه نگاه به تاریخ تاپیک بکنید:blink:

بالا