برگزیده های پرشین تولز

آآآآي هوار از دست كاربر هاي اين قسمت؟؟؟؟....

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت تمامي دوستان عزيز استفاده كننده از اين قسمت
گليه اي دارم از بروبچ اين قسمت بابا اين قدر Thread جديد پست نكنيد
بابا والا شما باسواد كامپيوتر هاي اين انجمنيد هر Thread رو كه نگاه مي كني ميبيني يك پاسخ دو پاسخ ماكسيمم پاسخ اين بخش به 17 رسيده با اين حال كه اگه دو روز صبر كني ديگه از اولين Thread خبري نيست شوت شده تو صفحه بعد بابا گروه شيد مثل بقيه بخش هاي اين انجمن يك موضوع رو انتخاب كنيد و در باش بحث و تبادل اطلاعات كنيد بذاريد منه بيسواد هم با خوندنشون هم لذت ببرم هم يك چيزي ياد بگيرم.
مثلا مدير اين بخش زماني كه مي خواست اين بخش رو مجزا كنه با آقا احسان كلي چك و چون زد آخرش هم اين بخش رو ول كرده به امون خدا البته اون هم گناه كار نيست ولي شما بايد همت كنيد با هم ديگه يك آموزشي يك نماشي يك بحثي چيزي داشته باشيد آخه اين چه وضعشه تند تند هي Thread پست ميكنيد حتي كسي نيست نگاهشون كنه.

ببخشيد آخه آز حرف هام ناراحت شديد
اميدوارم موفق باشيد

اگه بشه با اين كه من سواد آنچناني ندارم و طلاعات من به اين بخش مربوط نميشه ولي يك Thread با نام آموزش پايگاه هاي داده اي رو كه تو يك بخش ديگه بود به اينجا انتقال مي دم و تا اين جا به كارمون ادامه بديم به اميد خدا

قربان شما
MHa

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
به نقل از Mehdi Hamedali :
سلام خدمت تمامي دوستان عزيز استفاده كننده از اين قسمت
گليه اي دارم از بروبچ اين قسمت بابا اين قدر Thread جديد پست نكنيد
بابا والا شما باسواد كامپيوتر هاي اين انجمنيد هر Thread رو كه نگاه مي كني ميبيني يك پاسخ دو پاسخ ماكسيمم پاسخ اين بخش به 17 رسيده با اين حال كه اگه دو روز صبر كني ديگه از اولين Thread خبري نيست شوت شده تو صفحه بعد بابا گروه شيد مثل بقيه بخش هاي اين انجمن يك موضوع رو انتخاب كنيد و در باش بحث و تبادل اطلاعات كنيد بذاريد منه بيسواد هم با خوندنشون هم لذت ببرم هم يك چيزي ياد بگيرم.
مثلا مدير اين بخش زماني كه مي خواست اين بخش رو مجزا كنه با آقا احسان كلي چك و چون زد آخرش هم اين بخش رو ول كرده به امون خدا البته اون هم گناه كار نيست ولي شما بايد همت كنيد با هم ديگه يك آموزشي يك نماشي يك بحثي چيزي داشته باشيد آخه اين چه وضعشه تند تند هي Thread پست ميكنيد حتي كسي نيست نگاهشون كنه.

ببخشيد آخه آز حرف هام ناراحت شديد
اميدوارم موفق باشيد

اگه بشه با اين كه من سواد آنچناني ندارم و طلاعات من به اين بخش مربوط نميشه ولي يك Thread با نام آموزش پايگاه هاي داده اي رو كه تو يك بخش ديگه بود به اينجا انتقال مي دم و تا اين جا به كارمون ادامه بديم به اميد خدا

قربان شما
MHa

حق با شماست.البته منظور من اين نيست كه با حرف شما كه اينجا مطلب پست نكنيد موافقم. نه. مشكل اينجا اينه كه همه ميخوان سوال بپرسن كسي نيست كه بخواد چيزي رو بدون اينكه كسي سوال كرده باشه بنويسه.خوشحالم كه شما داريد اينكارو ميكنيد. اگه ميخوايد از اخسان بخوام كل اون تاپيكتون رو اينجا بياره؟؟؟؟
اما در مورد اينكه من نيستم. واقعيت اينه كه من مدتهاست كه به خاطر يك سري مسايل ممكن نيست زياد به اينجا سر بزنم. ولي به زودي دوباره مثل قبل خواهم بود.
ولي مشكل اينه كه من هرچي بحث شروع ميكنم كسي ادامه نميده!!! خوب باشه حالا يه بحث جديد كه ميچسبونمش بالاي همين بخش اونوقت خودت ميبيني چقدر استقبال ميشه!!!!!

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
مخصوصاً دوست عزيز خرگوش كوچولو
خدا كنه كه اين كار انجام بشه و استقبال هم بشه و خدا كنه شما هم هميشه سرت شلوغ باشه و پر درامد و بتوني كمي به انجا سر بزني مثل قديما مخصوصاً شما تو دلفي حرفه اي هستي
در مورد اون موضوع هم من با اين كه كل تاپيك اين جا انتقال پيدا كنه مخالف نيستم اگر هم بشه خودم با امير آقاي گل از دوستان احسان جان عزيز اين خواهش رو مي كنم شايد استقبالي بشه
به هر حال ممنون از لطفت خدا بيه بچه ها هم با مديريت خوب شما به اين وضعيت رو بيارند و عادت كنند تا اين انجمن انجمني پر كاربر نباشه بلكه پر بار اطلاعاتي باشه

موفق باشي

قربان شما
MHa

بالا