برگزیده های پرشین تولز

sepidgasht

Registered User
تاریخ عضویت
26 ژانویه 2015
نوشته‌ها
477
لایک‌ها
10
سن
37
آب و هوا و جغرافیای اسپانیا
اسپانیا کوری بزرگ با ارتفاعات و زمین های هموار است و دارای شرایط آب و هوایی متفاوتی می باشد. معمولا شمال اسپانیا معتدل و جنوب آن آب و هوایی گرم و خشک دارد. به طور کلی مناطق ساحلی جنوب و شرق اسپانیا دارای آب و هوایی مدیترانه ای ( آب و هوایی معتدل با روزهایی بلند) هستند و در تمام طول سال می توان به این مناطق سفر کرد. شمال اسپانیا نسبت به جنوب آن آب و هوای سرد تری دارد و مرکز آن هوایی گرم و خشک دارد. بهترین زمان سفر به این کشور بستگی به منطقه ای دارد که می خواهید به آن سفر کنید. برای گذراندن یک تعطیلات ساحلی بهترین زمان ماه های ژوئن تا آگوست تا بتوان از تابش خورشید لذت برد. این ماه ها شلوغ ترین ماه های گردشگری در مناطق ساحلی و جزایر اسپانیا هستند .اگر در این دوره به این مناطق سفر کنید باید برای مواجه با قیمت های بالا و جمعیت زیاد گردشگر آماده باشید. اگر می خواهید از شلوغی به دور باشید می توانید به شهر های Seville ،Madrid و Granada که معمولا هوایی گرم و خیابان هایی خلوت دارند بروید.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به اسپانیا و تور اسپانیا با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸


آب و هوا و جغرافیای اسپانیا

معمولا از آوریل تا اواخر مه و از اکتبر تا نوامبر گردشگران کمتری به اسپانیا سفر می کنند در حالیه در این دوره ها هنوز شرایط آب و هوایی مناسب است. دراین دوره شرایط آب و هوایی کمی غیر قابل پیش بینی می شود و امکان بارش وجوددارد. ژانویه تا فوریه بهترین زمان برای اسکی است. در این دوره برف فراوان است و خوشید هم می تابد. مخصوصا در Sierra Nevada که تابش خورشید می تواند تا کمی هم آزاردهنده باشد. معمولا بین ماه های ژوئن تا اگوست داخل شهر گرم است و مناطق ساحلی آب و هوایی معتدل دارد و می تواند از لباس های نخی سبک و لباس های ساحلی استفاده کرد. دراین دوره حتمابایداز کلاه و کرم ضد آفتاب استفاده کنید.


آب و هوا و جغرافیای اسپانیا

جغرافیای اسپانیا
اسپانیا شبه جزیره ی Iberianرا با همسایه ی کوچکترش ، پرتغال شریک است. اسپانیا از شمال شرق با رشته کوه های Pyreneesهم مرز است. اسپانیا توسط دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس محاصره شده و دارای مناطقی ساحل می باشد که معمولا در طول ماه های تابستان بسیار شلوغ هستند. اسپانیا دارای جزایر محبوب توریستی هم می باشد. جزایر Balearic((Mallorca, Menorca, Ibiza and Formentera) واقع در ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرق بارسلونا و جزایر Canary (mainly Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote) واقع در قاره آفریقا و مناطق کوچک Ceuta و Melilla که بخشی از اسپانیا را تشکیل می دهند.


آب و هوا و جغرافیای اسپانیا

اسپانیا کشوری کوهستانی در اروپا می باشدو میانگین ارتفاعات آن ۶۱۰ متر است. رشته کوه های Pyreneesحدودا ۴۰۰ کیلومتر طول دارند. بلندترین قله این رشته کوه ها ۳۴۰۴ متر ارتفاع دارد.

Sierra Nevada در جنوب شرق Granada و به موازات دریای مدیترانه واقع شده است. قله ی Mulhacenآن با ۳۷۱۸ متر ارتفاع بلندترین نقطه در شبه جزیره ی اسپانیا است. بلندترین قله ی اسپانیا Pico del Teideاست که ۳۷۱۸ متر ارتفاع دارد و در Canaries واقع شده است.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به اسپانیا و تور اسپانیا با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
 
بالا