برگزیده های پرشین تولز

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
دوستان گرامی، لطف بفرمایید و عکس هایی که زحمت می کشید و در انجمن می گذارید رو مطابق قوانین بخش عکس آپلود کنید.

خصوصا قانونی که میگه اگر عکس بیشتر از 600 کیلوبایت بود به صورت کوچک (بندانگشتی یا پیش نمایش) باید قرار بگیره.

متشکرم. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
مرسی. نه راستشو بخواین خودم نگرفتم ولی خواستم با بچه ها به اشتراک بزارم. :cool:
این تاپیک همانطور که در قوانین پست اولش ذکر شده مخصوص عکس هاییه که خودتون با دوربین عکاسی گرفتید. لذا لطفا فقط این نوع تصاویر رو اینجا بگذارید.

تصاویر زیبا از مناظر طبیعی به نظرم در این تاپیک قرار داده بشه مناسب تره. :)

number-one

Registered User
لایک‌ها
322
سلام
این پرنده دم جنبانک، واقعا سخته ازش عکس گرفتن
اصلا آروم و قرار نداره

فایل های ضمیمه

• IMG-20220630-WA0019.jpg
    IMG-20220630-WA0019.jpg
    53 KB · نمایش ها: 80
  • IMG-20220630-WA0017.jpg
    IMG-20220630-WA0017.jpg
    17.5 KB · نمایش ها: 75
  • IMG-20220630-WA0018.jpg
    IMG-20220630-WA0018.jpg
    52.5 KB · نمایش ها: 81

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
چند وقتیه عکسبرداری محصولی (Product Photography) انجام میدم. خوشحال میشم دوستانی که دانش عکاسی دارند، نظرات و انتقاداتشون را ارائه بدن. محصولی که این عکس میخواد معرفی کنه، جعبه جواهرات مشکی هست که در عکس قرار داره.

فایل های ضمیمه

• E5CA9DA3-95B9-4E00-9A6D-1DBFDED3E4B2.jpeg
    E5CA9DA3-95B9-4E00-9A6D-1DBFDED3E4B2.jpeg
    815.9 KB · نمایش ها: 53

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
@hamid_shahrsaz

با سلام.

این تاپیک همونطور که از عنوانش پیداست برای عکس های گرفته شده با دوربین است. لطفا تصاویر گرفته شده با موبایل رو در این تاپیک قرار بدید. ممنون.

این مورد رو خودم منتقل کردم.

number-one

Registered User
لایک‌ها
322
چند وقتیه عکسبرداری محصولی (Product Photography) انجام میدم. خوشحال میشم دوستانی که دانش عکاسی دارند، نظرات و انتقاداتشون را ارائه بدن. محصولی که این عکس میخواد معرفی کنه، جعبه جواهرات مشکی هست که در عکس قرار داره.
سلام
منظورتون رو با عکس نتونستید درست منتقل کنید
-چرا جواهرات بیرون از جعبه هستن!

اگر در یک عکس میخواین کار رو نمایش بدید، فضای داخلی جعبه رو هم نشون بدید
یک نما به صورت ایزومتریک، با درب جعبه باز و چیدن زیور آلات داخل جعبه بگیرید

یک نما هم با درب بسته تا، اکسسوری های جعبه مشخص باشه (تلفیقی)

اینجا بیشتر دوستان در رابطه با عکس، نظر میدن، به نظر اگر یه تایپیک در بخش گرافیک یا مرتبط با درخواستتان ایجاد کنید
بیشتر بهتون کمک کنه 🌹

ولی عکس های که میگیرید، رو اگر دوست داشتید اینجا هم اشتراک بذارید 🌺

XPgame

Registered User
لایک‌ها
52
گفتم اینجا یه جایی باشه واسه بچه ها که آخرین عکس هاشون رو توش بذارن تا بقیه نظر بدن و مشکلاتشون رو رفع کنن . من خودم شروع می کنم :

fallenballs.jpg

دوربینم cybershot dsc-f828 .

-----------------------------------------------
تاریخ 25 خرداد 1396 - مدیر انجمن:

با توجه به برآیند نظرات دوستان گرامی، قوانین زیر برای فعالیت در این تاپیک در نظر گرفته شدند:

- این تاپیک محلی برای گذاشتن تصاویریه که با دوربین عکاسی گرفتید. اینجا می تونید هم عکس های خودتون رو بگذارید تا بقیه دوستان در موردشون نظر بدند، هم عکس های دیگران رو ببینید و راجع به اونها نظر بدید.

- با توجه به نظر اکثریت اعضای حاضر در گروه، از دوستان خواهشمندیم که تصاویری رو در گروه قرار بدند که از لحاظ موضوع یا از نظر فنی در سطح بالاتری نسبت به تصاویر عادی هستند، و یا تصاویری که دوست دارند به نقد بگذارند و مشکلات شون رو برطرف کنند.

- از بحث در مورد عکس های دیگران و نقد عملکرد کاربران دیگه استقبال میشه، ولی لطفا لحن مناسب رعایت بشه و فراموش نشه که هدف ارتقای مهارت عکاسی طرف مقابل هستش.

- اگر کسی از دوستان احساس کرد عکس کاربر دیگه ای بیش از حد عادی هستش یا موضوع یا مهارت کافی برای قرار گرفتن در این تاپیک نداره، لطفا به طور مؤدبانه و بدون شکستن کرامت کاربر دیگه این مسأله رو توی نقدی که از تصویرش می کنه بگذاره. فراموش نکنید عکسی که از نظر شما خاص نیست ممکنه از نظر شخص دیگه ای نکات جالبی داشته باشه.

- با توجه به این که تصاویر دوربین های عکاسی ذاتا حجیم هستند تأکید میشه که از گذاشتن عکس های بالای 600 کیلوبایت در تاپیک پرهیز کنید.

- پیشنهاد میشه اطلاعات اولیه عکس تون رو در پست بگذارید. البته این موضوع اجباری نیست و مسلما کاربر دیگه می تونه Exif عکس شما رو ببینه، ولی این طور راحت تره و کاربران استفاده بیشتری از تصویر شما می کنند.

- این قوانین در هر زمانی در صورت نیاز قابل تغییر هستند.
واقعا زیبا

spanser

Registered User
لایک‌ها
42
با گوشی هستم هم با وایفا هم با نت گوشی تست میکنم ولی عکس برام آپلود نمیشه!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
یعنی اپلود کامل میشه ولی بعدش خطای زیر رو میده :
parsing response failed
سلام. لطفا در این تاپیک مطرح بفرمایید:

https://forum.persiantools.com/threads/مشکلات-و-سوالات-پیرامون-استفاده-از-فروم.210820/page-413

بالا