برگزیده های پرشین تولز

آخرین معدلت!

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
کم واحد بگیری 19 هم میشه!:happy:

راستش من **** قديم بودم . واحدي نبوده .

همون موقع هم اگر 11 - 12 مي گرفتم كه تجديد نشم كلاهم را مي انداختم هوا:happy: :happy:

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من بیشترین معدلم یکیش مال سال اول دبستان بود که شدم 20 دومیش هم ماله سوم راهنمایی بود که ثلث سوم معدلم شد بیست

الان هم درسم خوبه و نمراتم هول حوش 19 , 20 می چرخه
همه استاد ها هم دوستم دارند و بهترین شاگرد هستم
همیشه هم تمام نمرات انظباتم شده 20

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
بابا اينجا چرا اينقدر بالاي ديپلم صحبت مي كنيد .

يك كم هم زير ديپلم صحبت كنيد ما هم حاليمون بشه .

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ليسانس برق 17.35
فوق ليسانس A
البته حالا مي فهمم كه هيچ فرقي نداشت اگر معدلم پايين تر هم مي شد.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
به سلامتی دیگه آخراشیم ... شما چطور مهندس ؟

مای بدبخت که مهندس نشدیم! :lol: ببین اینجا مهندس ها چطور همدیگه رو تحویل می گیرن...!

من آخرین معدل دانشگاهی ام برای مدرک لیسانس 09/13 بوده (بهمن 77) اونم در یکی از رشته های غیر مهندسی!!
خب این هم البته هنری است برای خودش که از هر کسی بر نمی یاد!! ;)
(البته توی پرانتز عرض می کنم که واقعا من در دوران دانشگاه هیچ علاقه ای به رشته ام نداشتم و علاقه ی اصلی من نقاشی و گرافیک بود، حتی ترم 4 تصمیم به انصراف هم گرفته بودم که با نصیحت یکی از بچه های با معرفت دانشگاه به خیر گذشت!! در نتیجه فقط شب امتحان برای نمره ی 10-11 و پاس کردن درس می خوندم، اما به تدریج بعد از فارغ التحصیل شدن و شروع به کار که در این 8-9 سال در رشته ی دانشگاهی ام کار کرده ام به رشته ام علاقمند شده ام و الان افسوس دوران دانشگاه رو می خورم که چقدر بد سپری کردم: یه پام دفتر مجله ی
گل آقا بود (کاریکاتوریست بودم!)، یه پام یکی دو تا مدرسه راهنمایی برای تدریس هنر و یک پای دیگرم!! هم یک شرکت گرافیک کامپیوتری که البته دوام چندانی برام نداشت... به هر حال هر چه بود گذشت...!)

اما رشته ی دانشگاهی من: علوم تغذیه و **** درمانی (البته عنوان دانشکده ی ما مهندسی صنایع غذایی بوده تا ما یه وقت عقده ی مهندس نشدن پیدا نکنیم!! :D هر چند واقعا هم برام عنوان مهندس و این حرف ها مهم نیست یعنی ابدا نیست، اینها رو فقط و فقط برای شوخی نوشتم نه چیز دیگه!:happy: )

بالا