برگزیده های پرشین تولز

آخرین وضعیت سیستم های کلیکی و پرداخت به وبمستر ها

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
خیلی دوست داشتم مال بابام بود که بعدش به من ارث برسه:D
من دارم باهاش کار می کنم و هرجا لازم باشه منطقی و طبق تجربیاتم ازش دفاع می کنم و این موردش هم تو اخبار سایتش هست می تونید برید ببینید و خودتون نتیجش را اینجا بگید شاید من اشتباه می کنم.
نمی دونم شاید شما دوست نداری جایی که حقشه از سیستم اوکسین ادز دفاع بشه به دلیل اینکه خودتون هم دارید تو این زمینه کار می کنید .

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
خیلی دوست داشتم مال بابام بود که بعدش به من ارث برسه:D
من دارم باهاش کار می کنم و هرجا لازم باشه منطقی و طبق تجربیاتم ازش دفاع می کنم و این موردش هم تو اخبار سایتش هست می تونید برید ببینید و خودتون نتیجش را اینجا بگید شاید من اشتباه می کنم.
نمی دونم شاید شما دوست نداری جایی که حقشه از سیستم اوکسین ادز دفاع بشه به دلیل اینکه خودتون هم دارید تو این زمینه کار می کنید .

عجب دوره زمونه اي شده ها ! :D

من ميدونستم اين جواب را ميديد !
راستش خيلي جاها يه طوري جواب داديد كه مديرشم اونجور جواب نميداد ! شك كردم :happy:

من اصلا از تخريب سيستم و رقيبان خوشم نمياد !
من كار خودم را ميكنم و اونا هم كار خودشون را و ايشالله كه موفق باشند ;)

hadiam

Registered User
لایک‌ها
2

راستش خيلي جاها يه طوري جواب داديد كه مديرشم اونجور جواب نميداد ! شك كردم :happy:

دقیقا موافقم.فقط تو 3 تا از پست ها دیگه می خواستم اعلام کنم نظر شما از دید کاربر مورد بررسی قرار می گیره لازم نیست همه جا تایید کنید! که بیخیال شدم.

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4

من خدایی نکرده قصد نداشتم بگم شما قصد تخریب داری اتفاقا از شخصیتت هم خوشم اومده. والله حقیقتش رو بخوای وقتی می بینم به یه کسی یا مثل الان به یک سیستمی مثل اوکسین ادز که به نظر من نسبت به بقیه انقدر داره خوب کار می کنه می خوان بچسبونن نمی تونم ازش دفاع نکنم.البته من تو 2 پست قبلیم منظورم این بود که باید تا آخر ماه صبر کنیم چون همانطور که حسین جان گفت اوکسین ادز پرداخت هاش واقعا به موقع هست و من شخصا تو همه جشنواره هاش بودم و همه رو به موقع پرداخت کرده
راستی یکی از دوستامو فرستادم تو سیستمت عضو بشه تا ببینیم چی میگه;)

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
خوب این گفته تا 31 تیر یعنی 2 روز دیگه مونده.چقدر عجولید.من فکر کنم اگه می خواست 50 درصد را امروز حساب کنه به ضرر ما و به نفع خودش.یه خرده فکر کنید .

خوب شد یادآوری کردی فکر کنم!!!آخه همکار گرامی پول رو که پرداخت کرده دستش هم درد نکنه حالا کم و زیادش به کنار ، دیگه چی رو میخواد دو برابر کنه؟شما بگو

Last edited:

www.tafrihy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس این جشنواره اکسین ادز چی بود؟!
درآمد پرداخت شد ولی خب نوشته بود از یکم تا سی و یکم تیر ماه 50 درصد افزایش درآمد داریم
من فکر کردم درآخر کار هر چی درآمد داریم رو محاسبه کرده و 50 درصد از درآمد بهش اضافه میشه و پرداخت میکنن
ولی اینکارو نکردن
پس یا من اشتباه متوجه شدم یا اینکه یه اتفاقی افتاده که ....!واقعا نمیدونم منظور از این جشنوارشون چی بوده، دوستانی که اطلاع بیشتری از جزئیان و نحوه برگزاری جشنواره دارن توضیح بدن ممنون میشم.
ولی این درآمد خیلی ناچیز بود و حالا که در مجموع حساب میکنیم خیلی کم هستش
هنوز سیستم کلیک ایران خیلی بیشتر پول میدن نسبت به اکسین ادز.
فعلا تنها مزیت اکسین ادز که بالاترین مزیت در کل سیستم ها به حساب میاد پرداخت به موقع هستش.
حالا تبلیغات ثابت هم اضافه کرده باید روش کار کنیم ببینیم درآمد بهتر میشه یا تغییری نمیکنه

سلام . نه فقط درآمد این ماه رو (از اول تا آخر تیر) 50 درصد اضافه میکنه ، البته من اصلا یادم رفت این ماه در خواست واریز بدم ، الان از شانسی که من دارم ، تا ماه دیگه این هم مثل وطن کلیک و رکلاملار ورشکست میشه :D

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
سلام . نه فقط درآمد این ماه رو (از اول تا آخر تیر) 50 درصد اضافه میکنه ، البته من اصلا یادم رفت این ماه در خواست واریز بدم ، الان از شانسی که من دارم ، تا ماه دیگه این هم مثل وطن کلیک و رکلاملار ورشکست میشه :D

فکر نکنم به همین زودی ها ورشکست شه.احتمالا 50 درصد رو به اکانت اضافه می کنه برای ماه بعد پرداخت می کنه

Last edited:

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
فکر نکنم به همین زودی ها ورشکست شه.احتمالا 50 درصد رو به اکانت اضافه می کنه برای ماه بعد پرداخت می کنه

پس چرا به درآمد ما 50 درصد اضافه نشده؟
از بین همکاران دیگه کسی هست که 50 درصد اضافه رو گرفته باشه؟

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
دوست عزیز اینقدر عجول نباشید .چرا با خودشون مکاتبه نمی کنید؟

www.tafrihy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

آخه من از هرکدام از این ها کهبیش از یک ماه صبر کردم و موجودی تایید شدم خیلی بالاتر از حد نصاب رسیده، موقع پرداخت به یکباره یا ورشکست شدن و یا بهونه آوردن و ...
البته اکسین ادز رو به شوخی گفتم . این ها شرکت های بزرگ و معتبری هستند و چندین سال هست که با نام های مختلف فعالیت میکنند و در مجموع شرکت های خوشنامی هستند .

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
پس چرا به درآمد ما 50 درصد اضافه نشده؟
از بین همکاران دیگه کسی هست که 50 درصد اضافه رو گرفته باشه؟

دوست عزیز گفته بودم صبر داشته باشید.50 درصد به اکانت ها اضافه شده .یهسر به اکانتتون بزنید;)

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
دوست عزیز گفته بودم صبر داشته باشید.50 درصد به اکانت ها اضافه شده .یهسر به اکانتتون بزنید;)

کاملا درسته
fetch.php

فقط اکسین ادز :دی

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
کسی اسکریپ ایتو نداره ( نال )

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
اسكريپتش كه همون اسكريپت معروفه ! :D
فقط قبل از همكاري بايد ديد با كليكهاي خارجي چطور ميخواد برخورد كنه؟؟

اینهمه واستون توضیح دادن که قضیه چی بوده و حسابی مسئله رو روشن کردن، هنوز درگیرید؟:دی

phpmkr

Registered User
لایک‌ها
4
اینهمه واستون توضیح دادن که قضیه چی بوده و حسابی مسئله رو روشن کردن، هنوز درگیرید؟:دی

فقط سفسطه كرده بود!
حرف من اين بود : يا بايد كليك حساب نشه يا اگه حساب شد 25 درصدش كم نشه .
خيلي شلوغش كرده بود ديگه :D

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
این چند وقت که تبلیغات کلیک ایران گذاشتم نشان داد خیلی خیلی کم حساب میکنه کلیک ها رو
درحالی که در این مدت سوران واکسیزن بیشتر حساب کردند

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
نمیدونم چرا واسه من برعکسه!

بالا