برگزیده های پرشین تولز

آخرین وضعیت سیستم های کلیکی و پرداخت به وبمستر ها

www.tafrihy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . با توجه به افزایش چشم گیر سیستم های کلیکی ، گفتم تجربه خودم رو درباره چند عدد از سایت های کلیکی برای استفاده سایر وبمستر ها بیان کنم : (بدون هیچ لینک تبلیغاتی و عضو گیری و ... برای خودم )​

سوران این ماه (تیر) هم ، مثل گذشته ، بصورت منظم ، کلیه حق و حقوق وبمستر های خودش رو واریز کرد ؛ من که خیلی از سوران راضی هستم . .. واقعا مدیران با صداقتی داره .
البته دارن اسکریپت خودشون رو عوض میکنند ، احتمالا اسکریپتی شبیه به اکسین ادز بکار بگیرند ، به نظر من این هم کار خوبیه ، چون اسکریپت قبلی ضعیف بود و براحتی میشد تقلب کرد ، با اسکریپت جدید ، حق سایر وبمستر ها که تقلب نمیکنند ، ضایع نمیشه . در ضمن ، سوران کلیک خورش عالیه و تنوع تبلیغاتش بسیار بالاست . ایمیل ها رو جواب میده (بعد از حدود 24 ساعت)

اکسین ادز هم بر خلاف نظر برخی دوستان ، صادقانه کار میکنه ، شاید شمارش کلیک ها کمتر باشه ، ولی باید حق بدیم ، چرا که از هر 100 کلیک (یا بیشتر) شاید فقط یک نفر قصد خرید محصول رو داشته باشه ... پس اگر قرار باشه همه کلیک ها رو محاسبه کنند ، سو استفاده ها هم زیاد میشه و این شرکت هم دچار بد قولی و ورشکستگی میشه ...

کلیک ایران : اونطور که در سایتش اعلام کرده و من تحقیق کردم ، تا به حال که پرداخت کرده (غیر از برخی اعضای به گفته خودش متخلف) ولی تبلیغاتش یکمی دیر لود میشه ، قبلا کد هاش حاوی تروجان بود که صفحه خانگی کاربران رو عوض میکرد ، ولی الان درست شده و مشکلی نداره . فعلا هر 10 روز یکبار پرداخت میکنه . البته من تازه در این سیستم عضو شدم و تازه کدهاش رو قرار دادم . کلیک خور خوبی داره و تنوع تبلیغاتش هم بالاست .

رکلاملار: احتمالا ورشکست شده ، قبلا خوب پرداخت میکرد ولی جدیدا پرداختی نداشته (35000 تومن من رو هم واریز نکرد) ولی تبلیغاتش رو حداقل حذف کرده تا اعضا متوجه شوند و کد ها رو بردارند (بازم دستش درد نکنه!)

وطن کلیک : کلاهبراداره و متقلب که فقط در صفحه اصلی سایتش ناپدید شده ! (53000 تومن من رو واریز نکرد!) ولی فروشگاه سی دی وطن شاپ (متعلق به وطن کلیک) همچنان فعال است و سی دی میفروشد ! (نمیگم ورشکست شده چون اگر اینطور بود ، حداقل فروشگاه سی دی شو جمع میکرد و در سایتش برای عضو نشدن افراد جدید و برداشتن کد ها و علت عدم واریز ، اطلاع رسانی میکرد!)​

سایر دوستان اگر اطلاعاتی درباره سیستم های تازه تاسیس مثل : آفتاب کلیک ، در کلیک و ... دارند ، بنویسند ، نحوه برخورد ، نحوه پاسخ دادن به ایمیل ها ، حد نصاب ، خوش حساب بودن و ...
پیروز باشید ...

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
اکسین ادزهم بر خلاف نظر برخی دوستان ، صادقانه کار میکنه ، شاید شمارش کلیک ها کمتر باشه ، ولی باید حق بدیم ، چرا که از هر 100 کلیک (یا بیشتر) شاید فقط یک نفر قصد خرید محصول رو داشته باشه ... پس اگر قرار باشه همه کلیک ها رو محاسبه کنند ، سو استفاده ها هم زیاد میشه و این شرکت هم دچار بد قولی و ورشکستگی میشه ...

من هم بر خلاف نظر بعضی از دوستان عقیده دارم شمارش کلیکهای اوکسین ادز مشکلی نداره و تجربه من ثابت کرده که باید در انتخاب موضوع نمایش تبلیغات با محتوای سایتمون خیلی دقت بکنیم اگر اینکار درست انجام بشه هیچ سایتی مثل اوکسین ادز کلیکها رو درست نمی شماره.می تونید امتحان کنید
البته یه چیزی هم بگم که یکی از دوستام که بازدید سایتش بالاست با انجام همه اینکارها باز هم تو شمارش کلیکهاش مشکل داشت که وقتی به اوکسین ادز گفت اونها بهش گفته بودند که یکبار همه سایتهاشو از سیستم حذف کنه و دوباره ثبتشون کنه که با انجام اینکار مشکلش حل شده و الان داره باهاشون کار می کنه که احتمالا مشکل از اکانتش بوده شاید مشکل بعضی از دوستان هم همین باشه.​

mohammad_p30

Registered User
لایک‌ها
5
کسی از پاداش ادز برداشت داشته ؟؟؟
برای منو که هنوز پرداخت نکردن ایمیل هم جواب نمیدن !
یعنی اینم ... :cigar:

mohammad_p30

Registered User
لایک‌ها
5
توی تبلیغ اینفو دیدم (www.tablighinfo.com) پاداش ادز پرداخت نکرده برای برخی رو ...

تو این لینکی که دادین ندیدم ...
اصلاً بهشون نمیخورد دزد باشن :(
حالا یه چند روز دیگه صبر می کنم اگه پولو واریز نکردن بدجور آبروشونو همه جا میبرم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
در مورد سوران بله خوب کار می کنه...
من برای سایته دوستم به صورت آزمایشی اد گرفتم ازشون...حسابش رو چک کرده بود 32 هزار واریز داشته...
خیلی جالب بود

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
سلام . با توجه به افزایش چشم گیر سیستم های کلیکی ، گفتم تجربه خودم رو درباره چند عدد از سایت های کلیکی برای استفاده سایر وبمستر ها بیان کنم : (بدون هیچ لینک تبلیغاتی و عضو گیری و ... برای خودم )​

سوران این ماه (تیر) هم ، مثل گذشته ، بصورت منظم ، کلیه حق و حقوق وبمستر های خودش رو واریز کرد ؛ من که خیلی از سوران راضی هستم . .. واقعا مدیران با صداقتی داره .
البته دارن اسکریپت خودشون رو عوض میکنند ، احتمالا اسکریپتی شبیه به اکسین ادز بکار بگیرند ، به نظر من این هم کار خوبیه ، چون اسکریپت قبلی ضعیف بود و براحتی میشد تقلب کرد ، با اسکریپت جدید ، حق سایر وبمستر ها که تقلب نمیکنند ، ضایع نمیشه . در ضمن ، سوران کلیک خورش عالیه و تنوع تبلیغاتش بسیار بالاست . ایمیل ها رو جواب میده (بعد از حدود 24 ساعت)

اکسین ادز هم بر خلاف نظر برخی دوستان ، صادقانه کار میکنه ، شاید شمارش کلیک ها کمتر باشه ، ولی باید حق بدیم ، چرا که از هر 100 کلیک (یا بیشتر) شاید فقط یک نفر قصد خرید محصول رو داشته باشه ... پس اگر قرار باشه همه کلیک ها رو محاسبه کنند ، سو استفاده ها هم زیاد میشه و این شرکت هم دچار بد قولی و ورشکستگی میشه ...

کلیک ایران : اونطور که در سایتش اعلام کرده و من تحقیق کردم ، تا به حال که پرداخت کرده (غیر از برخی اعضای به گفته خودش متخلف) ولی تبلیغاتش یکمی دیر لود میشه ، قبلا کد هاش حاوی تروجان بود که صفحه خانگی کاربران رو عوض میکرد ، ولی الان درست شده و مشکلی نداره . فعلا هر 10 روز یکبار پرداخت میکنه . البته من تازه در این سیستم عضو شدم و تازه کدهاش رو قرار دادم . کلیک خور خوبی داره و تنوع تبلیغاتش هم بالاست .

رکلاملار: احتمالا ورشکست شده ، قبلا خوب پرداخت میکرد ولی جدیدا پرداختی نداشته (35000 تومن من رو هم واریز نکرد) ولی تبلیغاتش رو حداقل حذف کرده تا اعضا متوجه شوند و کد ها رو بردارند (بازم دستش درد نکنه!)

وطن کلیک : کلاهبراداره و متقلب که فقط در صفحه اصلی سایتش ناپدید شده ! (53000 تومن من رو واریز نکرد!) ولی فروشگاه سی دی وطن شاپ (متعلق به وطن کلیک) همچنان فعال است و سی دی میفروشد ! (نمیگم ورشکست شده چون اگر اینطور بود ، حداقل فروشگاه سی دی شو جمع میکرد و در سایتش برای عضو نشدن افراد جدید و برداشتن کد ها و علت عدم واریز ، اطلاع رسانی میکرد!)​

سایر دوستان اگر اطلاعاتی درباره سیستم های تازه تاسیس مثل : آفتاب کلیک ، در کلیک و ... دارند ، بنویسند ، نحوه برخورد ، نحوه پاسخ دادن به ایمیل ها ، حد نصاب ، خوش حساب بودن و ...
پیروز باشید ...
این تفیسر شما از این سایت های تجاری هست

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
این تفیسر شما از این سایت های تجاری هست

به نظر من که خیلی خوب و روشن توضیح دادن ، دستشون هم درد نکنه

من فعلا با Oxinads و کلیک ایران کار میکنم و راضی هستم ،تابحال هیچ مشکلی در پرداختی نداشتن ، ولی سوران بخاطر ناقص بودنش و درآمد پایینش بیخیالش شدم و دیگه باهاش کار نمیکنم

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
من داشتم بنرهای کلیک ایران را نگاه می کردم که دیدم به به اکثرا بنرهای اوکسین ادز هستن که کلیک ایران زده تو گوششون:D
این سیستم و هر سیستم دیگه با اینکار به نظر من هم اعتبار خودشون رو زیر سوال می برن و هم به حقوق سیستم دیگه ای مثل اوکسین ادز که داره هزینه برای طراحی این بنرها میده تجاوز می کنه و هم باعث می شه که بنرها به سرعت جذابیت خودشون را به علت استفاده سایر سیستمهای تبلیغاتی از دست بدن و کلیک کمتری بخورن.مطمئن باشید این مورد خیلی مهمه.

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37
کسی از پاداش ادز برداشت داشته ؟؟؟
برای منو که هنوز پرداخت نکردن ایمیل هم جواب نمیدن !
یعنی اینم ... :cigar:

برای من 15000 تومن پاداش علاوه بر کارکردم واریز کرد

www.tafrihy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درباره پاداش ادز ، فکر کنم من اشتباها با یک سیتم دیگه اشتباه گرفتم . اطلاعی ندارم .

درباره دوستی که فرمودن تفسیر شماست : تجربه کار کردن من با آنهاست .
درباره دوست خوبم که درباره سوران فرمودن : درسته قیمت سوران پایین تره ولی در عوض تمامی کلیک ها رو محاسبه میکنه و من در مدت مشابه 1 ماه در سوران حدودا 40 هزار تومان در امد دارم ولی در اکسین ادز به زور به 30 هزار توامان میرسه .
پیروز باشید ...

www.tafrihy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو این لینکی که دادین ندیدم ...
اصلاً بهشون نمیخورد دزد باشن :(
حالا یه چند روز دیگه صبر می کنم اگه پولو واریز نکردن بدجور آبروشونو همه جا میبرم

سلام . فکر کنم من اشتباه کرده باشم ، درسته این سایت نبود ، با یک سیستم دیگه اشتباهی گرفتم . البته هیچ اطلاعی از این سیستم ندارم ولی اگر هر سیستمی حقوق وبمسترها رو پرداخت نکرد ، شما میتوانید به سایتی که گفتم مراجعه کنید و با ذکر مستندات و ... خود اون ها پیگیری میکنند (مثل وطن کلیک)

www.tafrihy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

www.tafrihy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من که خیلی خوب و روشن توضیح دادن ، دستشون هم درد نکنه

من فعلا با Oxinads و کلیک ایران کار میکنم و راضی هستم ،تابحال هیچ مشکلی در پرداختی نداشتن ، ولی سوران بخاطر ناقص بودنش و درآمد پایینش بیخیالش شدم و دیگه باهاش کار نمیکنم

سلام . ممنون از شما ، لطف دارید ... :)

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
پس این جشنواره اکسین ادز چی بود؟!
درآمد پرداخت شد ولی خب نوشته بود از یکم تا سی و یکم تیر ماه 50 درصد افزایش درآمد داریم
من فکر کردم درآخر کار هر چی درآمد داریم رو محاسبه کرده و 50 درصد از درآمد بهش اضافه میشه و پرداخت میکنن
ولی اینکارو نکردن
پس یا من اشتباه متوجه شدم یا اینکه یه اتفاقی افتاده که ....!واقعا نمیدونم منظور از این جشنوارشون چی بوده، دوستانی که اطلاع بیشتری از جزئیان و نحوه برگزاری جشنواره دارن توضیح بدن ممنون میشم.
ولی این درآمد خیلی ناچیز بود و حالا که در مجموع حساب میکنیم خیلی کم هستش
هنوز سیستم کلیک ایران خیلی بیشتر پول میدن نسبت به اکسین ادز.
فعلا تنها مزیت اکسین ادز که بالاترین مزیت در کل سیستم ها به حساب میاد پرداخت به موقع هستش.
حالا تبلیغات ثابت هم اضافه کرده باید روش کار کنیم ببینیم درآمد بهتر میشه یا تغییری نمیکنه

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
بایید 50 درصد به کل درآمد اضافه می کرد طبق گفته خودشون دیگه.توی پنل هم اضافه نکرده 50 درصد؟

Last edited:

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
خوب این گفته تا 31 تیر یعنی 2 روز دیگه مونده.چقدر عجولید.من فکر کنم اگه می خواست 50 درصد را امروز حساب کنه به ضرر ما و به نفع خودش.یه خرده فکر کنید .

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
خوب این گفته تا 31 تیر یعنی 2 روز دیگه مونده.چقدر عجولید.من فکر کنم اگه می خواست 50 درصد را امروز حساب کنه به ضرر ما و به نفع خودش.یه خرده فکر کنید .

شرمنده بابت سوالم!

اما احيانا شما اكسين نيستي !؟ ماله شما يا اشناهاتون نيست؟!:)

بالا