برگزیده های پرشین تولز

آرشيو روزانه

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا يه سوال! همون طور كه ميدونين بلاگر الان وبلاگ هارو به صورت هفتگي وماهانه پابليش ميكنه! منم آرشيو رو به صورت هفتگي تنظيم كردم. هر دفه هم كه رو يكي از مطالب كليك ميكنم لينك مربوط به اون هفته باز ميشه( نه الزاماً لينك به اون مطلب)
حالا ميخوام بدونم چطور ميشه كه آرشيو رو يه جور تنظيم كنم كه با كليك روي لينك هر مطلب لينك مربوط به همون مطلب باز شه (مطلبمون در بالاي صفحه باشه؟)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اگه دقت كرده باشي... لينك به هر مطلب يه دونه بوك مارك هم داره... مثلان اينجوري:
archive.html#2323254
اون بوکمارک خودش باعث ميشه که Internet Explorer بره سر همون مطلب. ولي متاسفانه بلاگر آرشيو بندي روزانه نداره

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله احسان خان اون بوك مارك كه شما فرموديد صحيح .. اما مشكل اينكه وقتي رو لينك هر مطلب با بوك مارك مختلف كليك ميكنم صفحه مربوط به آرشيو هفتگي رو باز ميكنه :!: اگه كمك كنين ممنون ميشم!!!!!!!!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
درسته... آرشيو هفتگي باز ميشه. ولي سر هر مطلب اون بوك مارك هست كه اگه به اسكرول بار دست نزني خودش ميره سر مطلب. تا اونجايي كه من ميدونم اين هيچ راه حلي نداره! :(

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام احسان ميگم ميشه كدي كه باعث ميشه IE بره سر هر مطلب رو بنويسي؟!
چون من هر كاري كردم نشد كه نشد! فقط هم انگار من اين مشكل رو دارم چون بقيه وبلاگ ها كه ديدم درست هستند من كدي كه گذاشتم اينه:

[code:1]

<a href="<$BlogItemArchiveFileName$>#<$BlogItemNumber$>">

<font color="#FFCC99" style="text-align: right; font-size:7pt" "font-size: 8pt; font-weight:400" face="Tahoma">  نوشته  شده  توسط            <$BlogItemAuthorNickname$></font></a>

[/code:1]
ممنون[/code]

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ببين اين كد مال اينه كه اول هر مطلب يك بوكمارك درست كنه:
[code:1]<a href="<$BlogItemArchiveFileName$>#<$BlogItemNumber$>"> [/code:1]
كه اين رو نوشتي...

ولي جايي كه لينك دايمي هر مطلب رو مينويسي. بايد <$BlogItemNumber$> رو آخر لينكش بنويسي.

بالا