برگزیده های پرشین تولز

آرشیو اس ام اس روزانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gir3pich

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ..
من گیر سه پیچ هستم یکی از اعضا گروه اینترنتی مبین
تو گروه ما قسمتی هست که دوست عزیزم امید جان روزهای فرد یه قسمتی رو ارائه می کنه به اسم اس ام اس روزانه

و بنده این قسمت ها رو توی تالار گفتگوی گروه آرشیو دارم می کنم
چون به پی تی هم علاقه ی زیادی دارم تصمیم گرفتم که اون آرشیو رو اینجا هم بذارم ..

خب .. هر سوالی ، انتقادی ، پیشنهادی د اشتین خوشحال می شم بدونم​

gir3pich

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز سلام ..

اولين سري sms خدمتتون تقديم مي شه ..

اما لازمه قبل از اون چند تا نكته رو خدمتتون عرض كنم

اول اينكه براي فرستادن مسيج هاتون هيچ محدوديتي نداره .. 24 ساعت شبانه روز در خدمتيم .

دوم اينكه مسيج هاتون رو به جك و مطالب دريافتي از ديگران خلاصه نكنيد .. خودتون هم ابتكاربه خرج بدين و جمله هاي كوتاه و قشنگ درست كنيد و بفرستيد .. ( اين قسمت نكته داره )

سوم اينكه مي تونين مسيج هاي عاشقانه يا احساسي هم بفرستيد .. براي دوست ، نامزد ، همسر و اونايي كه خواننده ي روزانه هستند مثل اين مسيج :

م . م عزيز ... اوني كه رفتنيه منم نه تو .. اگه من برم اتفاق خاصي نمي افته ولي اگه تو بري شادي و خنده با تو مي رن و غم و غصه جايگزين مي شه .. به خاطر اونايي كه دوستت دارن بمون و ادامه بده .. ( ايمان .. 8059)

كه اگه دقت كنيد چهار شماره ي آخر ايمان عزيز نوشته شده .. شما هم مي تونيد مثل ايشون مسيج بزنين .

و آخر اينكه به هر زياني كه دوست داريد مسيج بفرستيد ..

اما مسيج هاي دريافتي ..

1-براي گروه مبين :

10 met garm . 9karetam . 7.8barmigam . 6ye omram . 5ye aftabam . 4rye dardam . 3taree shabhae man . 2stet daram . 1taye man (5872)

2-اين پيام كاملا جديه باور كنيد . من هم اول قبول نداشتم . مشقامو خوب نوشتم . بابام بهم عيدي داد . يه توپ قلقلي داد . (1592)

3-A 30retam 4rei nadaram 2.4 eshghet shodam ( 1592)

4-لحظه ها را سپري كرديم كه به خوشبختي برسيم . غافل از آنكه لحظه ها همان خوشبختي بودند ( 9176)

5-عشق رو اد كن . غم رو ديليت كن . براي غرور آف بذار. دروغ رو هك كن . از انسانيت كپي بگير. حالا مثل من براي عزيزترينا سند كن .( 9176)

6-تا حالا دستت رو زير بارون باز كردي؟ به اندازه ي قطره هايي كه تو دستته دوسم داري .به اندازه قطره هايي كه نيست دوستت دارم(8091)

7-اگه عادت كردي شبها بري روي پشت بوم ستاره ها رو بشمري امشب نرو . چون ممكنه ببيننت و فردا رو عيد فطر اعلام كنن. (9646)

8-3

3

3

3

3

برو پايين سر كار نيست ..

3

3

3

3

يكم ديگه بري مي رسي .. باور كن سر كار نيست ..

3

3

3

3efareshi asheghetam ( 8057)

9-در غريبي ياد ياران عار نيست ..... يك sms كمتر از ديدار نيست .. ( 3586)

10- يه بابايي مي ره مشهد ميگه يا امام رضا تو كه ضامن آهويي .. ضامن من يابو هم باش .. (2008)

11- 10مت گرم 9کرتم 8شیشتم 7تیرتم 6یشه عرقتم 5چرتم 4کرتم 3پایتم 2ست دارم 1دنیا (2008)

12 - پیروزی شکوهمند حزب الله لبنان و موفقیت ایران دردستیابی به انرژی هسته ای رو ولش کن خودت چطوری؟ (2008)

13 – اگه يه روز يه نفر دستش رو گذاشت تو دستت و قلبت لرزيد هول نكن .. شايد بابابرقي باشه .. (1316)

14- عميق ترين درد در زندگي پنهان كردن قلبي است كه به اسفناك ترين حالت شكسته شده .. گذاشتن سد در برابر روديست كه از

چشمانت جاريست . ( 2337 – پرناز )

15- اين گونه زندگي كنيم : ساده اما زيبا ..... مصمم اما بي خيال .... متواضع اما سربلند .. مهربان اما جدي .. سبز اما بي ريا ...

عاشق اما عاقل (1175)

16-دوستي مثل ايستادن روي سيمان خيسه .. تا هستي رفتنت سخته .. و اگر يه روز بري جاي پات براي هميشه باقي مي مونه

(1175)

خب دوستان .. يه سري sms توپ هم در مجله ي همشهري جوان در رابطه با سريالهاي ماه رمضان چاپ شده بود كه بد نيست شما هم بخونين ..

نيازمندي ها :

يك عدد قرنيه چشم با كيفيت برزخ بيني نيازمنديم
دماغ با قدرت برزخي بدون گرفتگي
چند فيلم هاليوودي جهت ايده گرفتن و ساخت سريال ماه رمضان سال بعد نيازمنديم . اولويت با معناگراهاست
حيوانات جديد ( خوك و ميمون ) جهت استفاده در جلوه هاي ويژه رسيد
اتاق در زيرزمين همراه با گنج شش ميلياردي به بالاترين قيمت اجاره داده مي شود
يكي از اتاق هاي خانه ي صابر خالي شد . بشتابيد كه غفلت مايه ي پشيماني است .
دفتر وكالت جهت كلاه برداري اجاره داده مي شود
به يك عدد كوراني پولدار خنگ جهت كلاه برداري نيازمنديم
معلم زبان فارسي براي كاترين نيازمنديم
قلب گوسفند تازه كشتار جهت پيوند موجود است .
آپارتمان ضد زلزله ، ضد بلاي آسماني بدون نياز به تير و تخته براي اجاره يا رهن كامل
پمپ آب براي باغبان آقاي حشمتيان . فوري فوري
هاي لايت مو جهت اعضاي هيات علمي دانشگاه ها .

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا