برگزیده های پرشین تولز

آزمايشگاه و درمانگاه كوچك ويروسهاي كامپيوتري IgImAx ه

آيا اين تاپيك توانسته مشكلات ويروسي سيستم كامپيوتري شما را حل نمايد؟

• Total voters
    44

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

لطفا ویژگیها و کارهایی که انجام میده را هم بنویسید.

اين ديسك براي از بين بردن ويروس ها بصورت بوتيبل هست . هم قابليت اجرا در محيط گرافيكي داره و هم تكست . اگر بصورت لن به اينترنت وصل باشيد قابليت دريافت و بروز رساني داره . حجم كمش يكي از مزايا هست .
سيستم مورد نياز
ntel Pentium II 233 MHz or equivalent processor
Minimum RAM required is 512 MB
210 MB hard disk space for both 32-bit and 64-bit versions.

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام آیجی عزیز و دوستان خوبم :

آقا من دو سه تا نکته در مورد تست دیتابیس مخربها عرض کنم که دیروز چون چندین ساعت درگیر نصب و تست و گرفتن شات و ویرایش و نوشتن مطالب بودم و 4 بار این تست رو انجام دادم نتونستم بگم :
اولا که در مورد پاکسازی انتی ویروس بگم :
من حیرون موندم که اگه گزینه اعمال تصمیم روی اتوماتیک بود که باعث فرق موارد شناسایی و فایلهای باقیمونده توی ریپورت بود اول اینکه چرا توی پوشه 23 هر 20 مورد شناسایی با وجود همون اتوماتیک بودن حذف شدن و فقط توی پوشه 4599 موارد تناقض تعداد داشت؟؟؟
دوم اینکه تمام فایلهای هر دو پوشه به استثنای یک فایل در پوشه 4599 دارای درجه های ریسک یعنی درجه بالای خطر بودن که اون یک فایل هم بعد از انتخاب اعمال تصمیم گیری treat میشد و جزو موارد آلودگی قرار میگرفت و اینکه چرا حتی یک مورد هم دارای درجه خطر متوسط یا کم توی 4622 فایل نبود؟؟؟نمیدونم این اشکال از شناسایی انتی ویروس بود یا واقعا درجه خطر همه بدون استثنا بالا بود؟؟؟
سوم اینکه هم در اعمال تصمیم اتوماتیک و هم دستی پوشه قرنطینه بعد از اسکن اینهمه مورد کاملا خالی بود...

چهارم اینکه توی گزینه دستی هم فقط میشد روی گزینه کلیک کرد و از سه گزینه که دو تاش IGNORE(صرفنظر یکباره و یا همیشگی )بود و یا treat که باز همون گزینه treading نشون داده میشد و تفکیک اینکه انتی ویروس کدوم فایلها رو دیس اینفکت -ترمیم یا گند زدایی- کرده یا میکنه مشخص نبود...چرا توی پوشه 23 همین عملکرد باعث حذف شده بود و توی 4599 همین عمل باعث ترمیم و پاکسازی فایل از وجود ویروس یا به اصطلاح دیس اینفکت یا ریپیر شده بود؟؟؟به هر حال اگه توی عکس بعد از اسکن 4599 هم دقت کرده باشید همه موارد شناسایی تیک اعمال تصمیم خورده بودن حالا چه دستی چه اتوماتیک که من با هر دو روش تست کردم و نتیجه کاملا یکسان بود...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فایروال زون آلارم هم اگه توی عکس پایین دقت کنید دارای اپلیکیشن کنترل هست که قابلیت دستی و اتوماتیک و غیرفعال کردن داشت و چند گزینه هم برای تعیین سطح سختگیری بود که شامل خاموش و کم و متوسط و زیاد بود که من روی زیاد گذاشته بودم ..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
صفحه تعیین قوانین کلی برنامه ها :
قسمت دسترسی نرم افزارها به اینترنت هم دارای رابط کاربری خیلی ابتدایی و کاربر مبتدی پسند بود که هم در همون قسمت میشه از طریق تبهای موجود دسترسی برنامه ها در سیستم عامل و هم به اینترنت رو که دارای قوانین ورودی و خروجی و دفاع هوشمند -smart defense- و درجه اعتماد برنامه (بر پایه اعتبار سنجی و تعدد استفاده کنندگان از برنامه در سطح دنیا) است را تعیین و قانون گذاری کرد...

قوانین فایروال.png

تست فایروال رو هم با لیک تست کومودو براتون انجام میدم و توی همون پست در انتهای پست قرار میدم که اگه لازم بود فیلم هم میگیرم که دوستان بیشتر با محیط و قدرت و نوع پیغامهای زون آلارم فایروال آشنا بشن...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن :
الان با تنظیمات متفاوت (که زیاد هم نیستن) در چند حالت فایروال رو تست کردم که در بهترین حالت از 340 تونست فقط 210 امتیاز بگیره...
جالب اینجا بود که با اپلیکیشن کنترل دستی و اتوماتیک در هر دو حالت 210 امتیاز گرفت ...
با اپلیکیشن کنترل خاموش تونست 180 امتیاز بگیره...
لیک تست فایروال &#.png

Last edited:

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام :
آیجی عزیز این پست رو ببینید :
در مورد همون مشکل کومودو که گفتین از دوستی که تعریفشو براتون کرده بودم (مترجم و کاربر حرفه ای کومودو ) سوال کردم و این جواب رو داده...ببینید :
تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم - Page 85
در ضمن همین دوست عزیز در حال آماده سازی یک کتاب آموزشی جامع در مورد کومودو ورژن 6 هست که امیدوارم همین روزها آماده بشه که لینک دانلودشو توی همین تاپیک هم بذاریم که دوستان استفاده کنند...
(این پست پاک خواهد شد )

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Bella_aster جان
1.gif

. من برای چند ساعتی درون فب سرگرم حل مشکل سیستم یکی از دوستان بودیم و الان که آمدم این جا دیدم چه توفانی شده!؟ خخخخــــ

@ آی جی ...
شرمنده که تو تاپیک شما پست زدم... بعدا اینا رو حذف میکنم...
. نه اختیار دارید... برای حفظ در تاریخ خوبه و نیازی به پاک کردن نیستند .... برای نمایش نمونه به دوستان فروشنده یا مبلغ عزیز دیگه‌ای که ممکنه بدون مطالعه مرامنامه و پست "شرایط همکاری درون این تاپیک" من، به اینجا تشریف بیاورند.

. الان شروع می‌کنم پست‌های عالی دوستان را می‌خوانم....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
۱۳۹۱/۱۲/۱۰
26.gif
103.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام دوستان عزیز
1.gif

AMD.POWER جان:
. ممنون بابت معرفی ایمیج فوق، کاشکی چند خط توضیحات به همراه لینک به صفحه سایت اصلی همان ایمیج در کنار لینک مستقیم ایمیج هم در همان پست قرار میدادید که اگر زمانی لینک مسقیم به هر دلیلی از کار افتاد لینک به صفحه سایت مادر وجود داشته باشد.

. در کل لینک پست معرفی ایمیج فوق به فهرست معرفی برنامه ها در پست دوم اضافه خواهد شد... ممنون ...

unknown boy عزیز:
. حرف از امضا شد! با دیدن امضای شما همیشه یاد این پست از آقا احسان میفتم!
21.gif

aylar6888 جان:
. به به! ممنون از توضیحات و پست و تست‌های جدید و خوبتان ... به انی فکر انداختیدم که یک جدول دیگه در درون پست دوم ایجاد کنم که حاوی لینک به پست‌های است که حاوی تست‌های قدرت firewall محصولات مختلفی میباشد که دوستان زحمت آن را می‌کشند. آفرین بر پشتکارتان و زمانی که صرف می نمایید...

چهارم اینکه توی گزینه دستی هم فقط میشد روی گزینه کلیک کرد و از سه گزینه که دو تاش IGNORE(صرفنظر یکباره و یا همیشگی )بود و یا treat که باز همون گزینه treading نشون داده میشد و تفکیک اینکه انتی ویروس کدوم فایلها رو دیس اینفکت -ترمیم یا گند زدایی- کرده یا میکنه مشخص نبود...چرا توی پوشه 23 همین عملکرد باعث حذف شده بود و توی 4599 همین عمل باعث ترمیم و پاکسازی فایل از وجود ویروس یا به اصطلاح دیس اینفکت یا ریپیر شده بود؟؟؟به هر حال اگه توی عکس بعد از اسکن 4599 هم دقت کرده باشید همه موارد شناسایی تیک اعمال تصمیم خورده بودن حالا چه دستی چه اتوماتیک که من با هر دو روش تست کردم و نتیجه کاملا یکسان بود...
. شاید پاسخی که (تا حدودی به شوخی!) میشود به این پاراگراف و پاراگراف قبلی داد اینه که شاید یک کمی از موتور NOD هم استفاده کرده!؟ یادمه در NOD گاهی یک فایل ویروسی را پیدا می‌کرد ولی هیچ دکمه‌ای برای پاک کردن نداشت!؟!؟!؟

الان با تنظیمات متفاوت (که زیاد هم نیستن) در چند حالت فایروال رو تست کردم که در بهترین حالت از 340 تونست فقط 210 امتیاز بگیره...
جالب اینجا بود که با اپلیکیشن کنترل دستی و اتوماتیک در هر دو حالت 210 امتیاز گرفت ...
با اپلیکیشن کنترل خاموش تونست 180 امتیاز بگیره...
. خیلی هم تست عالی انجام دادید ... پس در کل نه ویروسیابش و نه فایروالش در حدی است که بشود بهش اعتماد کرد!؟ در سایت matousec هم درون جدول امتیاز 34% که معادل Very poor است را به دست آورده!

آیجی عزیز این پست رو ببینید :
در مورد همون مشکل کومودو که گفتین از دوستی که تعریفشو براتون کرده بودم (مترجم و کاربر حرفه ای کومودو ) سوال کردم و این جواب رو داده...ببینید :
تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم - Page 85
در ضمن همین دوست عزیز در حال آماده سازی یک کتاب آموزشی جامع در مورد کومودو ورژن 6 هست که امیدوارم همین روزها آماده بشه که لینک دانلودشو توی همین تاپیک هم بذاریم که دوستان استفاده کنند...
(این پست پاک خواهد شد )
. نه آقا برای چی پستت را پاک کنید!؟ لازم نیست پاک کنید ...!!!

. ممنون که سوال کردید، رفتم و دیدم. آها این آقا علی همان Jadda مشهور هستند!؟ ایشان خیلی کارشان درسته و خیلی از پست‌های ایشان را مطالعه کردم و برایم خیلی آموزنده بودند... من پست ایشان را کامل مطالعه نمودم و اتفاقن تنظمیاتی که می‌فرمایند، من هم روی High گذاشته بودم!(قبلن دورن 5 به آن دست نمیزدم و پیشفرضش Low بود ولی در 6 آن را High کرده بودم) در کل ممنون که در آنجا مرح نمودید. اگر تست کردم خودم نتیجه را در آنجا به ایشان اطلاع می‌دهم...

. هم‌اکنون که به 5 برگشته‌ام باز هم آن را روی همان Low رها نموده‌ام، ولی باز با اینحال وقتی یک Request را Allow می‌کنم به درستی فقط و فقط همان Request برایش یک Rule درست می‌شود. البته اگر منظور ایشان همین گزینه باشد:

. که با افزایش یا کاهش این گزینه فقط میزان نمایش انواع پنجره‌های اخطار در مورد حساسیت به انواع کانکشن‌ها یا .. زیاد و کم می‌شود و تاثیری در ایجاد قانونی کلی یا جزیی ندارد!؟ فقط در مورد تعداد بیشتری از پنجره های اخطار که در مورد نوع کانکشن‌های خاص و بیشتری هست قوانینی برای همان تقاضا درست میشود ولی قانون و اصولن نباید خارج از یک request که Allow/Block می‌کنیم قانونی کلی مثل آنچه قبلن در پست‌های قبلی عرض کرده‌ بودم درست شود!؟

. مثلن الان SVCHOST تقاضای دسترسی به آی پی و پروتوکول و پورت: 239.255.255.250 UDP 3702 یا 217.156.169.145 TCP Http(80)‎ را می‌کند و من اگر فقط همین را در نسخه 5 Allow Request یا Block Request کنم و همچنین آن را remember هم کنم، فقط و فقط یک قانون برای همین یک تقاضا درست میشود (در حالی که در نسخه 5 هم‌اکنون نمایش خطاها روی Low است) اما در 6 آن را روی High گذاشته بودم و فقط کافی بود یکی از این تقاضاها را Allow و remember کنم آنگاه همان موردی که عرض کردم پیش می آمد (یعنی یک قاون کلی درست میشد که Allow Any Mac Any IP ....‎) این را فقط روی SVCHOST تست کردم (Rule آن را هم Move UP به بالاترین سطح کرده بودم)

. حالا که به 5 برگشته‌ام زیاد مهم نیست ... در کل فقط این نیست! سرعت کم 6 در باز شدن پنجره اصلی آن و بقیه پنجره‌های درون آن .... نداشتن صفحه Summery و صفحه Active Connection (عرض کردم KillSwitch و تب Networkاش اصلن توانایی مشابه نمایش ستون Send/Receive را ندارد - بماند که باز همین پنجره هم دیر باز میشود گاهی سرعت عمل برای تشخیص یک عمل ناگهانی آپ/دون توسط یک فایل و IP Address آن خیلی مهم است). برای تست کافیه KillSwitch را که 7 مگ بیشتر نیست را جداگانه دنلود نمایید. شاید هم پروسسور قدیمی من با 5 بیشتر حال میکنه!؟ در کل دوباره اگر وقت شد 6 را درون ویندوز دیگری تست می‌کنم و نتیجه را اعلام می‌کنم...

. آقا پست‌های شما به فهرست دوم اضافه شد و یکی از آنها آیکن ستاره گرفت.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
۱۳۹۱/۱۲/۱۰
26.gif
103.gif

Last edited:

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
آیجی جان، آیلارن جان، دوستان فعال!
من به صورت آزمایشی (شایدم تا حدودی دائم) آنتی مالور امسی نصب کردم با لایسنس 180 روزه (که بزرگواری که فروشنده محصولات امسی هستند هدیه دادنش)
یه چیزی برام عجیبه و اونم اینه که این آنتی ویروس بدون اغراق هر 1 ساعت داره آپدیت میشه! از اون بزرگوار که پرسیدم گفت حجم آپدیت روزانه امسی چیزی بین 8 تا 15 مگ هست! بعد گفتن که چون حجم ویروس های منتشر شده خیلی بالاست و بعد گفتن که تعداد ویروس های منتشر شده در 2 ماه اول 2013 (حدود 100 میلیون) از کل ویروس های نوشتهشده در سال 2012 (حدود 90 میلیون) بیشتره! بعد بزرگوار دیگه یی هم اومدن و ادعان داشتن که آپیت بیت دیفندر هم همین چند روزه 16 مگ و... بوده!
اول اینکه همچین حجم عظیم آپدیت منطقیه؟
بعد اینکه سوئیت های امنیتی دیگه هم حجم آپدیتاشون انقدر زیاد شده؟ (با استناد به اینکه حجم ویروس های منتشر شده در 2 ماه اول 2013 بیشتر از کل 2012 بوده باید اینطور باشه! ولی آیا هست؟)

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
اين ديسك براي از بين بردن ويروس ها بصورت بوتيبل هست . هم قابليت اجرا در محيط گرافيكي داره و هم تكست . اگر بصورت لن به اينترنت وصل باشيد قابليت دريافت و بروز رساني داره . حجم كمش يكي از مزايا هست .
سيستم مورد نياز
ntel Pentium II 233 MHz or equivalent processor
Minimum RAM required is 512 MB
210 MB hard disk space for both 32-bit and 64-bit versions.
سلام AMD.POWER عزیز :
من فقط این نکته رو اضافه میکنم که در ورژن 6 از داخل محیط خود کومودو هم میشه این دیسک رو برای استفاده با استفاده از دیتابیس خود کومودو ساخت و احتیاجی به دانلود نیست و دیسک نجات و کلنینگ اسنشیال هم داخل خود کومودو 6 موجود هست...

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
آیجی جان، آیلارن جان، دوستان فعال!
من به صورت آزمایشی (شایدم تا حدودی دائم) آنتی مالور امسی نصب کردم با لایسنس 180 روزه (که بزرگواری که فروشنده محصولات امسی هستند هدیه دادنش)
یه چیزی برام عجیبه و اونم اینه که این آنتی ویروس بدون اغراق هر 1 ساعت داره آپدیت میشه! از اون بزرگوار که پرسیدم گفت حجم آپدیت روزانه امسی چیزی بین 8 تا 15 مگ هست! بعد گفتن که چون حجم ویروس های منتشر شده خیلی بالاست و بعد گفتن که تعداد ویروس های منتشر شده در 2 ماه اول 2013 (حدود 100 میلیون) از کل ویروس های نوشتهشده در سال 2012 (حدود 90 میلیون) بیشتره! بعد بزرگوار دیگه یی هم اومدن و ادعان داشتن که آپیت بیت دیفندر هم همین چند روزه 16 مگ و... بوده!
اول اینکه همچین حجم عظیم آپدیت منطقیه؟
بعد اینکه سوئیت های امنیتی دیگه هم حجم آپدیتاشون انقدر زیاد شده؟ (با استناد به اینکه حجم ویروس های منتشر شده در 2 ماه اول 2013 بیشتر از کل 2012 بوده باید اینطور باشه! ولی آیا هست؟)
سلام مهدی جان عزیز :
امسی سافت چون از دو موتور استفاده میکنه حجم آپدیتهاش هم شامل آپدیتهای بیت دیفندر میشه که خودش خیلی سنگینه و موتور دومش هم باید آپدیت بشه...توی ضد مخربها بیت و کسپر بیشترین حجم آپدیت رو دارن و این قابلیتشون بعد از این همه سال درست نشده که حجم آپدیتهاشون مثل خیلی از محصولات دیگه پایین بیاد...حتی امرژنسی کیت امسی هم که یک اسکنر قویه همین حجم آپدیت رو داره...
البته یه نکته هم هست که آپدیتهای خود برنامه و ورژن اون فقط بصورت آنلاین نصب میشن که توی همین یکماه اخیر ورژن برنامه از 7.0.0.7 به 7.0.0.8 و از چند روز پیش به 7.0.0.18 تغییر کرده که خودش حجم بالایی از آپدیت رو طلب میکنه...
من خودم دو سه روز پیش 56 مگابایت در یک شبانه روز آپدیت دیتابیس داشتم که فقط دیتابیس رو آپدیت کرده و نه ورژن برنامه..چون من 24 ساعتی یکبار با ترافیک رایگان شبانه آپدیت میکنم...
قبل از سال 2013 هم حجم آپدیتها اگر روزانه آپدیت بشه بین 5 تا 15 مگابایت بوده...اما اگه هفتگی یا ماهانه آپدیت کنین حجم آپدیتهاتون به نصف یا یک سوم کاهش پیدا میکنه به نسبت هر روز...
در کل امسی مثل بیت دیفندر حجم خیلی بالای از آپدیت داره و با اویرا و کومودو و... قابل مقایسه نیست...
برای امسی طبیعیه:D
عکس لوگ آپدیت 56 مگابایتی فقط دیتابیس امسی سافت در آپدیت بعد از یکروز رو ببینید :
Untitled.png

و نکته دیگه اینکه چگونگی دریافت و جایگزینی آپدیتها در محصولات مختلف از نظر جایگزینی و نوع موتور آپدیت و برنامه نویسی و هوشمندی محصول در جایگزینی آپدیتها خیلی با هم فرق داره .بعضی از محصولات مثل امسی و بیت و کسپر اولا چون تمام یا بیشتر قدرتشون در دیتابیس سنتی خلاصه شده حجم بالایی دارن و دوما این نمونه محصولات جوری که من تحقیق کمی کردم :blush: کل آپدیتهای یک فولدر یا بانک بخصوص رو دریافت و آپدیتهای قبلی رو پاک و جدیدها رو جایگزین میکنن ولی مثلا نورتون و اویرا و کومودو اول اون بانک رو در ابتدا یا حین آپدیت چک میکنن و فقط موارد جدید رو جایگذاری یا موارد بروز شده رو ریپلیس میکنن که این هوشمندی موتور آپدیت و تفوت موتور آپدیت این نوع برنامه ها رو میرسونه و این رو هم نشون میده که این نوع محصولات مثل نورتون و اویرا و کومودو تکیه و اصرار زیادی به دیتابیس سنتی (مثل بیت که الحق قویترین دیتابیس و کاملترین رو داره و این هم ضعفه و هم قوت ) ندارن و به توانایی های دیگه مثل هوش مصنوعی (که بنظر من درستش هوش اکتشافی هست) و رفتار شناسی یا اعتبار سنجی یا HIPS بهای بیشتری دادن که درست هم هست چون دیتابیس سنتی دیگه کم کم داره از رده خارج میشه چون هم محصولات و هم مخربها داره هوشمند تر میشن و فقط با دیتابیس نمیشه به جنگشون رفت و حداقل ضعف دیتابیس مبارزه با زیرو دی ها است که در دیتابیس نیستن و امروزه بیشتر مخربها جدید و زیرو دی هستن که بیت و کسپر با دیتابیس خالی نمیتونن جلوشون مقاومت کنن..
در کل (به نظر من)دیتابیس قدرتمند فقط برای کامپیوترهای آفلاین کارایی خوبی داره...
قربان شما

Last edited:

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
سلام مهدی جان عزیز :
امسی سافت چون از دو موتور استفاده میکنه حجم آپدیتهاش هم شامل آپدیتهای بیت دیفندر میشه که خودش خیلی سنگینه و موتور دومش هم باید آپدیت بشه...توی ضد مخربها بیت و کسپر بیشترین حجم آپدیت رو دارن و این قابلیتشون بعد از این همه سال درست نشده که حجم آپدیتهاشون مثل خیلی از محصولات دیگه پایین بیاد...حتی امرژنسی کیت امسی هم که یک اسکنر قویه همین حجم آپدیت رو داره...
البته یه نکته هم هست که آپدیتهای خود برنامه و ورژن اون فقط بصورت آنلاین نصب میشن که توی همین یکماه اخیر ورژن برنامه از 7.0.0.7 به 7.0.0.8 و از چند روز پیش به 7.0.0.18 تغییر کرده که خودش حجم بالایی از آپدیت رو طلب میکنه...
من خودم دو سه روز پیش 56 مگابایت در یک شبانه روز آپدیت دیتابیس داشتم که فقط دیتابیس رو آپدیت کرده و نه ورژن برنامه..چون من 24 ساعتی یکبار با ترافیک رایگان شبانه آپدیت میکنم...
قبل از سال 2013 هم حجم آپدیتها اگر روزانه آپدیت بشه بین 5 تا 15 مگابایت بوده...اما اگه هفتگی یا ماهانه آپدیت کنین حجم آپدیتهاتون به نصف یا یک سوم کاهش پیدا میکنه به نسبت هر روز...
در کل امسی مثل بیت دیفندر حجم خیلی بالای از آپدیت داره و با اویرا و کومودو و... قابل مقایسه نیست...
برای امسی طبیعیه:D
عکس لوگ آپدیت 56 مگابایتی فقط دیتابیس امسی سافت در آپدیت بعد از یکروز رو ببینید :

و نکته دیگه اینکه چگونگی دریافت و جایگزینی آپدیتها در محصولات مختلف از نظر جایگزینی و نوع موتور آپدیت و برنامه نویسی و هوشمندی محصول در جایگزینی آپدیتها خیلی با هم فرق داره .بعضی از محصولات مثل امسی و بیت و کسپر اولا چون تمام یا بیشتر قدرتشون در دیتابیس سنتی خلاصه شده حجم بالایی دارن و دوما این نمونه محصولات جوری که من تحقیق کمی کردم :blush: کل آپدیتهای یک فولدر یا بانک بخصوص رو دریافت و آپدیتهای قبلی رو پاک و جدیدها رو جایگزین میکنن ولی مثلا نورتون و اویرا و کومودو اول اون بانک رو در ابتدا یا حین آپدیت چک میکنن و فقط موارد جدید رو جایگذاری یا موارد بروز شده رو ریپلیس میکنن که این هوشمندی موتور آپدیت و تفوت موتور آپدیت این نوع برنامه ها رو میرسونه و این رو هم نشون میده که این نوع محصولات مثل نورتون و اویرا و کومودو تکیه و اصرار زیادی به دیتابیس سنتی (مثل بیت که الحق قویترین دیتابیس و کاملترین رو داره و این هم ضعفه و هم قوت ) ندارن و به توانایی های دیگه مثل هوش مصنوعی (که بنظر من درستش هوش اکتشافی هست) و رفتار شناسی یا اعتبار سنجی یا HIPS بهای بیشتری دادن که درست هم هست چون دیتابیس سنتی دیگه کم کم داره از رده خارج میشه چون هم محصولات و هم مخربها داره هوشمند تر میشن و فقط با دیتابیس نمیشه به جنگشون رفت و حداقل ضعف دیتابیس مبارزه با زیرو دی ها است که در دیتابیس نیستن و امروزه بیشتر مخربها جدید و زیرو دی هستن که بیت و کسپر با دیتابیس خالی نمیتونن جلوشون مقاومت کنن..
در کل (به نظر من)دیتابیس قدرتمند فقط برای کامپیوترهای آفلاین کارایی خوبی داره...
قربان شما

ممنون.
رسما و عملا از امسی نا امید شدم!
فکر کنم آنلاین آرمور رو نگه دارم، کنارش یه چی دیگه بذارم! این همه آپدیت آخه چه خبره؟ واللا من کسپر هم داشتم تازه میگفتن آپدیتاش سنگینه! بازم به این شدت نبود!
بازم ممنون. ببینم چیکار میشه کرد دیگه (یه مدت هم آپدیت رو از اتومات خارج کنم ببینم آپدیت دستی به چه صورت میشه)
باز ممنون و متشکر

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام :
آیجی عزیز :
اگه اجازه بدید و دوستان ابهام دیگه ای در مورد گفته های ناقص و مبتدیانه من در مورد زون آلارم ندارن میخوام بولگارد یا ترند میکرو (یا اگه شما پیشنهاد دیگه ای برای تست دارید)رو امشب دانلود و نصب کنم برای تست دیتابیس و فایروال و خود محصول....
در ضمن ضد مخربهای رایگان آنلاین (کلود) خیلی خوبی مثل پاندا کلود-- http://www.cloudantivirus.com/en/forHome/ --یا کینگ سافت یا ایمونت هم هست که امتیازهای خیلی خوبی (لااقل پاندا کلود فری ) توی تستها گرفتن...
نتیجه تستهای پاندا کلود فری (ویندوز 7 )در سایت AV-TEST:
http://www.av-test.org/no_cache/en/tests/test-reports/?tx_avtestreports_pi1[report_no]=124522

البته کینگ سافت دو نمونه برای دانلود داره که یکیش کاملا بر مبنای کلود ( 13 مگابایت حجم )و دیگری همراه با یک دیتابیس نصبی ( 76 مگابایت )هم هست که هر دو رایگان هستن فقط دومی دیتابیسی هم همراهش هست که نمیدونم در چه حد کامله (یعنی دیتابیس کامل یا محدود هست )...
http://www.kingsoftsecurity.com/
نمایش محیط کینگ سافت :
http://www.megaleecher.net/Free_Cloud_AntiVirus

این موارد رو چون اکثر کاربران تو ایران آفلاین هستن یا تمایلی به استفاده از دیتابیس کلود برای اسکن و پاکسازی سیستمشون ندارن و هنوز تو ایران جا نیفتاده زیاد روشون تا حالا تاکید نداشتم..
البته تمام دنیا دارن به سمت همین سیستم میرن حالا یا ضد مخرب کامل کلود یا استفاده از کلود در کنار دیتابیس مثل نورتون و کومودو و کسپر و....چون هم توی این روش منابع خیلی کمی از سیستم (به علت نبود دیتابیس و حجم بسیار کم برنامه ) مصرف میشه و برای سیستمهای ضعیف ایده آله (بخصوص توی ایران که اکثر سیستمها بروز و قدرتمند نیست )ولی چون هر چیزی توی این دنیا یک بهایی داره ازون طرف از ترافیک اینترنت زیادی استفاده میکنن (اونم با اینترنت تمام حجمی ایران) که البته میشه اون رو مدیریت کرد و اسکنها رو هفتگی یا ماهانه انجام داد....
حالا نظر شما چیه؟
من پاندا کلود فری و کینگ سافت (هر دو نمونه با و بدون دیتابیس) و ایمونت --از انتی ویروسهای کلود---
و اینترنت سکوریتی ترند میکرو 2012 (که این محصول هم فایل نصب آنلاین داره که من نسخه کاملش رو از جای دیگه دانلود کردم)و فایل 23 مگابایتی نصب آنلاین بولگارد رو از قبل توی هاردم دانلود کردم و دارم...
دوست دارم نظر شما و دوستان دیگه رو هم بدونم..
:medieval: ارادتمند

Last edited:

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
unknown boy عزیز:
. حرف از امضا شد! با دیدن امضای شما همیشه یاد این پست از آقا احسان میفتم!
21.gif

سلام
عوضش من از همون روز اول نمایش امضای کاربران را غیر فعال کردم و امضای هیچکس را تو این انجمن نمیبینم!
21.gif
4628.gif
اینطوری هم صفحات سریعتر بارگزاریشون تمام میشه و هم حجم ترافیکم کمتر مصرف میشه.من رفتم تو قسمت ویرایش امضام دیدم دلم نمیاد چیزی رو حذف کنم!حیفه!لینکهای مفیدیه!دیگه به بزرگی خودتون ببخشید اگر امضام شما رو ناراحت میکنه:blush:

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام دوستان عزيز :
ديروز کسي جواب نداد و من سر خود بولگارد اينتر نت سکوريتي 2013 رو که دانلود کرده بودم روي سيستم مجازيم نصب کردم و ديتابيس ويروسها رو تست کردم که قدري از مشاهداتم در مورد اين نرم افزار و مزايا و معايبي که تا الان ديدم براتون مينويسم و به مرور در اين چند روز اونها رو تکميل و اصلاح ميکنم...
------------------------------------------------------------------------
اين اينترنت سکوريتي داراي يک فايل نصب آنلاين به حجم حدود 900 کيلوبايته و کاملا بصورت آنلاين نصب و در همون حين آپديت ميشه...
من فايل نصب نيمه کامل اون رو دانلود کردم که حج اون 23 مگابايته و مقداري از پروسه نصب رو انجام ميده اما براي ادامه مراحل نصب که فايروال هم در همين مرحله نصب ميشه بايد حتما به اينترنت پر سرعت دسترسي داشته باشين و اگه اينترنت نداشته باشين اصلا نرم افزار اجرا نميشه حتي براي استفاده آفلاين و آزمايشي (تريل)...
البته گمون کنم فايل نصب کامل براي کلاينتهاي آفلاين هم حتما داشته باشه اما من فقط همين نسخه 23 مگابايتي رو تونستم پيدا کنم...
در شروع مرحله نصب آنلاين جوري که من ديدم اگه سرعت اينترنتتون از 15 تا 20 کمتر بشه حتما اخطار قطع ارتباط با سرور رو ميده و روز از نو روزي از نو...
عکسي براتون ميذارم که نشون ميده براي شروع و با سرعت بالاي 30 کيلوبايت بر ثانيه حدود 2 تا 3 ساعت اين مرحله طول ميشه..

ولگارد.png

البته اين رو هم اضافه کنم که سرعت سرور آپديت و نصب اون خيلي عالي و بالاست که من ترافيکم که کمتر شد راحت با حدود 512 کيلو بيت (55 تا 65 کیلو بایت )بر ثانيه آپديت (حد اکثر سرعت اینترنت شبانه من 512 کیلوبیت است که شاید سرور بولگارد سریعتر هم باشد.منکه تا امروز سرور انتی ویروس به این سرعت ندیده بودم..:))و نصب رو از سرور انجام ميداد که سرعت خيلي بالاييه براي سرور ضد مخربهايي که ديدم و تست کردم...
اين نرم افزار از انجين و ديتابيس بيت ديفندر براي انتي ويروس و از انجين اوت پوست براي فايروال استفاده ميکنه...
از مزاياي اون ميتونم به سرعت بسيار بسيار بالاي اسکن و شناسايي عالي و فالس تقريبا پايين انتي ويروسش اشاره کنم. همچنين روي سرعت و پرفورمانس بوت و سيستم تاثير بسيار کمي ميذاره که اصلا مشهود نيست که البته توي ويندوز اصلا محسوس نيست اما توي بوت و ريبوت تاثيرش بيشتره ...همچنين داراي تنظيمات اسکن ايميلهاي ورودي و خروجي -قسمت خود محافظتي -تنظيم پسورد براي تنظيمات برنامه -قسمت انتخاب سکوريتي لول با تنظيمات پيشفرض متوسط و دستي و حساسيت بالا - قسمت رفتارشناسي حملات مخربها -استثنا قرار دادن فايل و فولدر وپروسه هاي مختلف از اسکن - اسکن اتوماتيک و شناسايي بالي ديسکهاي اکسترنال و فلش مموريها و درايو نوري و شروع اسکن بلافاصله با کانکت شدن اين ابزارها - داراي قسمت هروستيک (هوش اکتشافي )و انتي اسپايور قوي و تنظيمات آنها - داراي فايروال با امکانات خوب که البته تنظيمات آن بيشتر بايد توسط کاربر انجام بشه و در حالت اتوماتيک به قدرتمندي فايروالهاي قوي نيست (مثل انتخاب شبکه هاي مورد اعتماد از جانب کاربر)و قسمت دفع حملات و قسمت اعمال قوانين فايروال حتي بعد از اکسيت شدن فايروال و داراي لوگ کامل قسمتهاي مختلف و پورتهاي شبکه و قسمت اخطار صوتي و پنجره اي براي اتصال نرم افزارها به اينترنت و اخطار صوتي و پاپاپ براي اخطارهاي امنيتي و اسپم فيلتر و قسمت کنترل والدين تقريبا جامع و مناسب و قسمت انتخاب اسکنر آسيب پذيري و قس...
از نکات ويژه اين نرم افزار ميتونم به قابليت تيون آپ داخل نرم افزار که معمولا در نسخه هاي توتال سکوريتي هست اشاره کنم که داراي سه تب :فضاي ديسک و رجيستري و استارت آپ اپليکيشن است و داراي قابليت اعمال دوره اي در دوره هاي روزانه و هفتگي و ماهانه بصورت اتوماتيک است..
قابليت ديگر که بسيار هم کاربردي است قابليت بکاپگيري و ريستور اطلاعات اين نرم افزار است...
اگر اکانتي بصورت رايگان در سايت بولگارد داشته باشيد از قابليت آنلاين درايو آن براي بکاپگيري از اطلاعاتتان که حجم رايگان 100 مگابايت به شما ارائه ميکند ميتوانيد استفاده کنيد و يا اينکه از قابليت بکاپ و ريستور در هارد خود ميتوانيد بعد از فعالسازي اين قسمت استفاده کنيد...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تنها ضد مخربي است که 2 ماه استفاده آزمايشي -تريل-از آن امکان دارد...البته تا ورژن 2012 سه ماه بود که از 2013 به دوماه کاهش پيدا کرده...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای کاربرانی که از کرک و کیژن و ... استفاده میکنند به دلیل اینکه تمام فایلهای شناسایی شده را با هر درجه خطر مستقیما به قرنطینه برده و حذف نمیکند مناسب است...:D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ضعفها :
نداشتن قابليت نصب آفلاين
نداشتن قابليت آپديت آفلاين که حتي خود بولگارد ميگه عملا بهيچوجه امکان نداره--که حالا من تستهايي بعدا انجام ميدم البته با تجربه خودم--
نداشتن قسمت غيرفعالسازي موقت يا زمانبندي شده ريل تايم انتي ويروس و فايروال در قسمت تسکبار با رايت کليک
نداشتن قابليت انتخاب نوع برخورد با ويروس پس از شناسايي-داراي دو گزينه بلاک و فيکس است-
سرعت کم پاکسازي بعد از اسکن
و...ادامه دارد

صفحه هوم بولگار&#1.png
داشبورد.png

ستینگ زنرال.png
قرنطینه.png
تیون آپ.png

-------------------------------------------------------------------------
گزارش اسکن ديتابيس ويروس
دانلود لوگ اسکن خدمت آيجي عزيز :

عکسها :

اسکن 23 .png

hs;k 4599.png
باقیمانده 23.png

بولگارد 4599 لوگ و پ&#16.png
قرنطینه.png

پیروز و سربلند باشید...
ادامه دارد.....

Last edited:

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348

The new Avast! Free Antivirus 8 has been released a couple of minutes ago and is now available for download from the developer website or via automatic update. It is necessary to pay attention to the installation dialog, as it includes an offer to install Google Drive on the computer system by default. Make sure you select custom install in step 2 and uncheck the Yes, install Google Drive box to avoid this from happening.
Custom installation also ensures that you can select the components that you want to install on your PC. The program makes available two profiles and a custom option. It is recommended again to select custom from the options to uncheck the items that you do not want to install on your system.
The available components are divided into three groups:

1. Real-time shields: File shield, Mail shield, Web shield, P2P shield, IM shield, Network shield, Script shield and Behavior shield
  2. Components: Browser protection, Avast! gadget, Avast! remote assistance, Browser cleanup, Software updater
  3. Languages
Existing Avast! users may have spotted new features in Avast! Free Antivirus 8 already based on the list of components listed above.
[h=3]Software Updater[/h]This is a new component in all versions of Avast! 8 that scans installed software on the system to find out if updates are available. It works similar to SUMO and Slim Cleaner in this regard. The updater works manually in the free version, while it runs automatic in all paid versions of Avast! 8. In Avast! Premier, it even installs updates silently if possible.
The component scans programs such as Flash Player, Java, web browsers and media players as well as other popular programs that many Windows users have installed.
The Software Updater displays a system rating, from 0% critical to 100% good which tells you right away how well – or not – your system software is up to date. Each program is listed with its name and status, and fix now buttons are available for each program that is not up to date.
What is interesting here is that a click on the Fix now button will trigger the installation right away. Other programs usually redirect you to a website where the program needs to be downloaded before it can be installed manually. A great time saver.
What’s not so good is that it does not warn you if the latest available version of a program, Java for instance, is not secure. This can give you a false sense of security.

[h=3]Browser Cleanup[/h]The Browser Cleanup module is another new feature that Avast! has build in to its products. I have reviewed this extensively here already. Only this much. You can use it to uninstall toolbars that are installed on your system. It is available as a standalone product or in Avast under Tools > Browser Cleanup.
All you need to do is click on a button to start the program. It will automatically scan the system for toolbars giving you options to remove those that you do not want to remain on it.
Note that the tool is currently only supporting stable browser versions and not beta or development versions.

[h=3]Remotely control a computer[/h]You can use the free version of Avast Antivirus to remotely control a computer but not to configure the computer to be remotely controlled. For that, you need avast! Premier, a new commercial product that goes beyond what Internet Security has to offer.
So, you do need Avast Premier on the PC you want to control remotely, and any version of Avast on a remote PC that you want to use to control the other PC.
The feature is linked to the Avast account and can be protected with a second password for additional security. It goes without saying that both PCs need to be online for this to work.
[h=3]New Interface[/h]Avast! 8 ships with a new professional looking interface.The main page displays seven symbols and a menu on top only. Avast displays the system’s status here, as well as options to run a scan, the software updater or overall statistics. The remaining three icons lead to commercial offerings, upgrades to add a firewall for instance to the system.
The front page displays the status of each installed component and whether cloud intelligence is working without issues.
You can click on any item here, or open the Antivirus group on the left, to display real-time information about a component’s activities on the system. Here it is possible to stop any component directly or open its settings to configure it extensively.
The File System Shield alone makes available a large amount of settings, from configuring the auto-sandbox behavior of the program over when files are scanned on the system and file exclusions to whether archives should be unpacked during scans and the heuristic sensitivity.

[h=3]Minor Changes[/h]The following components have been improved as well by the team:

• Behavior Shield: now communicates with Avast!’s virus lab for preciser detections.
  • Streaming Updates: to transfer updates sooner and faster to users.
  • Improved Reporting: displays more and better information about false positive urls.
  • Full Support for IPv6
[h=3]Difference between Avast! Internet Security and Avast! Premier[/h]Avast! Premier contains all features of Internet Security plus the following three features exclusive to the program:

• Data Shredder to securely delete files on a system.
  • Software Updater can now run in automatic mode so that updates are installed silently as soon as they are released.
  • AccessAnywhere for making available the PC via remote connections.

[h=3]Verdict[/h]While it is too early to tell how well Avast will perform in antivirus labs – the last version did well in most tests but not in all – it is the software updater that sets it apart from the majority of free antivirus solutions out there. There have been so many reports about vulnerabilities in third party software like Java or Flash that is exploited by malware creators that it is quite puzzling that the majority of security software producers have not started to integrate software checkers and updaters into their programs yet.
The post Avast! Free Antivirus 8 has been released appeared first on gHacks Technology News | Latest Tech News, Software And Tutorials.

reference: Avast! Free Antivirus 8 has been released -

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
The new Avast! Free Antivirus 8 has been released a couple of minutes ago and is now available for download from the developer website or via automatic update.

سلام! اتفاقا دیروز اوست ورژن 8 رو دیدم که ریلیز شده، ظاهرش هم مثل AVG خیلی تغییر کرده (کاش اویرا هم یه تکونی به خودش میداد)
خواستم بیام بگم و در ضمن به aylar عزیز هم پیشنهاد تست کردن اوست جدید رو بدم.
جدای از تغییرات ظاهری این:
Behavior Shield: now communicates with Avast!’s virus lab for preciser detections.
به مفهوم استفاده از سرور کلود در کنار دیتابیسه؟

Last edited:

disna

Registered User
لایک‌ها
39
سلام دوستان عزيز :
ديروز کسي جواب نداد و من سر خود بولگارد اينتر نت سکوريتي 2013 رو که دانلود کرده بودم روي سيستم مجازيم نصب کردم و ديتابيس ويروسها رو تست کردم که قدري از مشاهداتم در مورد اين نرم افزار و مزايا و معايبي که تا الان ديدم براتون مينويسم و به مرور در اين چند روز اونها رو تکميل و اصلاح ميکنم...
اين اينترنت سکوريتي داراي يک فايل نصب آنلاين به حجم حدود 900 کيلوبايته و کاملا بصورت آنلاين نصب و در همون حين آپديت ميشه...
من فايل نصب نيمه کامل اون رو دانلود کردم که حج اون 23 مگابايته و مقداري از پروسه نصب رو انجام ميده اما براي ادامه مراحل نصب که فايروال هم در همين مرحله نصب ميشه بايد حتما به اينترنت پر سرعت دسترسي داشته باشين و اگه اينترنت نداشته باشين اصلا نرم افزار اجرا نميشه حتي براي استفاده آفلاين و آزمايشي (تريل)...
البته گمون کنم فايل نصب کامل براي کلاينتهاي آفلاين هم حتما داشته باشه اما من فقط همين نسخه 23 مگابايتي رو تونستم پيدا کنم...
در شروع مرحله نصب آنلاين جوري که من ديدم اگه سرعت اينترنتتون از 15 تا 20 کمتر بشه حتما اخطار قطع ارتباط با سرور رو ميده و روز از نو روزي از نو...
عکسي براتون ميذارم که نشون ميده براي شروع و با سرعت بالاي 30 کيلوبايت بر ثانيه حدود 2 تا 3 ساعت اين مرحله طول ميشه..

البته اين رو هم اضافه کنم که سرعت سرور آپديت و نصب اون خيلي عالي و بالاست که من ترافيکم که کمتر شد راحت با حدود 512 کيلو بيت (55 تا 65 کیلو بایت )بر ثانيه آپديت (حد اکثر سرعت اینترنت شبانه من 512 کیلوبیت است که شاید سرور بولگارد سریعتر هم باشد.منکه تا امروز سرور انتی ویروس به این سرعت ندیده بودم..:))و نصب رو از سرور انجام ميداد که سرعت خيلي بالاييه براي سرور ضد مخربهايي که ديدم و تست کردم...
اين نرم افزار از انجين و ديتابيس بيت ديفندر براي انتي ويروس و از انجين اوت پوست براي فايروال استفاده ميکنه...
از مزاياي اون ميتونم به سرعت بسيار بسيار بالاي اسکن و شناسايي عالي و فالس تقريبا پايين انتي ويروسش اشاره کنم. همچنين روي سرعت و پرفورمانس بوت و سيستم تاثير بسيار کمي ميذاره که اصلا مشهود نيست که البته توي ويندوز اصلا محسوس نيست اما توي بوت و ريبوت تاثيرش بيشتره ...همچنين داراي تنظيمات اسکن ايميلهاي ورودي و خروجي -قسمت خود محافظتي -تنظيم پسورد براي تنظيمات برنامه -قسمت انتخاب سکوريتي لول با تنظيمات پيشفرض متوسط و دستي و حساسيت بالا - قسمت رفتارشناسي حملات مخربها -استثنا قرار دادن فايل و فولدر وپروسه هاي مختلف از اسکن - اسکن اتوماتيک و شناسايي بالي ديسکهاي اکسترنال و فلش مموريها و درايو نوري و شروع اسکن بلافاصله با کانکت شدن اين ابزارها - داراي قسمت هروستيک (هوش اکتشافي )و انتي اسپايور قوي و تنظيمات آنها - داراي فايروال با امکانات خوب که البته تنظيمات آن بيشتر بايد توسط کاربر انجام بشه و در حالت اتوماتيک به قدرتمندي فايروالهاي قوي نيست (مثل انتخاب شبکه هاي مورد اعتماد از جانب کاربر)و قسمت دفع حملات و قسمت اعمال قوانين فايروال حتي بعد از اکسيت شدن فايروال و داراي لوگ کامل قسمتهاي مختلف و پورتهاي شبکه و قسمت اخطار صوتي و پنجره اي براي اتصال نرم افزارها به اينترنت و اخطار صوتي و پاپاپ براي اخطارهاي امنيتي و اسپم فيلتر و قسمت کنترل والدين تقريبا جامع و مناسب و قسمت انتخاب اسکنر آسيب پذيري و قس...
از نکات ويژه اين نرم افزار ميتونم به قابليت تيون آپ داخل نرم افزار که معمولا در نسخه هاي توتال سکوريتي هست اشاره کنم که داراي سه تب :فضاي ديسک و رجيستري و استارت آپ اپليکيشن است و داراي قابليت اعمال دوره اي در دوره هاي روزانه و هفتگي و ماهانه بصورت اتوماتيک است..
قابليت ديگر که بسيار هم کاربردي است قابليت بکاپگيري و ريستور اطلاعات اين نرم افزار است...
اگر اکانتي بصورت رايگان در سايت بولگارد داشته باشيد از قابليت آنلاين درايو آن براي بکاپگيري از اطلاعاتتان که حجم رايگان 5 گيگابايت به شما ارائه ميکند ميتوانيد استفاده کنيد و يا اينکه از قابليت بکاپ و ريستور در هارد خود ميتوانيد بعد از فعالسازي اين قسمت استفاده کنيد...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تنها ضد مخربي است که 2 ماه استفاده آزمايشي -تريل-از آن امکان دارد...البته تا ورژن 2012 سه ماه بود که از 2013 به دوماه کاهش پيدا کرده...
برای کاربرانی که از کرک و کیژن و ... استفاده میکنند به دلیل اینکه تمام فایلهای شناسایی شده را با هر درجه خطر مستقیما به قرنطینه برده و حذف نمیکند مناسب است...:D
ضعفها :
نداشتن قابليت نصب آفلاين
نداشتن قابليت آپديت آفلاين که حتي خود بولگارد ميگه عملا بهيچوجه امکان نداره--که حالا من تستهايي بعدا انجام ميدم البته با تجربه خودم--
نداشتن قسمت غيرفعالسازي موقت يا زمانبندي شده ريل تايم انتي ويروس و فايروال در قسمت تسکبار با رايت کليک
نداشتن قابليت انتخاب نوع برخورد با ويروس پس از شناسايي-داراي دو گزينه بلاک و فيکس است-
سرعت کم پاکسازي بعد از اسکن
و...ادامه دارد

-------------------------------------------------------------------------
گزارش اسکن ديتابيس ويروس
دانلود لوگ اسکن خدمت آيجي عزيز :

عکسها :

پیروز و سربلند باشید...
ادامه دارد.....

تو بخش دانلود وب سایت نماینده ایرانش تشریف ببرید میتونید به لینکهای دانلود نصب آفلاینش دسترسی داشته باشید .

disna

Registered User
لایک‌ها
39

The new Avast! Free Antivirus 8 has been released a couple of minutes ago and is now available for download from the developer website or via automatic update. It is necessary to pay attention to the installation dialog, as it includes an offer to install Google Drive on the computer system by default. Make sure you select custom install in step 2 and uncheck the Yes, install Google Drive box to avoid this from happening.
Custom installation also ensures that you can select the components that you want to install on your PC. The program makes available two profiles and a custom option. It is recommended again to select custom from the options to uncheck the items that you do not want to install on your system.
The available components are divided into three groups:

1. Real-time shields: File shield, Mail shield, Web shield, P2P shield, IM shield, Network shield, Script shield and Behavior shield
  2. Components: Browser protection, Avast! gadget, Avast! remote assistance, Browser cleanup, Software updater
  3. Languages
Existing Avast! users may have spotted new features in Avast! Free Antivirus 8 already based on the list of components listed above.
Software Updater

This is a new component in all versions of Avast! 8 that scans installed software on the system to find out if updates are available. It works similar to SUMO and Slim Cleaner in this regard. The updater works manually in the free version, while it runs automatic in all paid versions of Avast! 8. In Avast! Premier, it even installs updates silently if possible.
The component scans programs such as Flash Player, Java, web browsers and media players as well as other popular programs that many Windows users have installed.
The Software Updater displays a system rating, from 0% critical to 100% good which tells you right away how well – or not – your system software is up to date. Each program is listed with its name and status, and fix now buttons are available for each program that is not up to date.
What is interesting here is that a click on the Fix now button will trigger the installation right away. Other programs usually redirect you to a website where the program needs to be downloaded before it can be installed manually. A great time saver.
What’s not so good is that it does not warn you if the latest available version of a program, Java for instance, is not secure. This can give you a false sense of security.

Browser Cleanup

The Browser Cleanup module is another new feature that Avast! has build in to its products. I have reviewed this extensively here already. Only this much. You can use it to uninstall toolbars that are installed on your system. It is available as a standalone product or in Avast under Tools > Browser Cleanup.
All you need to do is click on a button to start the program. It will automatically scan the system for toolbars giving you options to remove those that you do not want to remain on it.
Note that the tool is currently only supporting stable browser versions and not beta or development versions.

Remotely control a computer

You can use the free version of Avast Antivirus to remotely control a computer but not to configure the computer to be remotely controlled. For that, you need avast! Premier, a new commercial product that goes beyond what Internet Security has to offer.
So, you do need Avast Premier on the PC you want to control remotely, and any version of Avast on a remote PC that you want to use to control the other PC.
The feature is linked to the Avast account and can be protected with a second password for additional security. It goes without saying that both PCs need to be online for this to work.
New Interface

Avast! 8 ships with a new professional looking interface.The main page displays seven symbols and a menu on top only. Avast displays the system’s status here, as well as options to run a scan, the software updater or overall statistics. The remaining three icons lead to commercial offerings, upgrades to add a firewall for instance to the system.
The front page displays the status of each installed component and whether cloud intelligence is working without issues.
You can click on any item here, or open the Antivirus group on the left, to display real-time information about a component’s activities on the system. Here it is possible to stop any component directly or open its settings to configure it extensively.
The File System Shield alone makes available a large amount of settings, from configuring the auto-sandbox behavior of the program over when files are scanned on the system and file exclusions to whether archives should be unpacked during scans and the heuristic sensitivity.

Minor Changes

The following components have been improved as well by the team:

• Behavior Shield: now communicates with Avast!’s virus lab for preciser detections.
  • Streaming Updates: to transfer updates sooner and faster to users.
  • Improved Reporting: displays more and better information about false positive urls.
  • Full Support for IPv6
Difference between Avast! Internet Security and Avast! Premier

Avast! Premier contains all features of Internet Security plus the following three features exclusive to the program:

• Data Shredder to securely delete files on a system.
  • Software Updater can now run in automatic mode so that updates are installed silently as soon as they are released.
  • AccessAnywhere for making available the PC via remote connections.

Verdict

While it is too early to tell how well Avast will perform in antivirus labs – the last version did well in most tests but not in all – it is the software updater that sets it apart from the majority of free antivirus solutions out there. There have been so many reports about vulnerabilities in third party software like Java or Flash that is exploited by malware creators that it is quite puzzling that the majority of security software producers have not started to integrate software checkers and updaters into their programs yet.
The post Avast! Free Antivirus 8 has been released appeared first on gHacks Technology News | Latest Tech News, Software And Tutorials.

Avast آوست روی ایران سرویس ثبت و آپدیت نداره .

disna

Registered User
لایک‌ها
39
سلام :
لطفا و خواهشا برای نقل قول و گفتن یک مطلب چند جمله ای ...تمام یک پست با تمام عکسها و مخلفاتش لازم نیست نقل قول بشه.....:)
به کسی برنخوره اول به خودم دارم گوشزد میکنم....

:rolleyes: شرمنده .

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام دوستان عزیز
1.gif

. من تقریبن دو روز اینجا نبودم و کم کم دارم این صفحه و بعدن صفحه قبل را مطالعه می‌کنم ....

disna عزیز:
Avast آوست روی ایران سرویس ثبت و آپدیت نداره .
. این مورد قبلن در این تاپیک بحث شده و درون پست 4 هم قبلن روش حل آن به شکل مشخص نوشته شده است!!!! قبل از مشارکت در هر تاپیک، حتمن در جریان گفتگوهای آن قرار بگیرید تا مطلبی تکراری را پست نکنید!

. هنوز دیر نشده!!! هر پست شما دارای لینک ویرایش (Edit Post) است، روی آن کلیک کنید و فقط و فقط قسمتی از جمله یا پاراگراف دیگران را که قصد پاسخ دهی به آن را دارید انتخاب و بقیه آن را پاک نمایید. اگر هم با این توانایی آشنایی ندارید قبلن در پست‌هایی درون این صفحه آموزش داده‌ام: http://forum.persiantools.com/t213977-page2.html

. لطفن نقل قول‌های درون پست‌های 696 و 695 خود را درست نمایید.

mehdicvl جان:
. شرمنده ولی نقل قول پست 694 شما هم همین مشکل فوق را دارد.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
۱۳۹۱/۱۲/۱۲
26.gif
103.gif

Last edited:

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام aylar6888 جان
1.gif

سلام دوستان عزيز :
اين اينترنت سکوريتي داراي...
.....
. عالی بود!
41.gif
113.gif
بسیار عالی و سپاسگذار از این همه وقتی که صرف می‌کنید ("زمان" اهمیتش از بقیه موارد بعدی هم بیشتره) و زحمت دنلود، تست روی سیستم و اشتراک یافته‌‌هایتان با دوستان و ... را می‌کشید.

. چند روز پیش که پست ZoneAlarm خود را تکمیل نمودید و آن را در نهایت بستید، قصد داشتم که آمار ارسالیتان را وارد جدول پست 10 ویروسیاب کنم ولی متوجه یک اشکال شدم! نمیتوان نتایج تست‌هایی از چندین دوره مختلف تاریخی را با هم مقایسه نمود! به این دلیل که ممکنه تا زمان تست‌های جدید، برنامه‌های تست شده قدیمی تغییری در میزان شناساییشان رخ داده باشد! بنابراین در پستی جدا درون یک جدول، نتیجه قدیمی 10 ویروسیاب را به همراه نتایج تست‌های شما و دوستان دیگر را با ذکر تاریخ زمان تست در آن قرار می‌دهم و لینک آن پست رادر ابتدای پست تست 10 ویروسیاب برای مراجعه به جدولی با تست‌ محصولات بیشتر را قرار می‌دهم. این عمل حداقل باعث می‌شود که تا حدودی این اختلاف تاریخ تست‌ها را برای بدست آوردن یک دید کلی نسبت به قدرت محصولات مختلف را کنار بگذاریم. (نمیشود با اطمینان عرض کرد ولی: اکثرن در فاصله زمانی کوتاه چندماهه، توانایی تشخیص محصولات مختلف تغییر ناگهانی نمیکند! ولی خوب روش صحیح همان است که عرض کردم)

. در هر صورت برنامه تست شده شما برای مشاهده و دسترسی راحت عموم وارد فهرست پست سوم شد. این پست شما بسیار بهتر و کاملتر از پست قبلی نوشته شده است و امیدوارم روز به روز نوشته‌های شما بهتر و حرفه‌ای تر شوند.
53.gif
54.gif

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
۱۳۹۱/۱۲/۱۲
26.gif
103.gif

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام :
ممنون آیجی عزیز ...
یکی از مسائلی که خود من رو هم درگیر کرده بود و یادم میرفت با شما در میون بذارم همین مسئله ورژن جدید و آپدیتهای جدید تر از تستهای اون زمان شما و دوستان بود که الان خودتون توضیح کامل دادید....
چشم سعی میکنم روز بروز پستهام بهتر و کاملتر بشن...پستهای قبلی رو هم در اولین فرصت بهینه میکنم اما همونطور که گفتی بزرگترین مشکل زمان است و بس....:rsc:
-----------------------------------------------------------------------------------------

​AVIRA FREE ANTI VIRUS
Version: 13.0.0.3185|Feb 12, 2013

لینک دانلود فایل نصب آنلاین و آفلاین ورژن جدید آنتی ویروس رایگان اویرا 13.0.0.3185:

Download Avira Free Antivirus | Official Website

بالا